Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyršovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42 TJ Jiskra Humpolec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pazderka Patrik
Jaroš Jáchym
 
 
Hlaváček Milan
Brzoň Luděk
 
 
     3210
2.Rohová Michaela
Janů Veronika
 
 
Poulíček Josef
Kmoch Petr ml.
 
 
     3120
3.Jaroš JáchymKmoch Petr ml.     0321
4.Pazderka PatrikBrzoň Luděk     2322
5.Janů VeronikaPoulíček Josef     0323
6.Rohová MichaelaHlaváček Milan     1324
7.Pazderka PatrikKmoch Petr ml.     0325
8.Janů VeronikaBrzoň Luděk     0326
9.Rohová MichaelaPoulíček Josef     3036
10.Jaroš JáchymHlaváček Milan     3246
11.Roh TomášKmoch Petr ml.     0347
12.Rohová MichaelaBrzoň Luděk     2348
13.Jaroš JáchymPoulíček Josef     2349
14.Pazderka PatrikHlaváček Milan     3059
15.Rohová MichaelaKmoch Petr ml.     13510
16.Jaroš JáchymBrzoň Luděk     03511
17.Pazderka PatrikPoulíček Josef     03512
18.Roh TomášHlaváček Milan     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jaroš Jáchym13Kmoch Petr ml.40
Pazderka Patrik13Brzoň Luděk40
Janů Veronika02Poulíček Josef31
Rohová Michaela13Hlaváček Milan13
Roh Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RODINOV AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TěmiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov čp. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18 SK RODINOV A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běle Milan
Tomec Pavel
 
 
Plášil Jan
Jirků Jan
 
 
     3210
2.Válal Martin
Strašík Jiří
 
 
Brož Jindřich
Buček Daniel
 
 
     3020
3.Tomec PavelBrož Jindřich     1321
4.Strašík JiříPlášil Jan     2322
5.Běle MilanJirků Jan     3232
6.Válal MartinBuček Daniel     3042
7.Strašík JiříBrož Jindřich     3052
8.Běle MilanPlášil Jan     3062
9.Válal MartinJirků Jan     3072
10.Tomec PavelBuček Daniel     2373
11.Běle MilanBrož Jindřich     3083
12.Válal MartinPlášil Jan     3093
13.Tomec PavelJirků Jan     30103
14.Strašík JiříBuček Daniel     30113
15.Válal MartinBrož Jindřich     30123
16.Tomec PavelPlášil Jan     32133
17.Strašík JiříJirků JanWO    30143
18.Běle MilanBuček Daniel     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomec Pavel22Brož Jindřich13
Strašík Jiří21Plášil Jan13
Běle Milan31Jirků Jan03
Válal Martin40Buček Daniel22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Olešná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rynárec, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536 ,PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:46 TJ Sokol Rynárec, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Petr
Štěpánek Pavel
 
 
Březina Miroslav
Vránek Vratislav
 
 
     1301
2.Kratochvíl Jan
Vyskočil Petr
 
 
Semrád Eduard
Urbánek Jaroslav st.
 
 
     2302
3.Marek PetrBřezina Miroslav     1303
4.Štěpánek PavelVránek Vratislav     1304
5.Kratochvíl JanSemrád Eduard     1305
6.Vyskočil PetrUrbánek Jaroslav st.     3115
7.Štěpánek PavelBřezina Miroslav     0316
8.Kratochvíl JanVránek Vratislav     0317
9.Vyskočil PetrSemrád Eduard     0318
10.Marek PetrUrbánek Jaroslav st.     1319
11.Kratochvíl JanBřezina Miroslav     3129
12.Vyskočil PetrVránek Vratislav     23210
13.Marek PetrSemrád Eduard     03211
14.Štěpánek PavelUrbánek Jaroslav st.     32311
15.Vyskočil PetrBřezina Miroslav     23312
16.Marek PetrVránek Vratislav     03313
17.Štěpánek PavelSemrád Eduard     13314
18.Kratochvíl JanUrbánek Jaroslav st.     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Petr04Březina Miroslav31
Štěpánek Pavel13Vránek Vratislav40
Kratochvíl Jan22Semrád Eduard40
Vyskočil Petr13Urbánek Jaroslav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RODINOV BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rodinov čp. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42 TJ Slavoj Pacov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Jindřich st.
Daňhel Jiří
 
 
Jaroš Marek
Zeman Vladimír
 
 
     2301
2.Tržil Jiří
Emr Čestmír
 
 
Barák Antonín
Sovka Martin
 
 
     3011
3.Tržil JiříJaroš Marek     0312
4.Daňhel JiříZeman Vladimír     3222
5.Filípek Jindřich st.Barák Antonín     3032
6.Emr ČestmírSovka Martin     1333
7.Daňhel JiříJaroš Marek     0334
8.Filípek Jindřich st.Zeman Vladimír     0335
9.Emr ČestmírBarák Antonín     3245
10.Tržil JiříSovka Martin     1346
11.Filípek Jindřich st.Jaroš Marek     0347
12.Emr ČestmírZeman Vladimír     0348
13.Tržil JiříBarák Antonín     2349
14.Daňhel JiříSovka Martin     23410
15.Emr ČestmírJaroš Marek     23411
16.Tržil JiříZeman Vladimír     31511
17.Daňhel JiříBarák Antonín     31611
18.Novotný PetrSovka Martin     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří13Jaroš Marek40
Daňhel Jiří22Zeman Vladimír22
Filípek Jindřich st.12Barák Antonín13
Emr Čestmír13Sovka Martin40
Novotný Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Pelhřimov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42 Spartak Pelhřimov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strojek Radim
Bořil Karel
 
 
Mach Radek
Záboj Petr
 
 
     2301
2.Havel Vladimír
Studený Jiří
 
 
Jírů Miroslav
Talíř Pavel
 
 
     0302
3.Strojek RadimTalíř Pavel     3212
4.Havel VladimírJírů Miroslav     1313
5.Studený JiříZáboj Petr     3123
6.Bořil KarelMach Radek     1324
7.Havel VladimírTalíř Pavel     1325
8.Studený JiříJírů Miroslav     0326
9.Bořil KarelZáboj Petr     3236
10.Strojek RadimMach Radek     1337
11.Studený JiříTalíř Pavel     1338
12.Bořil KarelJírů Miroslav     3048
13.Strojek RadimZáboj Petr     3058
14.Havel VladimírMach Radek     0359
15.Bořil KarelTalíř Pavel     23510
16.Strojek RadimJírů Miroslav     31610
17.Havel VladimírZáboj PetrWO    03611
18.Studený JiříMach RadekWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strojek Radim31Talíř Pavel31
Havel Vladimír03Jírů Miroslav22
Studený Jiří12Záboj Petr03
Bořil Karel22Mach Radek30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyršovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26 TJ Jiskra Humpolec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčil Tomáš
Krčil Jiří
 
 
Zadina Josef
Och Jan
 
 
     3210
2.Hamza Tomáš
Prokop Tomáš
 
 
Hložek František
Roh Marek
 
 
     3220
3.Hamza TomášOch Jan     1321
4.Krčil JiříRoh Marek     3031
5.Prokop TomášZadina Josef     3041
6.Krčil TomášHložek František     3051
7.Krčil JiříOch Jan     3061
8.Prokop TomášRoh Marek     1362
9.Krčil TomášZadina Josef     3172
10.Hamza TomášHložek František     3182
11.Prokop TomášOch Jan     2383
12.Krčil TomášRoh Marek     3293
13.Hamza TomášZadina Josef     30103
14.Krčil JiříHložek František     03104
15.Krčil TomášOch Jan     30114
16.Hamza TomášRoh Marek     13115
17.Krčil JiříZadina Josef     30125
18.Prokop TomášHložek František     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hamza Tomáš22Och Jan22
Krčil Jiří31Roh Marek22
Prokop Tomáš13Zadina Josef04
Krčil Tomáš40Hložek František22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy