Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyršovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43 TJ Jiskra Humpolec F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčil Tomáš
Marek Martin
 
 
Jaroš Jáchym
Pazderka Patrik
 
 
     0301
2.Hamza Tomáš
Prokop Tomáš
 
 
Rohová Michaela
Janů Veronika
 
 
     0302
3.Hamza TomášJaroš Jáchym     2303
4.Marek MartinRohová Michaela     1304
5.Prokop TomášPazderka Patrik     0305
6.Krčil TomášJanů Veronika     3215
7.Marek MartinJaroš Jáchym     1316
8.Prokop TomášRohová Michaela     3226
9.Krčil TomášPazderka Patrik     3036
10.Hamza TomášJanů Veronika     2337
11.Prokop TomášJaroš Jáchym     0338
12.Krčil TomášRohová Michaela     3148
13.Hamza TomášPazderka Patrik     0349
14.Marek MartinJanů Veronika     3259
15.Krčil TomášJaroš Jáchym     3069
16.Hamza TomášRohová Michaela     13610
17.Marek MartinPazderka Patrik     03611
18.Prokop TomášJanů VeronikaWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hamza Tomáš04Jaroš Jáchym31
Marek Martin13Rohová Michaela22
Prokop Tomáš12Pazderka Patrik31
Krčil Tomáš40Janů Veronika12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyršovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39 SK Kamenice nad Lipou z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zadina Josef
Och Jan
 
 
Strojek Radim
Bořil Karel
 
 
     1301
2.Hložek František
Kubů Zdeněk
 
 
Holub Karel
Studený Jiří
 
 
     1302
3.Zadina JosefStrojek Radim     1303
4.Och JanStudený Jiří     0304
5.Hložek FrantišekBořil Karel     3114
6.Kubů ZdeněkHolub Karel     3124
7.Och JanStrojek Radim     0325
8.Hložek FrantišekStudený Jiří     2326
9.Kubů ZdeněkBořil Karel     3136
10.Zadina JosefHolub Karel     3046
11.Hložek FrantišekStrojek Radim     0347
12.Kubů ZdeněkStudený Jiří     1348
13.Zadina JosefBořil Karel     0349
14.Och JanHolub Karel     3159
15.Kubů ZdeněkStrojek Radim     3269
16.Zadina JosefStudený Jiří     13610
17.Och JanBořil Karel     32710
18.Hložek FrantišekHolub Karel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zadina Josef13Strojek Radim31
Och Jan22Studený Jiří40
Hložek František22Bořil Karel13
Kubů Zdeněk31Holub Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Olešná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pacov, Václava Plačka 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:23 TJ Slavoj Pacov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zeman Vladimír
Jaroš Marek
 
 
Marek Petr
Haruda Milan
 
 
     3010
2.Barák Antonín
Sovka Martin
 
 
Novotný Petr
Štěpánek Pavel
 
 
     3020
3.Jaroš MarekVyskočil Petr     3030
4.Barák AntonínHaruda Milan     0331
5.Zeman VladimírŠtěpánek Pavel     3141
6.Sovka MartinMarek Petr     3151
7.Barák AntonínVyskočil Petr     2352
8.Zeman VladimírHaruda Milan     3162
9.Sovka MartinŠtěpánek Pavel     3172
10.Jaroš MarekNovotný Petr     3182
11.Zeman VladimírVyskočil Petr     3092
12.Sovka MartinHaruda Milan     30102
13.Jaroš MarekŠtěpánek PavelWO    03103
14.Barák AntonínNovotný PetrWO    30113
15.Sovka MartinVyskočil PetrWO    30123
16.Jaroš MarekHaruda MilanWO    03124
17.Barák AntonínŠtěpánek PavelWO    03125
18.Zeman VladimírNovotný PetrWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jaroš Marek20Vyskočil Petr12
Barák Antonín02Haruda Milan12
Zeman Vladimír30Štěpánek Pavel02
Sovka Martin30Marek Petr01
   Novotný Petr01
WO24WO42



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec, z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RODINOV ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vránek Vratislav
Semrád Eduard
 
 
Pechek Luboš
Běle Milan
 
 
     1301
2.Urbánek Jaroslav st.
Březina Miroslav
 
 
Válal Martin
Strašík Jiří
 
 
     1302
3.Semrád EduardPechek Luboš     2303
4.Urbánek Jaroslav st.Válal Martin     0304
5.Vránek VratislavBěle Milan     3214
6.Březina MiroslavStrašík Jiří     3124
7.Urbánek Jaroslav st.Pechek Luboš     1325
8.Vránek VratislavVálal Martin     3135
9.Březina MiroslavBěle Milan     3245
10.Semrád EduardStrašík Jiří     2346
11.Vránek VratislavPechek Luboš     0347
12.Březina MiroslavVálal Martin     0348
13.Semrád EduardBěle Milan     3058
14.Urbánek Jaroslav st.Strašík Jiří     3268
15.Březina MiroslavPechek Luboš     3178
16.Semrád EduardVálal Martin     3288
17.Urbánek Jaroslav st.Běle Milan     0389
18.Vránek VratislavStrašík Jiří     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Semrád Eduard22Pechek Luboš31
Urbánek Jaroslav st.13Válal Martin22
Vránek Vratislav31Běle Milan13
Březina Miroslav31Strašík Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TěmiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TěmiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36 TJ Jiskra Humpolec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirků Jan
Plášil Jan
 
 
Poulíček Josef
Brzoň Luděk
 
 
     0301
2.Brož Jindřich
Buček Daniel
 
 
Hlaváček Milan
Jaroš Vojtěch
 
 
     3011
3.Brož JindřichPoulíček Josef     1312
4.Buček DanielBrzoň Luděk     3222
5.Jirků JanJaroš Vojtěch     3132
6.Plášil JanHlaváček Milan     3142
7.Buček DanielPoulíček Josef     0343
8.Jirků JanBrzoň Luděk     0344
9.Plášil JanJaroš Vojtěch     3154
10.Brož JindřichHlaváček Milan     3064
11.Jirků JanPoulíček Josef     1365
12.Plášil JanBrzoň Luděk     1366
13.Brož JindřichJaroš Vojtěch     3076
14.Buček DanielHlaváček Milan     1377
15.Plášil JanPoulíček Josef     1378
16.Brož JindřichBrzoň Luděk     1379
17.Buček DanielJaroš Vojtěch     3189
18.Jirků JanHlaváček Milan     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brož Jindřich22Poulíček Josef40
Buček Daniel22Brzoň Luděk31
Jirků Jan13Jaroš Vojtěch04
Plášil Jan22Hlaváček Milan22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy