Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice AVrchní
rozhodčí:
Zítka Patrik
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32399:464TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon Peter
Kurilla Matej
 
 
Kolůch Jaroslav
Poledňa Martin
 
 
-10-7-6  0301
2.Vedral David
Bruckner Tomáš
 
 
Charitonov Vitalij
Laicman Petr
 
 
-4-107-7 1302
3.Vedral DavidKolůch Jaroslav-11-129-4 1303
4.Kurilla MatejPoledňa Martin-33-7793213
5.Zítka PatrikCharitonov Vitalij-75-2-9 1314
6.Bruckner TomášLaicman Petr764  3024
7.Kurilla MatejKolůch Jaroslav-8-3-9  0325
8.Zítka PatrikPoledňa Martin-4-8-11  0326
9.Bruckner TomášCharitonov Vitalij5-810-6-42327
10.Vedral DavidLaicman Petr1079  3037
11.Zítka PatrikKolůch Jaroslav-7-8-10  0338
12.Bruckner TomášPoledňa Martin-7-84-9 1339
13.Vedral DavidCharitonov Vitalij-9-7-7  03310
14.Kurilla MatejLaicman Petr         
15.Bruckner TomášKolůch Jaroslav         
16.Vedral DavidPoledňa Martin         
17.Kurilla MatejCharitonov Vitalij         
18.Zítka PatrikLaicman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vedral David12Kolůch Jaroslav30
Kurilla Matej11Poledňa Martin21
Zítka Patrik03Charitonov Vitalij30
Bruckner Tomáš12Laicman Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:27564:516STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cupák Zdeněk
Dyrčíková Lucie
 
 
Havel Vojtěch
Havránek Lukáš
 
 
6-986 3110
2.Šťavík Ondřej
Brozák Radomír
 
 
Adámek Aleš
Weiser Daniel
 
 
87-107 3120
3.Šťavík OndřejHavel Vojtěch-10-85-5 1321
4.Dyrčíková LucieHavránek Lukáš7-515 3131
5.Brozák RadomírAdámek Aleš-5-9-9  0332
6.Cupák ZdeněkWeiser Daniel432  3042
7.Dyrčíková LucieHavel Vojtěch-4118-993252
8.Brozák RadomírHavránek Lukáš-13-4-9  0353
9.Cupák ZdeněkAdámek Aleš55-6-873263
10.Šťavík OndřejWeiser Daniel-81111-633273
11.Brozák RadomírHavel Vojtěch-39-7-5 1374
12.Cupák ZdeněkHavránek Lukáš-884-10103284
13.Šťavík OndřejAdámek Aleš9-7-12853294
14.Dyrčíková LucieWeiser Daniel-7-958432104
15.Cupák ZdeněkHavel Vojtěch-6-9-9  03  
16.Šťavík OndřejHavránek Lukáš         
17.Dyrčíková LucieAdámek Aleš         
18.Brozák RadomírWeiser Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťavík Ondřej21Havel Vojtěch21
Dyrčíková Lucie30Havránek Lukáš12
Brozák Radomír03Adámek Aleš12
Cupák Zdeněk30Weiser Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16484:413SKST Stavoimpex Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Ševčíková Klára
 
 
Marek Jaroslav
Ondrovčák Radek
 
 
8-465 3110
2.Svoboda Petr
Orel Eduard
 
 
Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
488  3020
3.Jakubčík RomanMarek Jaroslav-6889 3130
4.Ševčíková KláraOndrovčák Radek-7-811873240
5.Orel EduardAndorko Pavel-67-7993250
6.Svoboda PetrAdam Petr747  3060
7.Ševčíková KláraMarek Jaroslav52-88 3170
8.Orel EduardOndrovčák Radek-8108-8-72371
9.Svoboda PetrAndorko Pavel865  3081
10.Jakubčík RomanAdam Petr96-210 3191
11.Orel EduardMarek Jaroslav-8-810-7 1392
12.Svoboda PetrOndrovčák Radek-1337-9332102
13.Jakubčík RomanAndorko Pavel179   20  
14.Ševčíková KláraAdam Petr         
15.Svoboda PetrMarek Jaroslav         
16.Jakubčík RomanOndrovčák Radek         
17.Ševčíková KláraAndorko Pavel         
18.Orel EduardAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakubčík Roman20Marek Jaroslav12
Ševčíková Klára20Ondrovčák Radek12
Orel Eduard12Andorko Pavel02
Svoboda Petr30Adam Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Rebešovice Sportovní 113Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19500:446TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Fischer Karel
 
 
Bezděk Luboš
Krása Petr ml.
 
 
8-7-67-72301
2.Orság David
Tůma Karel
 
 
Pačinek Jakub
Suchý Petr
 
 
779  3011
3.Lučko MartinBezděk Luboš6-54-9113221
4.Orság DavidPačinek Jakub-83-8-9 1322
5.Černý RadekKrása Petr ml.-3888 3132
6.Fischer KarelSuchý Petr788  3042
7.Orság DavidBezděk Luboš-8-10-1  0343
8.Černý RadekPačinek Jakub-7797 3153
9.Fischer KarelKrása Petr ml.1157  3063
10.Lučko MartinSuchý Petr5814  3073
11.Černý RadekBezděk Luboš-5-5-6  0374
12.Fischer KarelPačinek Jakub104-9-353284
13.Lučko MartinKrása Petr ml.656  3094
14.Orság DavidSuchý Petr123-83 31104
15.Fischer KarelBezděk Luboš-6-7   02  
16.Lučko MartinPačinek Jakub         
17.Orság DavidKrása Petr ml.         
18.Černý RadekSuchý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučko Martin30Bezděk Luboš21
Orság David12Pačinek Jakub12
Černý Radek21Krása Petr ml.03
Fischer Karel30Suchý Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Kovář Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:38542:599TJ Sokol Vracov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pořízek Josef
Busta Stanislav
 
 
Masařík Lukáš
Vašíček Pavel
 
 
-6-4-5  0301
2.Navrátil Václav
Kovář Jakub
 
 
Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
-491413 3111
3.Pořízek JosefMasařík Lukáš-7-8-7  0312
4.Navrátil VáclavVašíček Pavel5-8-4373222
5.Kovář JakubNikl Pavel-664-893232
6.Busta StanislavKouřil Vít-103-8-4 1333
7.Navrátil VáclavMasařík Lukáš6-9-8-8 1334
8.Kovář JakubVašíček Pavel988  3044
9.Busta StanislavNikl Pavel-810-8-8 1345
10.Pořízek JosefKouřil Vít-9-6-5  0346
11.Kovář JakubMasařík Lukáš-66-116-82347
12.Busta StanislavVašíček Pavel6-6-41153257
13.Pořízek JosefNikl Pavel-10-7-9  0358
14.Navrátil VáclavKouřil Vít-2-4-5  0359
15.Busta StanislavMasařík Lukáš-137110 3169
16.Pořízek JosefVašíček Pavel-56-10-7 13610
17.Navrátil VáclavNikl Pavel         
18.Kovář JakubKouřil Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pořízek Josef04Masařík Lukáš31
Navrátil Václav12Vašíček Pavel13
Kovář Jakub21Nikl Pavel21
Busta Stanislav22Kouřil Vít30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36627:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Kopřiva Tomáš
 
 
Javůrek Martin
Babáková Radka
 
 
-5-59-8 1301
2.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Fábo Ján
Mach Ondřej
 
 
127-11-3-92302
3.Musil OndřejFábo Ján-6-6-7  0303
4.Himal TomášJavůrek Martin-84-610103213
5.Kopřiva TomášBabáková Radka-4-85-5 1314
6.Prachař MarekMach Ondřej967  3024
7.Himal TomášFábo Ján7-88-9113234
8.Kopřiva TomášJavůrek Martin-6-109-3 1335
9.Prachař MarekBabáková Radka55-79 3145
10.Musil OndřejMach Ondřej710-211 3155
11.Kopřiva TomášFábo Ján-3-5-8  0356
12.Prachař MarekJavůrek Martin2-4149 3166
13.Musil OndřejBabáková Radka107-19 3176
14.Himal TomášMach Ondřej864  3086
15.Prachař MarekFábo Ján-85-711-82387
16.Musil OndřejJavůrek Martin-8-2-5  0388
17.Himal TomášBabáková Radka-9945 3198
18.Kopřiva TomášMach Ondřej-9-13-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Musil Ondřej22Fábo Ján31
Himal Tomáš40Javůrek Martin22
Kopřiva Tomáš04Babáková Radka13
Prachař Marek31Mach Ondřej13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy