Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38646:631SK Slatina C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strmiska Tomáš
Burda Radim
 
 
Kozel Petr
Smílek Zdeněk
 
 
-6514-4-92301
2.Chlíbek David
Kobolka Luboš
 
 
Tupec Pavel
Tůma Pavel
 
 
46-9-7-92302
3.Kobolka LubošKozel Petr6913  3012
4.Burda RadimSmílek Zdeněk-88-49-42313
5.Chlíbek DavidTupec Pavel1-68-8-72314
6.Strmiska TomášTůma Pavel-11-2-6  0315
7.Burda RadimKozel Petr888  3025
8.Chlíbek DavidSmílek Zdeněk87-67 3135
9.Strmiska TomášTupec Pavel-8-8-2  0336
10.Kobolka LubošTůma Pavel-7-8-11  0337
11.Chlíbek DavidKozel PetrWO    3047
12.Strmiska TomášSmílek Zdeněk-8-74963257
13.Kobolka LubošTupec Pavel-689-11-82358
14.Burda RadimTůma Pavel12-10-3-2 1359
15.Strmiska TomášKozel PetrWO    3069
16.Kobolka LubošSmílek Zdeněk3-105-9103279
17.Burda RadimTupec Pavel-9-145-8 13710
18.Chlíbek DavidTůma Pavel-7-2-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kobolka Luboš22Kozel Petr02
Burda Radim13Smílek Zdeněk13
Chlíbek David12Tupec Pavel40
Strmiska Tomáš12Tůma Pavel40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK Univerzita Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28632:599VSK Univerzita Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piják Michal
Babinec Martin
 
 
Marušinec Jan
Svoboda Pavel
 
 
-76511 3110
2.Zánová Martina
Lauš Petr
 
 
Honek Milan
Pluhař Pavel
 
 
-5-10-11  0311
3.Piják MichalMarušinec Jan9813  3021
4.Babinec MartinPluhař Pavel-7711-10103231
5.Zánová MartinaSvoboda Pavel47-97 3141
6.Macko TomášHonek Milan9-61013 3151
7.Babinec MartinMarušinec Jan4811  3061
8.Zánová MartinaPluhař Pavel-9-2-4  0362
9.Macko TomášSvoboda Pavel86-5-8-82363
10.Piják MichalHonek Milan-310813 3173
11.Zánová MartinaMarušinec Jan-6-7-9  0374
12.Macko TomášPluhař Pavel-886-593284
13.Piják MichalSvoboda Pavel659  3094
14.Babinec MartinHonek Milan4-55-7632104
15.Macko TomášMarušinec JanWO    30114
16.Piják MichalPluhař Pavel-57-6-7 13115
17.Babinec MartinSvoboda Pavel798  30125
18.Zánová MartinaHonek Milan-5-4-4  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piják Michal31Marušinec Jan12
Babinec Martin40Pluhař Pavel22
Zánová Martina13Svoboda Pavel13
Macko Tomáš21Honek Milan13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30652:592Sokol Brno I D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Petr
Pavlíček Jan
 
 
Grulich Zdeněk
Tvarůžek Jiří
 
 
-57-7783210
2.Čech Jiří
Zedník Petr
 
 
Šturm Jan
Šelc Martin
 
 
-35-99-52311
3.Bartoň PetrTvarůžek Jiří552  3021
4.Čech JiříŠelc Martin696  3031
5.Zedník PetrŠturm Jan-6-6-4  0332
6.Pavlíček JanGrulich Zdeněk-669-973242
7.Čech JiříTvarůžek Jiří469  3052
8.Zedník PetrŠelc Martin-10-3-7  0353
9.Pavlíček JanŠturm Jan-8-118-6 1354
10.Bartoň PetrGrulich Zdeněk-131111-1073264
11.Zedník PetrTvarůžek Jiří-1151-1043274
12.Pavlíček JanŠelc Martin897  3084
13.Bartoň PetrŠturm Jan-7-5-7  0385
14.Čech JiříGrulich Zdeněk-311913 3195
15.Pavlíček JanTvarůžek Jiří157  30105
16.Bartoň PetrŠelc Martin7-9-8-8 13106
17.Čech JiříŠturm Jan9-2-98-623107
18.Zedník PetrGrulich ZdeněkWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoň Petr22Tvarůžek Jiří04
Čech Jiří31Šelc Martin22
Zedník Petr12Šturm Jan40
Pavlíček Jan31Grulich Zdeněk03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Židenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33633:636Sokol Židenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynšt Martin
Macek Ondřej
 
 
Matějka Josef
Basovník Dalibor
 
 
8-1088 3110
2.Marcell Jan
Vytřísal Karel
 
 
Prachař Tomáš
Kolbaba Bohumír
 
 
6-12149 3120
3.Hynšt MartinBasovník Dalibor-8-7-9  0321
4.Macek OndřejKolbaba Bohumír1-869 3131
5.Marcell JanMatějka Josef-56610 3141
6.Vytřísal KarelPrachař Tomáš-7-5-7  0342
7.Macek OndřejBasovník Dalibor91010  3052
8.Marcell JanKolbaba Bohumír4-5-7-7 1353
9.Vytřísal KarelMatějka Josef-9586 3163
10.Hynšt MartinPrachař Tomáš-1097-973273
11.Marcell JanBasovník Dalibor-8-3-9  0374
12.Vytřísal KarelKolbaba Bohumír-3610-6-102375
13.Hynšt MartinMatějka Josef1386  3085
14.Macek OndřejPrachař Tomáš10612  3095
15.Vytřísal KarelBasovník Dalibor-5-7-5  0396
16.Hynšt MartinKolbaba Bohumír-5-9-5  0397
17.Macek OndřejMatějka Josef-542-5932107
18.Marcell JanPrachař Tomáš-969-6-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hynšt Martin22Basovník Dalibor31
Macek Ondřej40Kolbaba Bohumír31
Marcell Jan13Matějka Josef04
Vytřísal Karel13Prachař Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38560:603Orel Šlapanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Jiří
Dědek Zdeněk
 
 
Král Miroslav
Hranička Jaroslav
 
 
717  3010
2.Švehla David
Janeček Martin
 
 
Uhlíř Michal
Filla Michal
 
 
-9-2-4  0311
3.Švehla DavidKrál Miroslav-129-4-7 1312
4.Dědek ZdeněkHranička Jaroslav5-478 3122
5.Nováček JiříUhlíř Michal-8-4-4  0323
6.Janeček MartinFilla Michal-810-58-52324
7.Dědek ZdeněkKrál Miroslav-12-4-8  0325
8.Nováček JiříHranička Jaroslav8-412-483235
9.Janeček MartinUhlíř Michal-5-5-8  0336
10.Švehla DavidFilla Michal-7-57-7 1337
11.Nováček JiříKrál Miroslav-9-9-4  0338
12.Janeček MartinHranička JaroslavWO    3048
13.Švehla DavidUhlíř Michal8-11-2-2 1349
14.Dědek ZdeněkFilla Michal689  3059
15.Janeček MartinKrál Miroslav-5-5-5  03510
16.Švehla DavidHranička JaroslavWO    30610
17.Dědek ZdeněkUhlíř Michal-578-15-623611
18.Nováček JiříFilla Michal-1384-91232711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švehla David03Král Miroslav40
Dědek Zdeněk22Hranička Jaroslav02
Nováček Jiří22Uhlíř Michal40
Janeček Martin03Filla Michal22
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:123:7309:233Sokol Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrýšek David
Kukla Marek st.
 
 

 
 
         
2.Zmrzlý Karel
Doležel Karel
 
 

 
 
         
3.Frydrýšek David         
4.Kukla Marek st.         
5.Doležel KarelKysela Štěpán-8-68473210
6.Zmrzlý KarelHavránek Ondřej5610  3020
7.Kukla Marek st.         
8.Doležel Karel         
9.Zmrzlý KarelKysela Štěpán21012  3030
10.Frydrýšek DavidHavránek Ondřej374  3040
11.Doležel Karel         
12.Zmrzlý Karel         
13.Frydrýšek DavidKysela Štěpán8-9610 3150
14.Kukla Marek st.Havránek Ondřej39-123 3160
15.Zmrzlý Karel         
16.Frydrýšek David         
17.Kukla Marek st.Kysela Štěpán849  3070
18.Doležel KarelHavránek Ondřej9-76-2-62371

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Frydrýšek David20Kysela Štěpán04
Kukla Marek st.20Havránek Ondřej13
Doležel Karel11   
Zmrzlý Karel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:24699:579SKST Nový Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenk Michal
Dočekal Petr
 
 
Nguyen Huyviet
Němec Karel
 
 
13-666 3110
2.Buk Lukáš
Šitina Martin
 
 
Monhart Michal
Hub Petr
 
 
6-8512 3120
3.Šenk MichalNguyen Huyviet-6-103-9 1321
4.Buk LukášNěmec Karel-9876 3131
5.Dočekal PetrMonhart Michal9-10-9733241
6.Šitina MartinHub Petr35-2-4133251
7.Buk LukášNguyen Huyviet-6-49-9 1352
8.Dočekal PetrNěmec Karel9-858 3162
9.Šitina MartinMonhart Michal-86-79123272
10.Šenk MichalHub Petr84-66 3182
11.Dočekal PetrNguyen Huyviet588  3092
12.Šitina MartinNěmec Karel1337  30102
13.Šenk MichalMonhart Michal559  30112
14.Buk LukášHub Petr-7910-8732122
15.Šitina MartinNguyen Huyviet-3-5-5  03123
16.Šenk MichalNěmec KarelWO    30133
17.Buk LukášMonhart Michal7-104-4632143
18.Dočekal PetrHub Petr846  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šenk Michal21Nguyen Huyviet31
Buk Lukáš31Němec Karel03
Dočekal Petr40Monhart Michal04
Šitina Martin31Hub Petr04
WO10WO01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy