Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:22605:392SKST Nový Lískovec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melkus Ivo
Wolk Roland
 
 

 
 
WO    3010
2.Vítkovič Martin
Búřil Jiří
 
 
Ohaňka Zdeněk
Zetka Roman
 
 
-6683 3120
3.Wolk RolandOhaňka Zdeněk9-5-9-12 1321
4.Vítkovič MartinZetka Roman330  3031
5.Búřil JiříPernica Petr524  3041
6.Melkus Ivo WO    3051
7.Vítkovič MartinOhaňka Zdeněk-108-6-7 1352
8.Búřil JiříZetka Roman-7-9-6  0353
9.Melkus Ivo Pernica Petr7128  3063
10.Wolk RolandWO    3073
11.Búřil JiříOhaňka Zdeněk-10-975-72374
12.Melkus Ivo Zetka Roman-8-8-17  0375
13.Wolk RolandPernica Petr699  3085
14.Vítkovič MartinWO    3095
15.Melkus Ivo Ohaňka Zdeněk4-8-9-9 1396
16.Wolk RolandZetka Roman-8-7-6  0397
17.Vítkovič MartinPernica Petr1108  30107
18.Búřil JiříWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Wolk Roland12Ohaňka Zdeněk40
Vítkovič Martin21Zetka Roman31
Búřil Jiří12Pernica Petr04
Melkus Ivo 12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Židenice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:39618:660Sokol Líšeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kusák Ivo
Červený Miroslav
 
 
Šujan Petr
Urban Jiří
 
 
9-8-7-9 1301
2.Chmel Roman
Sedlář Jaroslav
 
 
Nováček Jiří
Zemanová Irena
 
 
365  3011
3.Červený MiroslavZemanová Irena510-4-8103221
4.Chmel RomanUrban Jiří-5-9-4  0322
5.Kusák IvoNováček Jiří8-779 3132
6.Sedlář JaroslavŠujan Petr-44-98-72333
7.Chmel RomanZemanová Irena5610  3043
8.Kusák IvoUrban Jiří-9-5-4  0344
9.Sedlář JaroslavNováček Jiří-977-6-62345
10.Červený MiroslavŠujan Petr-4-6-9  0346
11.Kusák IvoZemanová Irena4115  3056
12.Sedlář JaroslavUrban Jiří-78-5-5 1357
13.Červený MiroslavNováček Jiří6-2-10-9 1358
14.Chmel RomanŠujan Petr-810-510-42359
15.Sedlář JaroslavZemanová Irena69-88 3169
16.Červený MiroslavUrban Jiří-3-6-8  03610
17.Chmel RomanNováček Jiří9-81-61032710
18.Kusák IvoŠujan Petr104-7-8-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červený Miroslav13Zemanová Irena04
Chmel Roman22Urban Jiří40
Kusák Ivo22Nováček Jiří22
Sedlář Jaroslav13Šujan Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Popůvky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národního Odboje 200/42 Troubsko 664 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:48532:681Orel Šlapanice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Posch Pavel
Kavalec Svatoslav
 
 
Hudeček Patrik
Jašek Jiří ml.
 
 
8-10-8863210
2.Volánek Vítězslav
Marčan Jan
 
 
Remeš Dominik
Sýkora Miroslav
 
 
-3-9-3  0311
3.Posch PavelSýkora Miroslav-105114 3121
4.Volánek VítězslavRemeš Dominik-7-12-9  0322
5.Kavalec SvatoslavJašek Jiří ml.-10-78-7 1323
6.Marčan JanHudeček Patrik-4-5-9  0324
7.Volánek VítězslavSýkora Miroslav-6-69-7 1325
8.Kavalec SvatoslavRemeš Dominik-610-5883235
9.Marčan JanJašek Jiří ml.-3-7-5  0336
10.Posch PavelHudeček Patrik-81088 3146
11.Kavalec SvatoslavSýkora Miroslav-4-6-9  0347
12.Marčan JanRemeš Dominik-7-97-7 1348
13.Posch PavelJašek Jiří ml.8-9-89-82349
14.Volánek VítězslavHudeček Patrik-3-6-7  03410
15.Marčan JanSýkora Miroslav-11-8-9  03411
16.Posch PavelRemeš Dominik-3-8-7  03412
17.Volánek VítězslavJašek Jiří ml.-7-8-3  03413
18.Kavalec SvatoslavHudeček Patrik-510-6-5 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Posch Pavel22Sýkora Miroslav31
Volánek Vítězslav04Remeš Dominik31
Kavalec Svatoslav13Jašek Jiří ml.40
Marčan Jan04Hudeček Patrik31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Židenice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:18717:586Sokol Židenice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubeník Vladimír
Bartoň Petr
 
 
Linhárek František
Mráček Jan
 
 
6105  3010
2.Krajčovič Jozef
Krajčovič Matúš
 
 
Wos Radek
Hodek Vojtěch
 
 
7-968 3120
3.Bubeník VladimírWos Radek757  3030
4.Bartoň PetrLinhárek František1398  3040
5.Krajčovič MatúšHodek Vojtěch8-68-8-92341
6.Krajčovič JozefMráček Jan3109  3051
7.Bartoň PetrWos Radek5104  3061
8.Krajčovič MatúšLinhárek František-610-107103271
9.Krajčovič JozefHodek Vojtěch12-578 3181
10.Bubeník VladimírMráček Jan-775-7113291
11.Krajčovič MatúšWos Radek8-7-8-8 1392
12.Krajčovič JozefLinhárek František487  30102
13.Bubeník VladimírHodek Vojtěch79-88 31112
14.Bartoň PetrMráček Jan743  30122
15.Krajčovič JozefWos Radek-8949 31132
16.Bubeník VladimírLinhárek František-8949 31142
17.Bartoň PetrHodek Vojtěch97-106 31152
18.Krajčovič MatúšMráček Jan-6912-9932162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bubeník Vladimír40Wos Radek13
Bartoň Petr40Linhárek František04
Krajčovič Matúš22Hodek Vojtěch13
Krajčovič Jozef40Mráček Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Popůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:48530:693Sokol Popůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan
Julínek Petr
 
 
Buček Vladimír
Musil Petr
 
 
9-7-5-3 1301
2.Pavlíková Věra
Šmerda Zdeněk
 
 
Lemon René
Blecha Pavel
 
 
-98-6793211
3.Sedláček JanBlecha Pavel-4-5-11  0312
4.Pavlíková VěraLemon René-8-856-72313
5.Šmerda ZdeněkMusil Petr5-7-88-112314
6.Julínek PetrBuček Vladimír6-9-5-8 1315
7.Pavlíková VěraBlecha Pavel-7-6-7  0316
8.Šmerda ZdeněkLemon René2-9-9-7 1317
9.Julínek PetrMusil Petr-9-3-3  0318
10.Sedláček JanBuček Vladimír-7-1-6  0319
11.Šmerda ZdeněkBlecha Pavel-511-51173229
12.Julínek PetrLemon René12-55-10-523210
13.Sedláček JanMusil Petr-9-3-5  03211
14.Pavlíková VěraBuček Vladimír-5-9-5  03212
15.Julínek PetrBlecha Pavel1079  30312
16.Sedláček JanLemon René-1-8-4  03313
17.Pavlíková VěraMusil Petr-77-108732413
18.Šmerda ZdeněkBuček VladimírWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Jan04Blecha Pavel22
Pavlíková Věra13Lemon René40
Šmerda Zdeněk12Musil Petr31
Julínek Petr13Buček Vladimír30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Modřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 274, ModřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37613:645SKST Nový Lískovec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doleček Ivan
Čeněk Jiří
 
 
Litera Rudolf Aleš
Krejčí David
 
 
-9-7-7  0301
2.Bartoš Michal
Slaný Luděk
 
 
Škňouřilová Tereza
Žaloudek Lubomír
 
 
776  3011
3.Čeněk JiříKrejčí David-5-6-7  0312
4.Bartoš MichalŽaloudek Lubomír873  3022
5.Slaný LuděkLitera Rudolf Aleš-8-95-4 1323
6.Doleček IvanŠkňouřilová Tereza-489-12-82324
7.Bartoš MichalKrejčí David8-7-910-102325
8.Slaný LuděkŽaloudek Lubomír456  3035
9.Doleček IvanLitera Rudolf Aleš8-966 3145
10.Čeněk JiříŠkňouřilová Tereza-58-7-9 1346
11.Slaný LuděkKrejčí David-87-6-9 1347
12.Doleček IvanŽaloudek Lubomír976  3057
13.Čeněk JiříLitera Rudolf Aleš-68-5-9 1358
14.Bartoš MichalŠkňouřilová Tereza7-79-10-102359
15.Doleček IvanKrejčí David7-96-893269
16.Čeněk JiříŽaloudek Lubomír-7-811-6 13610
17.Bartoš MichalLitera Rudolf Aleš7-899 31710
18.Slaný LuděkŠkňouřilová TerezaWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čeněk Jiří04Krejčí David31
Bartoš Michal22Žaloudek Lubomír13
Slaný Luděk12Litera Rudolf Aleš22
Doleček Ivan31Škňouřilová Tereza30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy