Zápis o utkání
Název soutěže: KP1.tř.sk.A - ukončeno Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice AVrchní
rozhodčí:
Csukás Karol
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kralovice, Tyršova 406Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16477:396TJ Sokol Kralovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habl Jakub
Skyba Martin
 
 
Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
-5-3-5  0301
2.Skyba Antonín
Šrámek Martin
 
 
Laubr Václav
Kotva David
 
 
535  3011
3.Habl JakubKovanda Jiří9-8-8-9 1312
4.Skyba MartinKotva Pavel4-6-9873222
5.Skyba AntonínKotva David58-7-873232
6.Šrámek MartinLaubr Václav328  3042
7.Skyba MartinKovanda Jiří9-4-76-62343
8.Skyba AntonínKotva Pavel687  3053
9.Šrámek MartinKotva David6-888 3163
10.Habl JakubLaubr Václav385  3073
11.Skyba AntonínKovanda Jiří8129  3083
12.Šrámek MartinKotva Pavel10102  3093
13.Habl JakubKotva David7-67-10632103
14.Skyba MartinLaubr Václav         
15.Šrámek MartinKovanda Jiří         
16.Habl JakubKotva Pavel         
17.Skyba MartinKotva David         
18.Skyba AntonínLaubr Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Habl Jakub21Kovanda Jiří21
Skyba Martin11Kotva Pavel03
Skyba Antonín30Kotva David03
Šrámek Martin30Laubr Václav02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: KP1.tř.sk.A - ukončeno Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
Švarc Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ZdemysliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:13433:264TJ Zdemyslice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Pavel
Švarc Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Hoch Jiří
Hýsek Tomáš
 
 
Dolejš Pavel
Malý Josef
 
 
9-9148 3120
3.Švarc PavelMalý Josef-8-7-4  0321
4.Švarc VáclavDolejš Pavel-2-10-4  0322
5.Hoch JiříUrbanec Matěj555  3032
6.Hýsek TomášWO    3042
7.Švarc VáclavMalý Josef-5-3-4  0343
8.Hoch JiříDolejš Pavel329  3053
9.Hýsek TomášUrbanec Matěj634  3063
10.Švarc PavelWO    3073
11.Hoch JiříMalý Josef263  3083
12.Hýsek TomášDolejš Pavel-5-988-62384
13.Švarc PavelUrbanec Matěj587  3094
14.Švarc VáclavWO    30104
15.Hýsek TomášMalý Josef         
16.Švarc PavelDolejš Pavel         
17.Švarc VáclavUrbanec Matěj         
18.Hoch Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švarc Pavel11Malý Josef21
Švarc Václav02Dolejš Pavel21
Hoch Jiří30Urbanec Matěj03
Hýsek Tomáš11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: KP1.tř.sk.A - ukončeno Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:33605:621TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haišman Jaroslav
Alexa David
 
 
Súkeník Zdeněk
Hulín Jiří
 
 
-3-7-1  0301
2.Malík Roman
Krejčí Antonín
 
 
Škrleta Luboš
Čada Vladimír
 
 
-9985 3111
3.Krejčí AntonínSúkeník Zdeněk-1-107953221
4.Haišman JaroslavHulín Jiří-8-9-9  0322
5.Alexa DavidČada Vladimír-4-5-3  0323
6.Malík RomanŠkrleta Luboš583  3033
7.Haišman JaroslavSúkeník Zdeněk-8-12-7  0334
8.Alexa DavidHulín Jiří9-5-7-7 1335
9.Malík RomanČada Vladimír-86109 3145
10.Krejčí AntonínŠkrleta Luboš-10610-653255
11.Alexa DavidSúkeník Zdeněk-7-88-7 1356
12.Malík RomanHulín Jiří7109  3066
13.Krejčí AntonínČada Vladimír103-11-883276
14.Haišman JaroslavŠkrleta Luboš6910  3086
15.Malík RomanSúkeník Zdeněk-7-543-72387
16.Krejčí AntonínHulín Jiří99-4-1063297
17.Haišman JaroslavČada Vladimír-779-6932107
18.Alexa DavidŠkrleta Luboš-11-9-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Antonín40Súkeník Zdeněk31
Haišman Jaroslav22Hulín Jiří22
Alexa David03Čada Vladimír13
Malík Roman31Škrleta Luboš03
Počet diváků: 5635
Zápas č.18 byl odehrán dříve než zápas č.17



Zápis o utkání
Název soutěže: KP1.tř.sk.A - ukončeno Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy BVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19515:446KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
Bistřický David
Gabriel Petr
 
 
1086  3010
2.Kollros Roman
Koval Jan
 
 
Anetta Jan
Trnka Josef
 
 
-695-653220
3.Sladký AntonínAnetta Jan986  3030
4.Reiser MiroslavBistřický David34-9-783240
5.Kollros RomanTrnka Josef98-74 3150
6.Koval JanGabriel Petr5-9-126-52351
7.Reiser MiroslavAnetta Jan-12-10-8  0352
8.Kollros RomanBistřický David9-9-78133262
9.Koval JanTrnka Josef88-76 3172
10.Sladký AntonínGabriel Petr-8-38-8 1373
11.Kollros RomanAnetta Jan676  3083
12.Koval JanBistřický David9-98-583293
13.Sladký AntonínTrnka Josef643  30103
14.Reiser MiroslavGabriel Petr         
15.Koval JanAnetta Jan         
16.Sladký AntonínBistřický David         
17.Reiser MiroslavTrnka Josef         
18.Kollros RomanGabriel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sladký Antonín21Anetta Jan12
Reiser Miroslav11Bistřický David03
Kollros Roman30Trnka Josef03
Koval Jan21Gabriel Petr20
Počet diváků: 53303
xxx



Zápis o utkání
Název soutěže: KP1.tř.sk.A - ukončeno Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
Láriš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17488:431KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Jarab Josef
 
 
Křesák Vojtěch
Vojáček Rudolf ml.
 
 
9-8-8-11 1301
2.Sommer Patrik
Baierl Tomáš
 
 
Tůma Zdeněk
Buriánek Martin
 
 
898  3011
3.Holý Pavel ml.Křesák Vojtěch1058  3021
4.Baierl TomášTůma Zdeněk-11-109853231
5.Jarab JosefVojáček Rudolf ml.95-38 3141
6.Sommer PatrikBuriánek Martin5-7911 3151
7.Baierl TomášKřesák Vojtěch-11-6-8  0352
8.Jarab JosefTůma Zdeněk696  3062
9.Sommer PatrikVojáček Rudolf ml.568  3072
10.Holý Pavel ml.Buriánek Martin1084  3082
11.Jarab JosefKřesák Vojtěch-7-677-32383
12.Sommer PatrikTůma Zdeněk676  3093
13.Holý Pavel ml.Vojáček Rudolf ml.-5-6-4  0394
14.Baierl TomášBuriánek Martin26-78 31104
15.Sommer PatrikKřesák Vojtěch         
16.Holý Pavel ml.Tůma Zdeněk         
17.Baierl TomášVojáček Rudolf ml.         
18.Jarab JosefBuriánek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Pavel ml.21Křesák Vojtěch21
Baierl Tomáš21Tůma Zdeněk03
Jarab Josef21Vojáček Rudolf ml.12
Sommer Patrik30Buriánek Martin03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: KP1.tř.sk.A - ukončeno Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:23490:456TJ Sokol Kdyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanček Ivo
Stodola Jan
 
 
Hošťálek Josef
Honalová Klára
 
 
99-64 3110
2.März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
Kalavský Marcel
Kubovský Jiří
 
 
-7-5-9  0311
3.Stodola JanKalavský Marcel-9926 3121
4.Homolka ZdeněkHošťálek Josef-5-8-6  0322
5.März MiloslavKubovský Jiří810-6-963232
6.Stanček IvoHonalová Klára-6756 3142
7.Homolka ZdeněkKalavský Marcel-9-10-5  0343
8.März MiloslavHošťálek Josef-9-116-7 1344
9.Stanček IvoKubovský Jiří1067  3054
10.Stodola JanHonalová Klára345  3064
11.März MiloslavKalavský Marcel4-8109 3174
12.Stanček IvoHošťálek Josef65-5-693284
13.Stodola JanKubovský Jiří764  3094
14.Honalová KláraWO    0395
15.Stanček IvoKalavský Marcel657  30105
16.Stodola JanHošťálek Josef         
17.Kubovský Jiří         
18.März MiloslavHonalová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stodola Jan30Kalavský Marcel13
Homolka Zdeněk02Hošťálek Josef21
März Miloslav21Kubovský Jiří03
Stanček Ivo40Honalová Klára02
WO01WO10
Počet diváků: 1

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy