Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:26624:476TJ Holásky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špondr Martin
Harašta Petr
 
 
Gottvald Ivo
Ovesný František
 
 
-7-67-11 1301
2.Vondruška Ladislav
Pazdera Miroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Špondr MartinOvesný František-87-10-10 1312
4.Vondruška LadislavGottvald Ivo9-556 3122
5.Pazdera MiroslavTrungel Martin87-62 3132
6.Harašta PetrWO    3042
7.Vondruška LadislavOvesný František8-6129 3152
8.Pazdera MiroslavGottvald Ivo-612-9-3 1353
9.Harašta PetrTrungel Martin685  3063
10.Špondr MartinWO    3073
11.Pazdera MiroslavOvesný František69-3-953283
12.Harašta PetrGottvald Ivo-10-7-4  0384
13.Špondr MartinTrungel Martin12-999 3194
14.Vondruška LadislavWO    30104
15.Harašta PetrOvesný František-6-6-4  03105
16.Špondr MartinGottvald Ivo4-89-10932115
17.Vondruška LadislavTrungel Martin-7-10-6  03116
18.Pazdera MiroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špondr Martin21Ovesný František22
Vondruška Ladislav21Gottvald Ivo22
Pazdera Miroslav21Trungel Martin13
Harašta Petr12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec CVrchní
rozhodčí:
Holík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sokolnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32636:617SKST Nový Lískovec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Litera Rudolf Aleš
Holík Tomáš
 
 
Ketman Dalibor
Michalík Libor
 
 
211-6-773210
2.Kříž Jaroslav
Búřil Jiří
 
 
Černý Jaroslav
Fric Zdeněk
 
 
-4-3-8  0311
3.Holík TomášFric Zdeněk10-65-1523221
4.Búřil JiříMichalík Libor769  3031
5.Kříž JaroslavČerný Jaroslav6512  3041
6.Litera Rudolf AlešKetman Dalibor-9-5-10  0342
7.Búřil JiříFric Zdeněk-3-6711-72343
8.Kříž JaroslavMichalík Libor-9798 3153
9.Litera Rudolf AlešČerný Jaroslav4210  3063
10.Holík TomášKetman Dalibor10-118-19-72364
11.Kříž JaroslavFric Zdeněk-3-8-5  0365
12.Litera Rudolf AlešMichalík Libor695  3075
13.Holík TomášČerný Jaroslav38-88 3185
14.Búřil JiříKetman Dalibor-5-10-5  0386
15.Litera Rudolf AlešFric Zdeněk-7-314-12 1387
16.Holík TomášMichalík Libor-9529 3197
17.Búřil JiříČerný Jaroslav-10-8-6  0398
18.Kříž JaroslavKetman Dalibor-2437 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holík Tomáš31Fric Zdeněk31
Búřil Jiří13Michalík Libor04
Kříž Jaroslav31Černý Jaroslav13
Litera Rudolf Aleš22Ketman Dalibor31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Popůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43612:683SK Slatina F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otoupalík Karel
Buček Vladimír
 
 
Hodek Vojtěch
Halický Tomáš
 
 
1016-9-5-62301
2.Krejčí Milan
Doležal Jiří
 
 
Dufka Ámos
Čampa Petr
 
 
-7-5-9  0302
3.Otoupalík KarelDufka Ámos667  3012
4.Krejčí MilanKřeček Michal-5-5-7  0313
5.Doležal JiříHalický Tomáš-784-1-92314
6.Buček VladimírČampa Petr-7-10-7  0315
7.Krejčí MilanDufka Ámos8-798 3125
8.Doležal JiříKřeček Michal-7-8-6  0326
9.Buček VladimírHalický Tomáš-7-5-6  0327
10.Otoupalík KarelČampa Petr-14-8683237
11.Doležal JiříHodek Vojtěch7-539 3147
12.Buček VladimírKřeček Michal8-9-56-32348
13.Otoupalík KarelHalický Tomáš-3-5-9  0349
14.Krejčí MilanČampa Petr-10-86-9 13410
15.Buček VladimírHodek Vojtěch10-863 31510
16.Otoupalík KarelKřeček Michal6-57-8-923511
17.Krejčí MilanHalický Tomáš8-95-4732611
18.Doležal JiříČampa Petr8-79-8-623612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Otoupalík Karel22Dufka Ámos02
Krejčí Milan22Křeček Michal40
Doležal Jiří13Halický Tomáš31
Buček Vladimír13Čampa Petr31
   Hodek Vojtěch02
Počet diváků: 50613



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29576:564TTC Moravská Slavia Brno H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horníček Lukáš
Blatná Alena
 
 
Janda Roman
Vozdek František
 
 
-7723 3110
2.Haluza Tomáš
Havránek Ondřej
 
 
Brázdová Marie
Zedník Petr
 
 
-8-10-9  0311
3.Haluza TomášVozdek František357  3021
4.Horníček LukášBrázdová Marie-99-5-6 1322
5.Blatná AlenaZedník Petr1155  3032
6.Havránek OndřejJanda Roman1085  3042
7.Horníček LukášVozdek František985  3052
8.Blatná AlenaBrázdová Marie1375  3062
9.Havránek OndřejZedník Petr7-6-8-7 1363
10.Haluza TomášJanda Roman-5-4-5  0364
11.Blatná AlenaVozdek František245  3074
12.Havránek OndřejBrázdová Marie-97-3-14 1375
13.Haluza TomášZedník Petr-10107-393285
14.Horníček LukášJanda Roman7-5-11783295
15.Havránek OndřejVozdek František576  30105
16.Haluza TomášBrázdová Marie8-8-3-5 13106
17.Horníček LukášZedník Petr-410-9-9 13107
18.Blatná AlenaJanda RomanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haluza Tomáš22Vozdek František04
Horníček Lukáš22Brázdová Marie31
Blatná Alena30Zedník Petr22
Havránek Ondřej22Janda Roman12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Žižka VSK Univerzita Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:47537:709Žižka VSK Univerzita Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín Aleš
Svoboda Miroslav
 
 
Kottas Milan
Kotek Václav
 
 
-85-109-72301
2.Hrůza Peter
Šebek Emil
 
 
Sojka Oldřich
Lauš Petr
 
 
-1-310-5 1302
3.Svoboda MiroslavKottas Milan-99-13-9 1303
4.Kubín AlešKotek Václav-12-6-5  0304
5.Šebek EmilSojka Oldřich-810-9-4 1305
6.Hrůza PeterLauš Petr-4-7-4  0306
7.Kubín AlešKottas MilanWO    0307
8.Šebek EmilKotek Václav-8-1-4  0308
9.Hrůza PeterSojka Oldřich9-810-763218
10.Svoboda MiroslavLauš Petr5-74-5-92319
11.Šebek EmilKottas Milan-512-3-7 13110
12.Hrůza PeterKotek Václav-3-7-9  03111
13.Svoboda MiroslavSojka Oldřich9-8-591132211
14.Kubín AlešLauš Petr896  30311
15.Hrůza PeterKottas Milan-18-99632411
16.Svoboda MiroslavKotek Václav-5-6-8  03412
17.Kubín AlešSojka Oldřich3-810-4732512
18.Šebek EmilLauš Petr-4-3-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Miroslav13Kottas Milan21
Kubín Aleš21Kotek Václav40
Šebek Emil04Sojka Oldřich13
Hrůza Peter22Lauš Petr31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Modřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 274, ModřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46506:680SKST Nový Lískovec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slaný Petr
Božek Radomír st.
 
 
Šenková Kateřina
Janeček Martin
 
 
-109-62-62301
2.Kopeček Václav
Bednář Jan
 
 
Navrátil Lukáš
Kovařík Petr
 
 
788  3011
3.Bednář JanKovařík Petr-3-6-8  0312
4.Slaný PetrŠenková Kateřina-9-888-42313
5.Kopeček VáclavNavrátil Lukáš8-109-8-102314
6.Božek Radomír st.Janeček Martin-48118 3124
7.Slaný PetrKovařík Petr-68-4-5 1325
8.Kopeček VáclavŠenková Kateřina-997-673235
9.Božek Radomír st.Navrátil Lukáš-8-8-8  0336
10.Bednář JanJaneček Martin-10986 3146
11.Kopeček VáclavKovařík Petr-7-8-11  0347
12.Božek Radomír st.Šenková Kateřina-7-6-6  0348
13.Bednář JanNavrátil Lukáš-145-2-8 1349
14.Slaný PetrJaneček Martin-9-310-9 13410
15.Božek Radomír st.Kovařík Petr-9-9-8  03411
16.Bednář JanŠenková KateřinaWO    03412
17.Slaný PetrNavrátil LukášWO    03413
18.Kopeček VáclavJaneček MartinWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednář Jan12Kovařík Petr40
Slaný Petr03Šenková Kateřina21
Kopeček Václav12Navrátil Lukáš30
Božek Radomír st.13Janeček Martin12
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy