Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Zítka Patrik
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:38706:694TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral David
Bruckner Tomáš
 
 
Weiser Daniel
Havránek Lukáš
 
 
-7-56933210
2.Kurilla Matej
Zítka Patrik
 
 
Havel Vojtěch
Adámek Aleš
 
 
411-38 3120
3.Vedral DavidHavel Vojtěch7-346 3130
4.Bruckner TomášAdámek Aleš9-1-7-9 1331
5.Zítka PatrikWeiser Daniel8-6-2-11 1332
6.Kurilla MatejHavránek Lukáš796  3042
7.Bruckner TomášHavel Vojtěch-5-810-9 1343
8.Zítka PatrikAdámek Aleš12-89-8-82344
9.Kurilla MatejWeiser Daniel79-93 3154
10.Vedral DavidHavránek Lukáš57-48 3164
11.Zítka PatrikHavel Vojtěch-8-7-8  0365
12.Kurilla MatejAdámek Aleš-10-122-9 1366
13.Vedral DavidWeiser Daniel9115  3076
14.Bruckner TomášHavránek Lukáš5-106-8-72377
15.Kurilla MatejHavel Vojtěch-757-953287
16.Vedral DavidAdámek Aleš8-24-10-132388
17.Bruckner TomášWeiser Daniel7-64-7-112389
18.Zítka PatrikHavránek Lukáš8-69-9-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vedral David31Havel Vojtěch22
Bruckner Tomáš04Adámek Aleš40
Zítka Patrik04Weiser Daniel22
Kurilla Matej31Havránek Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37531:579TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyrčíková Lucie
Šťavík Ondřej
 
 
Poledňa Martin
Kolůch Jaroslav
 
 
-9-96-10 1301
2.Brozák Radomír
Gajan Pavel ml.
 
 
Charitonov Vitalij
Laicman Petr
 
 
-6-9-6  0302
3.Šťavík OndřejKolůch Jaroslav-7779 3112
4.Dyrčíková LuciePoledňa Martin3-76-633222
5.Brozák RadomírCharitonov Vitalij-2-6-5  0323
6.Gajan Pavel ml.Laicman Petr-9-108-6 1324
7.Dyrčíková LucieKolůch Jaroslav8-666 3134
8.Brozák RadomírPoledňa Martin-4-136-7 1335
9.Gajan Pavel ml.Charitonov Vitalij-9-3-14  0336
10.Šťavík OndřejLaicman Petr1193  3046
11.Brozák RadomírKolůch Jaroslav-77-7-4 1347
12.Gajan Pavel ml.Poledňa Martin-5679 3157
13.Šťavík OndřejCharitonov Vitalij-55-6-9 1358
14.Dyrčíková LucieLaicman Petr10-5-5453268
15.Gajan Pavel ml.Kolůch Jaroslav4-4-8-7 1369
16.Šťavík OndřejPoledňa Martin-5-66-7 13610
17.Dyrčíková LucieCharitonov Vitalij7    10  
18.Brozák RadomírLaicman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šťavík Ondřej22Kolůch Jaroslav22
Dyrčíková Lucie30Poledňa Martin22
Brozák Radomír03Charitonov Vitalij30
Gajan Pavel ml.13Laicman Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14470:397SKST Stavoimpex Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Ševčíková Klára
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
6117  3010
2.Svoboda Petr
Orel Eduard
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
-4-96-8 1311
3.Jakubčík RomanŠtěpán Libor8137  3021
4.Orel EduardCísarík Pavel66-6-1193231
5.Grabovský Jaroslav ml.Peška Ladislav4512  3041
6.Svoboda PetrŠlapanský Jan8-969 3151
7.Orel EduardŠtěpán Libor-9-87-2 1352
8.Grabovský Jaroslav ml.Císarík Pavel-5-99973262
9.Svoboda PetrPeška Ladislav-8527 3172
10.Jakubčík RomanŠlapanský Jan587  3082
11.Grabovský Jaroslav ml.Štěpán Libor1214-9-493292
12.Svoboda PetrCísarík Pavel566  30102
13.Jakubčík RomanPeška Ladislav88   20  
14.Orel EduardŠlapanský Jan         
15.Svoboda PetrŠtěpán Libor         
16.Jakubčík RomanCísarík Pavel         
17.Orel EduardPeška Ladislav         
18.Grabovský Jaroslav ml.Šlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubčík Roman20Štěpán Libor12
Orel Eduard11Císarík Pavel03
Grabovský Jaroslav ml.30Peška Ladislav02
Svoboda Petr30Šlapanský Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Rebešovice Sportovní 113Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:20607:483TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Fischer Karel
 
 
Masařík Lukáš
Šnajdr Michal
 
 
974  3010
2.Orság David
Tůma Karel
 
 
Nikl Pavel
Kouřil Vít
 
 
-103-66-72311
3.Lučko MartinMasařík Lukáš7613  3021
4.Orság DavidKouřil Vít-1010-8873231
5.Tůma KarelNikl Pavel-9-747-82332
6.Fischer KarelŠnajdr Michal557  3042
7.Orság DavidMasařík Lukáš-7-945-92343
8.Tůma KarelKouřil Vít-668-1193253
9.Fischer KarelNikl Pavel6-57-10-112354
10.Lučko MartinŠnajdr Michal347  3064
11.Tůma KarelMasařík Lukáš-10-85-10 1365
12.Fischer KarelKouřil Vít1119  3075
13.Lučko MartinNikl Pavel8106  3085
14.Černý RadekŠnajdr Michal443  3095
15.Fischer KarelMasařík Lukáš10-897 31105
16.Lučko MartinKouřil Vít546  30  
17.Černý RadekNikl Pavel         
18.Tůma KarelŠnajdr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučko Martin30Masařík Lukáš22
Orság David11Kouřil Vít03
Tůma Karel12Nikl Pavel21
Fischer Karel31Šnajdr Michal03
Černý Radek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Kovář Jakub
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35526:596STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Zdeněk
Busta Stanislav
 
 
Bezděk Luboš
Krása Petr ml.
 
 
-6-10-2  0301
2.Navrátil Václav
Kovář Jakub
 
 
Pačinek Jakub
Suchý Petr
 
 
-4-3-11  0302
3.Müller ZdeněkBezděk Luboš-5-6-8  0303
4.Navrátil VáclavPačinek Jakub-1312-5883213
5.Kovář JakubKrása Petr ml.5-59-8-82314
6.Busta StanislavSuchý Petr8-10710 3124
7.Navrátil VáclavBezděk Luboš-106-810-52325
8.Kovář JakubPačinek Jakub10-99-593235
9.Busta StanislavKrása Petr ml.-67-112-92336
10.Müller ZdeněkSuchý Petr-7-3-8  0337
11.Kovář JakubBezděk Luboš-129-5-9 1338
12.Busta StanislavPačinek Jakub1085  3048
13.Müller ZdeněkKrása Petr ml.-59-3-7 1349
14.Navrátil VáclavSuchý Petr1556  3059
15.Busta StanislavBezděk Luboš-10-99-4 13510
16.Müller ZdeněkPačinek Jakub-8    01  
17.Navrátil VáclavKrása Petr ml.         
18.Kovář JakubSuchý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Müller Zdeněk03Bezděk Luboš40
Navrátil Václav21Pačinek Jakub03
Kovář Jakub12Krása Petr ml.30
Busta Stanislav22Suchý Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Pavlicová Renata
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20562:490Orel jednota Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Luboš
Pavlicová Renata
 
 
Fábo Ján
Babáková Radka
 
 
-612-9-11 1301
2.Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
Javůrek Martin
Mach Ondřej
 
 
74-810 3111
3.Kolbert DavidFábo Ján-1-910-11 1312
4.Pavlicová RenataJavůrek Martin8103  3022
5.Novák LukášBabáková Radka9-87-833232
6.Záděra LubošMach Ondřej358  3042
7.Pavlicová RenataFábo Ján10-6-9-9 1343
8.Novák LukášJavůrek Martin886  3053
9.Záděra LubošBabáková Radka411-910 3163
10.Kolbert DavidMach Ondřej1533  3073
11.Novák LukášFábo Ján-2-9-7  0374
12.Záděra LubošJavůrek Martin9105  3084
13.Kolbert DavidBabáková Radka-855-5-82385
14.Pavlicová RenataMach Ondřej10515  3095
15.Záděra LubošFábo Ján78-910 31105
16.Kolbert DavidJavůrek Martin711   20  
17.Pavlicová RenataBabáková Radka         
18.Novák LukášMach Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolbert David12Fábo Ján31
Pavlicová Renata21Javůrek Martin03
Novák Lukáš21Babáková Radka12
Záděra Luboš40Mach Ondřej03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy