Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5646:422SKST Nový Lískovec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenková Kateřina
Janeček Martin
 
 
Špondr Martin
Vondruška Ladislav
 
 
109-65 3110
2.Kovařík Petr
Vojáček Patrik
 
 
Břížďala Jiří
Pazdera Miroslav
 
 
772  3020
3.Navrátil Lukᚊpondr Martin76-710 3130
4.Šenková KateřinaVondruška Ladislav78-79 3140
5.Kovařík PetrPazdera Miroslav895  3050
6.Janeček MartinBřížďala Jiří537  3060
7.Šenková KateřinaŠpondr Martin488  3070
8.Kovařík PetrVondruška Ladislav787  3080
9.Janeček MartinPazdera Miroslav955  3090
10.Navrátil LukášBřížďala Jiří895  30100
11.Kovařík PetrŠpondr Martin5105  30110
12.Janeček MartinVondruška Ladislav-6886 31120
13.Navrátil LukášPazdera Miroslav857  30130
14.Šenková KateřinaBřížďala Jiří6103  30140
15.Janeček MartinŠpondr Martin-96616 31150
16.Navrátil LukášVondruška Ladislav156  30160
17.Šenková KateřinaPazdera Miroslav2615  30170
18.Kovařík PetrBřížďala Jiří673  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Lukáš40Špondr Martin04
Šenková Kateřina40Vondruška Ladislav04
Kovařík Petr40Pazdera Miroslav04
Janeček Martin40Břížďala Jiří04
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Žižka VSK Univerzita Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Modřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 55, Brno 627 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39611:615Sokol Modřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sojka Oldřich
Sýkora Stanislav
 
 
Bednář Jan
Kopeček Václav
 
 
-9674 3110
2.Juras Miroslav
Kottas Milan
 
 
Božek Radomír st.
Bartoš Michal
 
 
-7-56-5 1311
3.Kottas MilanKopeček Václav-3-928-92312
4.Sojka OldřichBednář Jan9-8-8-7 1313
5.Juras MiroslavBožek Radomír st.-10-8-7  0314
6.Sýkora StanislavBartoš Michal486  3024
7.Sojka OldřichKopeček Václav-8-5-6  0325
8.Juras MiroslavBednář Jan-8-109-9 1326
9.Sýkora StanislavBožek Radomír st.354  3036
10.Kottas MilanBartoš Michal4-467 3146
11.Juras MiroslavKopeček Václav-6-79-2 1347
12.Sýkora StanislavBednář Jan-98-5683257
13.Kottas MilanBožek Radomír st.153  3067
14.Sojka OldřichBartoš Michal-6-8-9  0368
15.Sýkora StanislavKopeček Václav-96-8993278
16.Kottas MilanBednář Jan3-5-712-82379
17.Sojka OldřichBožek Radomír st.-9-8-9  03710
18.Juras MiroslavBartoš Michal-57-7-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kottas Milan22Kopeček Václav31
Sojka Oldřich04Bednář Jan31
Juras Miroslav04Božek Radomír st.22
Sýkora Stanislav40Bartoš Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31600:533Sokol Brno I F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Petr
Brázdová Marie
 
 
Hrůza Peter
Šebek Emil
 
 
9-102-323210
2.Pluháček Adam
Koudelka Lukáš
 
 
Svoboda Miroslav
Kubín Aleš
 
 
-4-6-4  0311
3.Brázdová MarieSvoboda Miroslav692  3021
4.Koudelka LukášHrůza Peter-8-5-7  0322
5.Zedník PetrŠebek Emil2-664 3132
6.Pluháček AdamKubín Aleš7-9-711-92333
7.Koudelka LukášSvoboda Miroslav5-6-1-3 1334
8.Zedník PetrHrůza Peter-4-63673244
9.Pluháček AdamŠebek Emil342  3054
10.Brázdová MarieKubín Aleš2-697 3164
11.Zedník PetrSvoboda Miroslav8-6-81163274
12.Pluháček AdamHrůza Peter-8-77643284
13.Brázdová MarieŠebek Emil457  3094
14.Koudelka LukášKubín Aleš-4-1-3  0395
15.Pluháček AdamSvoboda Miroslav143  30105
16.Brázdová MarieHrůza Peter-8-8710-823106
17.Koudelka Lukᚊebek Emil-6-3-3  03107
18.Zedník PetrKubín AlešWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brázdová Marie31Svoboda Miroslav13
Koudelka Lukáš04Hrůza Peter22
Zedník Petr30Šebek Emil13
Pluháček Adam31Kubín Aleš21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35616:643TTC Moravská Slavia Brno H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufka Ámos
Čampa Petr
 
 
Kysela Štěpán
Haluza Tomáš
 
 
-912-10953210
2.Hodek Vojtěch
Halický Tomáš
 
 
Řepa František
Blatná Alena
 
 
978  3020
3.Čampa PetrKysela Štěpán-4-9-4  0321
4.Wos RadekHaluza Tomáš31012  3031
5.Halický TomášŘepa František1168  3041
6.Dufka ÁmosBlatná Alena-12910-10-82342
7.Wos RadekKysela Štěpán-1-6-10  0343
8.Halický TomášHaluza Tomáš8-12-10-8 1344
9.Dufka ÁmosŘepa František1812  3054
10.Čampa PetrBlatná Alena-17-11-7  0355
11.Halický TomášKysela Štěpán5-11-7-8 1356
12.Dufka ÁmosHaluza Tomáš944  3066
13.Čampa PetrŘepa František74-78 3176
14.Wos RadekBlatná Alena-5-5-5  0377
15.Dufka ÁmosKysela Štěpán7-3-5-8 1378
16.Čampa PetrHaluza Tomáš-9-78873288
17.Wos RadekŘepa František-69-5-7 1389
18.Halický TomášBlatná Alena-68-5-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čampa Petr22Kysela Štěpán40
Wos Radek13Haluza Tomáš13
Halický Tomáš13Řepa František13
Dufka Ámos22Blatná Alena40
Počet diváků: 50613



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Sokolnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SokolniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:41690:703ASS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fric Zdeněk
Černý Jaroslav
 
 
Sláma Martin
Lomovciv Petr
 
 
6-86-9-82301
2.Ketman Dalibor
Michalík Libor
 
 
Týče Jan
Šíp Josef
 
 
-69-4-7 1302
3.Fric ZdeněkTýče Jan587  3012
4.Černý JaroslavŠíp Josef-44-47-62313
5.Michalík LiborSláma Martin5-10-6-12 1314
6.Ketman DaliborLomovciv Petr9-10-7-9 1315
7.Černý JaroslavTýče Jan-8-6-7  0316
8.Michalík LiborŠíp Josef-2106-10-62317
9.Ketman DaliborSláma Martin-12-147-5 1318
10.Fric ZdeněkLomovciv Petr7-68-773228
11.Michalík LiborTýče Jan-9-10-10  0329
12.Ketman DaliborŠíp Josef11-6-25-10 13210
13.Fric ZdeněkSláma Martin6-6-10-6 13211
14.Černý JaroslavLomovciv Petr-712-83-623212
15.Ketman DaliborTýče Jan9-7810 31312
16.Fric ZdeněkŠíp Josef696  30412
17.Černý JaroslavSláma Martin96-6-101132512
18.Michalík LiborLomovciv PetrWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fric Zdeněk31Týče Jan22
Černý Jaroslav13Šíp Josef31
Michalík Libor03Sláma Martin31
Ketman Dalibor13Lomovciv Petr21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:35702:703Sokol Líšeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottvald Ivo
Jílek Jakub
 
 
Prokop Martin
Dočkal Stanislav
 
 
-10262 3110
2.Šujan Petr
Doležel Karel
 
 
Kříž Jaroslav
Holík Tomáš
 
 
-79-8-9 1311
3.Šujan PetrDočkal Stanislav107-88 3121
4.Jílek JakubHolík Tomáš-8-710-5 1322
5.Doležel KarelKříž Jaroslav-118-8873232
6.Gottvald IvoProkop Martin1075  3042
7.Jílek JakubDočkal Stanislav-3-7-11  0343
8.Doležel KarelHolík Tomáš-5-9-9  0344
9.Gottvald IvoKříž Jaroslav13-978 3154
10.Šujan PetrProkop Martin611-3-1053264
11.Doležel KarelDočkal Stanislav6-6-3-4 1365
12.Gottvald IvoHolík Tomáš10-78-2-82366
13.Šujan PetrKříž Jaroslav7-8-8-10 1367
14.Jílek JakubProkop Martin139-85 3177
15.Gottvald IvoDočkal Stanislav9-99-853287
16.Šujan PetrHolík Tomáš7-7-69113297
17.Jílek JakubKříž Jaroslav899  30107
18.Doležel KarelProkop Martin8-412-9832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šujan Petr31Dočkal Stanislav22
Jílek Jakub22Holík Tomáš31
Doležel Karel22Kříž Jaroslav13
Gottvald Ivo31Prokop Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy