Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:40Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:35341:511TTC MS Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Roman
Vozdek František
 
 
Chmelík Daniel
Novotný Petr
 
 
-6-2-5  0301
2.Novak Adam
van den Berg Harmen
 
 
Tureček Petr
Střítežský Roman
 
 
-81266 3111
3.Vozdek FrantišekTureček Petr-3-6-2  0312
4.Janda RomanStřítežský Roman-1-5-2  0313
5.Novak AdamNovotný Petr85-39 3123
6.van den Berg HarmenChmelík Daniel10-4-67-42324
7.Janda RomanTureček Petr-6-5-1  0325
8.Novak AdamStřítežský Roman-5-9-8  0326
9.van den Berg HarmenNovotný Petr810-11-563236
10.Vozdek FrantišekChmelík Daniel-5-2-5  0337
11.Novak AdamTureček Petr109-710 3147
12.van den Berg HarmenStřítežský Roman-38-4-5 1348
13.Vozdek FrantišekNovotný Petr-4-3-6  0349
14.Janda RomanChmelík Daniel-6-7-5  03410
15.van den Berg HarmenTureček Petr         
16.Vozdek FrantišekStřítežský Roman         
17.Janda RomanNovotný Petr         
18.Novak AdamChmelík Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vozdek František03Tureček Petr21
Janda Roman03Střítežský Roman30
Novak Adam21Novotný Petr12
van den Berg Harmen12Chmelík Daniel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kunštát AVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471- Kraj, vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31635:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Michal
Sojka Petr st.
 
 
Drápal Petr
Sádlík Luděk
 
 
10-8144 3110
2.Kvíčala Josef
Voráč Pavel
 
 
Pořízek Josef
Müller Zdeněk
 
 
898  3020
3.Voráč PavelDrápal Petr769  3030
4.Skoupý MichalPořízek Josef-6-6-9  0331
5.Sojka Petr st.Sádlík Luděk-118-6-7 1332
6.Kvíčala JosefMüller Zdeněk-910811 3142
7.Skoupý MichalDrápal Petr386  3052
8.Sojka Petr st.Pořízek Josef8-7-4-6 1353
9.Kvíčala JosefSádlík Luděk-9-96843263
10.Voráč PavelMüller Zdeněk897  3073
11.Sojka Petr st.Drápal Petr-8-8-6  0374
12.Kvíčala JosefPořízek Josef8-1011-10-62375
13.Voráč PavelSádlík Luděk5115  3085
14.Skoupý MichalMüller Zdeněk-10-9-7  0386
15.Kvíčala JosefDrápal Petr624  3096
16.Voráč PavelPořízek Josef-9-6-5  0397
17.Skoupý MichalSádlík Luděk123-8-7-82398
18.Sojka Petr st.Müller Zdeněk-46-812-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voráč Pavel31Drápal Petr13
Skoupý Michal13Pořízek Josef40
Sojka Petr st.04Sádlík Luděk22
Kvíčala Josef31Müller Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Kaluža Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20552:459KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Aleš
Přikryl Jiří
 
 
Fučík Petr
Vermouzek František
 
 
-9898 3110
2.Kaluža Tomáš
Přikryl Vojtěch
 
 
Šípka Zdeněk
Smolík Tomáš
 
 
108-99 3120
3.Přikryl VojtěchSmolík Tomáš9109  3030
4.Zukal AlešFučík Petr-2-55563240
5.Přikryl JiříŠípka Zdeněk87-7-963250
6.Kaluža TomášVermouzek František-86-4-9 1351
7.Zukal AlešSmolík Tomáš-6385 3161
8.Přikryl JiříFučík Petr5610  3071
9.Kaluža Tomᚊípka Zdeněk-102-11-5 1372
10.Přikryl VojtěchVermouzek František145-84 3182
11.Přikryl JiříSmolík Tomáš684  3092
12.Kaluža TomášFučík Petr-6-6138-82393
13.Přikryl VojtěchŠípka Zdeněk9-6-73-92394
14.Zukal AlešVermouzek FrantišekWO    30104
15.Kaluža TomášSmolík Tomáš         
16.Přikryl VojtěchFučík Petr         
17.Zukal AlešŠípka Zdeněk         
18.Přikryl JiříVermouzek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přikryl Vojtěch21Smolík Tomáš03
Zukal Aleš20Fučík Petr12
Přikryl Jiří30Šípka Zdeněk21
Kaluža Tomáš03Vermouzek František11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:27647:591TJ Mokrá-Horákov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Kutil Libor
Cetkovský Martin
 
 
10-7-14593210
2.Paták Radek
Škorpík Jan
 
 
Kapusta Ján
Obalil Jiří
 
 
-10986 3120
3.Kvapil ZdeněkKutil Libor-74-10-9 1321
4.Škorpík JanKapusta Ján-98-109113231
5.Vojtěch MartinObalil Jiří-10597 3141
6.Paták RadekCetkovský Martin5-666 3151
7.Škorpík JanKutil Libor-5-910-3 1352
8.Vojtěch MartinKapusta Ján-4-58-11 1353
9.Paták RadekObalil Jiří73-78 3163
10.Kvapil ZdeněkCetkovský Martin-11-99583273
11.Vojtěch MartinKutil Libor-99-1110-102374
12.Paták RadekKapusta Ján-94127 3184
13.Kvapil ZdeněkObalil Jiří-84-79-92385
14.Škorpík JanCetkovský Martin8911  3095
15.Paták RadekKutil Libor11-981 31105
16.Kvapil ZdeněkKapusta Ján-12-9-7  03  
17.Škorpík JanObalil Jiří         
18.Vojtěch MartinCetkovský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvapil Zdeněk12Kutil Libor31
Škorpík Jan21Kapusta Ján12
Vojtěch Martin12Obalil Jiří12
Paták Radek40Cetkovský Martin03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18532:357MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pečinka Lukáš
Maštera Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Rotrekl Lukáš
Lehocký Vojtěch
 
 
Šalamoun Lubomír
Šalomoun Ivo
 
 
-9245 3120
3.Rotrekl Lukᚊalomoun Ivo1010-8-8-62321
4.Maštera MartinŠalamoun Lubomír8-42-5-72322
5.Lehocký VojtěchOndrovčák Ladislav-4-107-6 1323
6.Pečinka LukášWO    3033
7.Maštera MartinŠalomoun Ivo328  3043
8.Lehocký VojtěchŠalamoun Lubomír-8810-593253
9.Pečinka LukášOndrovčák Ladislav71-52 3163
10.Rotrekl LukášWO    3073
11.Lehocký VojtěchŠalomoun Ivo77-6-5-82374
12.Pečinka Lukᚊalamoun Lubomír94-9-8103284
13.Rotrekl LukášOndrovčák Ladislav869  3094
14.Maštera MartinWO    30104
15.Pečinka Lukᚊalomoun Ivo53   20  
16.Rotrekl Lukᚊalamoun Lubomír         
17.Maštera MartinOndrovčák Ladislav         
18.Lehocký Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rotrekl Lukáš11Šalomoun Ivo21
Maštera Martin11Šalamoun Lubomír12
Lehocký Vojtěch12Ondrovčák Ladislav12
Pečinka Lukáš20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37512:596Orel jednota Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ječmínek Radek
Hynšt Martin
 
 
Paták Zdeněk
Železný Ladislav
 
 
5-588 3110
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Pikula Radek
Ertl Jakub
 
 
8-76-853220
3.Hynšt MartinPikula Radek-67-5-5 1321
4.Robek PetrŽelezný Ladislav-59-6-7 1322
5.Rotrekl DavidPaták Zdeněk77-6-4-102323
6.Ječmínek RadekErtl Jakub-5-5-6  0324
7.Robek PetrPikula Radek4-3-6-7 1325
8.Rotrekl DavidŽelezný Ladislav785  3035
9.Ječmínek RadekPaták Zdeněk-5-59-2 1336
10.Hynšt MartinErtl Jakub-3-13-4  0337
11.Rotrekl DavidPikula Radek6-779 3147
12.Ječmínek RadekŽelezný Ladislav-88-4-5 1348
13.Hynšt MartinPaták Zdeněk-98124 3158
14.Robek PetrErtl Jakub8-9-99103268
15.Ječmínek RadekPikula Radek-9-6-8  0369
16.Hynšt MartinŽelezný Ladislav-5-7-9  03610
17.Robek PetrPaták Zdeněk-6-6   02  
18.Rotrekl DavidErtl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hynšt Martin13Pikula Radek31
Robek Petr12Železný Ladislav31
Rotrekl David21Paták Zdeněk21
Ječmínek Radek04Ertl Jakub21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy