Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34447:543STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Toufar Zdeněk
 
 
Dyrčíková Lucie
Mocek Jan
 
 
-35513 3110
2.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Cupák Zdeněk
Šťavík Ondřej
 
 
-99-56-132311
3.Musil OndřejCupák Zdeněk-8-4-13  0312
4.Himal TomášMocek Jan8-6-59-32313
5.Toufar ZdeněkDyrčíková Lucie-6-2-4  0314
6.Prachař MarekŠťavík Ondřej-11810-1493224
7.Himal TomášCupák Zdeněk-68-4-5 1325
8.Toufar ZdeněkMocek Jan5-4-8-9 1326
9.Prachař MarekDyrčíková Lucie97-116 3136
10.Musil OndřejŠťavík Ondřej-8-7-8  0337
11.Toufar ZdeněkCupák Zdeněk11-4-5-3 1338
12.Prachař MarekMocek Jan-1011-7-7 1339
13.Musil OndřejDyrčíková Lucie-8-457-523310
14.Himal Tomᚊťavík Ondřej-413   11  
15.Prachař MarekCupák Zdeněk         
16.Musil OndřejMocek Jan         
17.Himal TomášDyrčíková Lucie         
18.Toufar ZdeněkŠťavík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Ondřej03Cupák Zdeněk30
Himal Tomáš02Mocek Jan30
Toufar Zdeněk03Dyrčíková Lucie21
Prachař Marek21Šťavík Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Pavlicová Renata
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:29611:575Orel jednota Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvrkal Rudolf
Pavlicová Renata
 
 
Zítka Patrik
Šimon Peter
 
 
-7-710-8 1301
2.Novák Lukáš
Záděra Luboš
 
 
Vedral David
Bruckner Tomáš
 
 
-8-8-9  0302
3.Záděra LubošBruckner Tomáš10-11-7-8 1303
4.Cvrkal RudolfVedral David7129  3013
5.Novák Lukᚊimon Peter11-9-7-6 1314
6.Pavlicová RenataZítka Patrik129-85 3124
7.Cvrkal RudolfBruckner Tomáš8-977 3134
8.Novák LukášVedral David-8-75-9 1335
9.Pavlicová RenataŠimon Peter-8478 3145
10.Záděra LubošHladký Rostislav-9777 3155
11.Novák LukášBruckner Tomáš-6-88893265
12.Pavlicová RenataVedral David-4-6-7  0366
13.Záděra LubošŠimon Peter6-76-563276
14.Cvrkal RudolfHladký Rostislav136-97 3186
15.Pavlicová RenataBruckner Tomáš8-5-13523296
16.Záděra LubošVedral David716  30106
17.Cvrkal RudolfŠimon Peter         
18.Novák LukášHladký Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záděra Luboš31Bruckner Tomáš13
Cvrkal Rudolf30Vedral David22
Novák Lukáš12Šimon Peter12
Pavlicová Renata31Zítka Patrik01
   Hladký Rostislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Javůrek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30305:409TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Babáková Klára
 
 
Orság David
Tůma Karel
 
 
-89-10-5 1301
2.Mach Ondřej
Vysloužil Jan
 
 
Černý Radek
Fischer Karel
 
 
7-8-4-9 1302
3.Vysloužil JanFischer Karel9-7-5-6 1303
4.Babáková KláraOrság David-89-2-2 1304
5.Mach OndřejČerný Radek-4-7-5  0305
6.Javůrek MartinTůma Karel7-9-9-11 1306
7.Babáková KláraFischer Karel-8-910-5 1307
8.Mach OndřejOrság David67-9-6-62308
9.Javůrek MartinČerný Radek-610-8-3 1309
10.Vysloužil JanTůma Karel-8-11-6  03010
11.Mach OndřejFischer Karel         
12.Javůrek MartinOrság David         
13.Vysloužil JanČerný Radek         
14.Babáková KláraTůma Karel         
15.Javůrek MartinFischer Karel         
16.Vysloužil JanOrság David         
17.Babáková KláraČerný Radek         
18.Mach OndřejTůma Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vysloužil Jan02Fischer Karel20
Babáková Klára02Orság David20
Mach Ondřej02Černý Radek20
Javůrek Martin02Tůma Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36513:583KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masařík Lukáš
Vašíček Pavel
 
 
Polívka Martin ml.
Zukal Adam
 
 
11611  3010
2.Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
Petr Michal
Svoboda Lukáš II.
 
 
9-58-943220
3.Masařík LukášSvoboda Lukáš II.-87108 3130
4.Kouřil VítPetr Michal-7-5109113240
5.Nikl PavelZukal Adam-7-9-10  0341
6.Vašíček PavelPolívka Martin ml.11-79-4-112342
7.Kouřil VítSvoboda Lukáš II.8-919 3152
8.Nikl PavelPetr Michal-5-9-9  0353
9.Vašíček PavelZukal Adam8-6-912-122354
10.Masařík LukášPolívka Martin ml.-10-3-9  0355
11.Nikl PavelSvoboda Lukáš II.96-8-7-32356
12.Vašíček PavelPetr Michal-5-6-12  0357
13.Masařík LukášZukal Adam-7-8-7  0358
14.Kouřil VítPolívka Martin ml.-7-8-6  0359
15.Vašíček PavelSvoboda Lukáš II.-8-9-5  03510
16.Masařík LukášPetr Michal         
17.Kouřil VítZukal Adam         
18.Nikl PavelPolívka Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Masařík Lukáš12Svoboda Lukáš II.22
Kouřil Vít21Petr Michal21
Nikl Pavel03Zukal Adam30
Vašíček Pavel04Polívka Martin ml.30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Křepela Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:16521:445STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Luboš
Krása Petr ml.
 
 
Melichar Libor
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
8119  3010
2.Pačinek Jakub
Těžký Pavel
 
 
Ševčíková Klára
Jakubčík Roman
 
 
-121187 3120
3.Bezděk LubošŠevčíková Klára810-5-9-12321
4.Těžký PavelGrabovský Jaroslav ml.5-993 3131
5.Krása Petr ml.Jakubčík Roman-773-9103241
6.Pačinek JakubMelichar Libor1010-815 3151
7.Těžký PavelŠevčíková Klára75-7-4-62352
8.Krása Petr ml.Grabovský Jaroslav ml.410-88 3162
9.Pačinek JakubJakubčík Roman-10724 3172
10.Bezděk LubošMelichar Libor7-1067 3182
11.Krása Petr ml.Ševčíková Klára-7-1175143292
12.Pačinek JakubGrabovský Jaroslav ml.31012  30102
13.Bezděk LubošJakubčík Roman-11-53  12  
14.Těžký PavelMelichar Libor         
15.Pačinek JakubŠevčíková Klára         
16.Bezděk LubošGrabovský Jaroslav ml.         
17.Těžký PavelJakubčík Roman         
18.Krása Petr ml.Melichar Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezděk Luboš11Ševčíková Klára21
Těžký Pavel11Grabovský Jaroslav ml.03
Krása Petr ml.30Jakubčík Roman02
Pačinek Jakub30Melichar Libor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35639:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Kolůch Jaroslav
Charitonov Vitalij
 
 
-67-8-7 1301
2.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Telecká Jana
Ryšavý Filip
 
 
497  3011
3.Císarík PavelKolůch Jaroslav-9-11-11  0312
4.Peška LadislavCharitonov Vitalij-46-2-5 1313
5.Šlapanský JanTelecká Jana766  3023
6.Štěpán LiborRyšavý Filip-71076 3133
7.Peška LadislavKolůch Jaroslav-5-8-10  0334
8.Šlapanský JanCharitonov Vitalij-5-5-2  0335
9.Štěpán LiborTelecká Jana67-5-4-82336
10.Císarík PavelRyšavý Filip-7-66783246
11.Šlapanský JanKolůch Jaroslav9-5-46-32347
12.Štěpán LiborCharitonov Vitalij7106  3057
13.Císarík PavelTelecká Jana-712105 3167
14.Peška LadislavRyšavý Filip1-586 3177
15.Štěpán LiborKolůch Jaroslav10-5122 3187
16.Císarík PavelCharitonov Vitalij-9-996-62388
17.Peška LadislavTelecká Jana9-8-7-9 1389
18.Šlapanský JanRyšavý Filip-9116-1023299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císarík Pavel22Kolůch Jaroslav31
Peška Ladislav13Charitonov Vitalij31
Šlapanský Jan22Telecká Jana22
Štěpán Libor31Ryšavý Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37574:623TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Havel Vojtěch
Adámek Aleš
 
 
8-684 3110
2.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Kamenický Tomáš
Havránek Lukáš
 
 
8-64-9143220
3.Ondrovčák RadekHavel Vojtěch5-3-7-4 1321
4.Adam PetrHavránek Lukáš10-2-10-9 1322
5.Marek JaroslavAdámek Aleš-11455 3132
6.Vybíral MatoušKamenický Tomáš9-57-9-82333
7.Adam PetrHavel Vojtěch-6-9-6  0334
8.Marek JaroslavHavránek Lukáš9102  3044
9.Vybíral MatoušAdámek Aleš-8-11-2  0345
10.Ondrovčák RadekKamenický Tomáš96-54 3155
11.Marek JaroslavHavel Vojtěch-5-6-7  0356
12.Vybíral MatoušHavránek Lukáš-576-10-52357
13.Ondrovčák RadekAdámek Aleš14-6-6-5 1358
14.Adam PetrKamenický Tomáš898  3068
15.Vybíral MatoušHavel Vojtěch-47-9-5 1369
16.Ondrovčák RadekHavránek Lukáš86-6-463279
17.Adam PetrAdámek Aleš-9-9-6  03710
18.Marek JaroslavKamenický Tomáš105-10  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Radek22Havel Vojtěch40
Adam Petr13Havránek Lukáš22
Marek Jaroslav21Adámek Aleš31
Vybíral Matouš04Kamenický Tomáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy