Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:19576:499SK Slatina D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Rostislav
Zaplatil Radek
 
 
Jílek Jakub
Komárková Jana
 
 
81012  3010
2.Halický Tomáš
Dufka Ámos
 
 
Šujan Petr
Doležel Karel
 
 
557  3020
3.Dufka ÁmosJílek Jakub66-12-593230
4.Halický TomášKomárková Jana488  3040
5.Konečný RostislavŠujan Petr114  3050
6.Zaplatil RadekDoležel Karel934  3060
7.Halický TomášJílek Jakub95-57 3170
8.Konečný RostislavKomárková Jana399  3080
9.Zaplatil RadekŠujan Petr628  3090
10.Dufka ÁmosDoležel Karel-9-8-3  0391
11.Konečný RostislavJílek Jakub556  30101
12.Zaplatil RadekKomárková Jana555  30111
13.Dufka ÁmosŠujan Petr-5-98-7 13112
14.Halický TomášDoležel Karel-768-101032122
15.Zaplatil RadekJílek Jakub1087  30132
16.Dufka ÁmosKomárková JanaWO    03133
17.Halický Tomᚊujan Petr-5-91110932143
18.Konečný RostislavDoležel KarelWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufka Ámos12Jílek Jakub04
Halický Tomáš40Komárková Jana03
Konečný Rostislav30Šujan Petr13
Zaplatil Radek40Doležel Karel12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47411:642Sokol Brno I E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slivečka Michal
Peňáz Stanislav
 
 
Toufar Zdeněk
Bartoš Petr
 
 
-6-6-8  0301
2.Hamadeh Nabil
Voznica František
 
 
Kvarda Lubomír
Karásek Petr
 
 
-589-9-22302
3.Peňáz StanislavToufar Zdeněk-5-5-6  0303
4.Hamadeh NabilBartoš Petr-7-8-3  0304
5.Voznica FrantišekKvarda Lubomír-13-5-10  0305
6.Slivečka MichalKarásek Petr9107  3015
7.Hamadeh NabilToufar Zdeněk9-2-13-9 1316
8.Voznica FrantišekBartoš Petr4-67-7103226
9.Slivečka MichalKvarda Lubomír-8-8-5  0327
10.Peňáz StanislavKarásek Petr678  3037
11.Voznica FrantišekToufar Zdeněk-9-9-8  0338
12.Slivečka MichalBartoš Petr-45-9-6 1339
13.Peňáz StanislavKvarda Lubomír9-12-65-623310
14.Hamadeh NabilKarásek Petr-4-6-9  03311
15.Slivečka MichalToufar ZdeněkWO    03312
16.Peňáz StanislavBartoš PetrWO    03313
17.Hamadeh NabilKvarda LubomírWO    03314
18.Voznica FrantišekKarásek PetrWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peňáz Stanislav12Toufar Zdeněk30
Hamadeh Nabil03Bartoš Petr21
Voznica František12Kvarda Lubomír30
Slivečka Michal12Karásek Petr12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:32649:515ASS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleinhampl Miroslav
Sedláček Marek
 
 

 
 
WO    3010
2.Kucin Michal
Hrabec Lukáš
 
 
Hub Petr
Zejda Pavel
 
 
-7-101114-132311
3.Kucin MichalČako Vladimír-114-10-9 1312
4.Hrabec LukášZejda Pavel9-6-103-92313
5.Sedláček MarekHub Petr-3-64-6 1314
6.Kleinhampl MiroslavWO    3024
7.Hrabec LukášČako Vladimír8-9-9993234
8.Sedláček MarekZejda Pavel-9-9-11  0335
9.Kleinhampl MiroslavHub Petr-2-6-8  0336
10.Kucin MichalWO    3046
11.Sedláček MarekČako Vladimír-9-928-82347
12.Kleinhampl MiroslavZejda Pavel1138  3057
13.Kucin MichalHub Petr8-8-9-5 1358
14.Hrabec LukášWO    3068
15.Kleinhampl MiroslavČako Vladimír4-513-7-72369
16.Kucin MichalZejda Pavel1176  3079
17.Hrabec LukášHub Petr-4-6-9  03710
18.Sedláček MarekWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kucin Michal12Čako Vladimír31
Hrabec Lukáš12Zejda Pavel22
Sedláček Marek03Hub Petr40
Kleinhampl Miroslav12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31600:587nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkvan Miroslav
Grochál Petr
 
 
Buk Lukáš
Janeček Martin
 
 
826  3010
2.Trávníčková Eliška
Trávníček Rudolf
 
 
Kovařík Petr
Odehnal Jaromír
 
 
6-779 3120
3.Grochál PetrBuk Lukáš-8-7-6  0321
4.Mrkvan MiroslavKovařík Petr926  3031
5.Trávníčková EliškaOdehnal Jaromír-6-3-9  0332
6.Trávníček RudolfJaneček Martin7-8-99-42333
7.Mrkvan MiroslavBuk Lukáš98-69 3143
8.Trávníčková EliškaKovařík Petr-6-8-4  0344
9.Trávníček RudolfOdehnal Jaromír43-63 3154
10.Grochál PetrJaneček Martin10-6-811-52355
11.Trávníčková EliškaBuk Lukáš7-4-8-7 1356
12.Trávníček RudolfKovařík Petr394  3066
13.Grochál PetrOdehnal Jaromír-8-9-6  0367
14.Mrkvan MiroslavJaneček Martin766  3077
15.Trávníček RudolfBuk Lukáš9-6-9-5 1378
16.Grochál PetrKovařík Petr8-12811 3188
17.Mrkvan MiroslavOdehnal Jaromír888  3098
18.Trávníčková EliškaJaneček Martin58-5-9-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grochál Petr13Buk Lukáš31
Mrkvan Miroslav40Kovařík Petr13
Trávníčková Eliška04Odehnal Jaromír22
Trávníček Rudolf22Janeček Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy