Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Ryšavý Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36561:604TJ Sokol Hlubočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Petr
Novak Adam
 
 
Drápal Petr
Šmetka Miroslav
 
 
-889-863210
2.Telecká Jana
Ryšavý Filip
 
 
Pořízek Josef
Müller Zdeněk
 
 
-81038 3120
3.Bartoň PetrŠmetka Miroslav-10-87-5 1321
4.Ryšavý FilipPořízek Josef-9-7-9  0322
5.Novak AdamMüller Zdeněk9-987 3132
6.Telecká JanaDrápal Petr-12-7-2  0333
7.Ryšavý FilipŠmetka Miroslav-47-88-72334
8.Novak AdamPořízek Josef577  3044
9.Telecká JanaMüller Zdeněk-7-10-3  0345
10.Bartoň PetrDrápal Petr-9-36-7 1346
11.Novak AdamŠmetka Miroslav58-39 3156
12.Telecká JanaPořízek Josef848  3066
13.Bartoň PetrMüller Zdeněk-1-58-8 1367
14.Ryšavý FilipDrápal Petr86-98 3177
15.Telecká JanaŠmetka Miroslav9-6-76-82378
16.Bartoň PetrPořízek Josef-9-6-4  0379
17.Ryšavý FilipMüller Zdeněk-8-10-8  03710
18.Novak AdamSádlík Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoň Petr04Šmetka Miroslav31
Ryšavý Filip13Pořízek Josef22
Novak Adam30Müller Zdeněk31
Telecká Jana13Drápal Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kunštát AVrchní
rozhodčí:
Klein Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471- Kraj, vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32385:476TTC MS Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sojka Petr st.
Macháček Filip
 
 
Chmelík Daniel
Novotný Petr
 
 
-27-7-5 1301
2.Kvíčala Josef
Skoupý Michal
 
 
Tureček Petr
Střítežský Roman
 
 
-1281210 3111
3.Macháček FilipTureček Petr-11-5-7  0312
4.Skoupý MichalStřítežský Roman-5-7-5  0313
5.Sojka Petr st.Novotný Petr-57-6-7 1314
6.Kvíčala JosefChmelík Daniel484  3024
7.Skoupý MichalTureček Petr-371011 3134
8.Sojka Petr st.Střítežský Roman-8-5-5  0335
9.Kvíčala JosefNovotný Petr7-7-6-10 1336
10.Macháček FilipChmelík Daniel-7-84-9 1337
11.Sojka Petr st.Tureček Petr9-5-6-13 1338
12.Polák MartinStřítežský Roman-6-6-7  0339
13.Macháček FilipNovotný Petr-66-8-4 13310
14.Skoupý MichalChmelík Daniel87-6-8 22  
15.Polák MartinTureček Petr         
16.Macháček FilipStřítežský Roman         
17.Skoupý MichalNovotný Petr         
18.Sojka Petr st.Chmelík Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Filip03Tureček Petr21
Skoupý Michal11Střítežský Roman30
Sojka Petr st.03Novotný Petr30
Kvíčala Josef11Chmelík Daniel11
Polák Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Kaluža Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18507:444KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Adam
Zukal Aleš
 
 
Kutil Libor
Cetkovský Martin
 
 
898  3010
2.Kaluža Tomáš
Přikryl Vojtěch
 
 
Obalil Jiří
Šindelka Stanislav st.
 
 
108-94 3120
3.Přikryl JiříKutil Libor-8-311953230
4.Zukal AdamCetkovský Martin677  3040
5.Zukal AlešObalil Jiří-36412 3150
6.Kaluža Tomᚊindelka Stanislav st.564  3060
7.Zukal AdamKutil Libor998  3070
8.Zukal AlešCetkovský Martin-7-82-9 1371
9.Kaluža TomášObalil Jiří-6-8-14  0372
10.Přikryl VojtěchŠindelka Stanislav st.-12-7-6  0373
11.Zukal AlešKutil Libor-89-101-92374
12.Kaluža TomášCetkovský Martin-8968 3184
13.Přikryl VojtěchObalil Jiří-3987 3194
14.Zukal AdamŠindelka Stanislav st.869  30104
15.Kaluža TomášKutil Libor         
16.Přikryl VojtěchCetkovský Martin         
17.Zukal AdamObalil Jiří         
18.Zukal AlešŠindelka Stanislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přikryl Jiří10Kutil Libor12
Zukal Adam30Cetkovský Martin12
Zukal Aleš12Obalil Jiří12
Kaluža Tomáš21Šindelka Stanislav st.12
Přikryl Vojtěch11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34566:568SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
86-9-693210
2.Paták Radek
Škorpík Jan
 
 
Vermouzek František
Smolík Milan
 
 
8-16-11-6 1311
3.Kvapil ZdeněkŠípka Zdeněk-955-9-112312
4.Škorpík JanSmolík Milan-57-8-6 1313
5.Vojtěch MartinVermouzek František499  3023
6.Paták RadekFučík Petr492  3033
7.Škorpík JanŠípka Zdeněk-7-4-8  0334
8.Vojtěch MartinSmolík Milan75-50 3144
9.Paták RadekVermouzek František788  3054
10.Kvapil ZdeněkFučík Petr-75-4-9 1355
11.Vojtěch MartinŠípka Zdeněk-8-10-10  0356
12.Paták RadekSmolík Milan8-1357 3166
13.Kvapil ZdeněkVermouzek František-117-811-42367
14.Škorpík JanFučík Petr9-4-8-10 1368
15.Paták RadekŠípka Zdeněk-7-11-8  0369
16.Kvapil ZdeněkSmolík Milan-9-9-8  03610
17.Škorpík JanVermouzek František         
18.Vojtěch MartinFučík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kvapil Zdeněk04Šípka Zdeněk40
Škorpík Jan03Smolík Milan22
Vojtěch Martin21Vermouzek František12
Paták Radek31Fučík Petr21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29617:595MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pečinka Lukáš
Maštera Martin
 
 
Ertl Jakub
Záděra František
 
 
-888-993210
2.Rotrekl Lukáš
Lustig Adam
 
 
Novák Lukáš
Paták Zdeněk
 
 
-4-9-6  0311
3.Pečinka LukášPaták Zdeněk-54612 3121
4.Maštera MartinErtl Jakub4910  3031
5.Rotrekl LukášNovák Lukáš-8-8-8  0332
6.Lustig AdamZáděra František-105-7-9 1333
7.Maštera MartinPaták Zdeněk831  3043
8.Rotrekl LukášErtl Jakub8-8137 3153
9.Lustig AdamNovák Lukáš-38-3-4 1354
10.Pečinka LukášZáděra František-96-41083264
11.Rotrekl LukášPaták Zdeněk7-11-88-52365
12.Lustig AdamErtl Jakub510-49 3175
13.Pečinka LukášNovák Lukáš811-1012 3185
14.Maštera MartinZáděra František79-76 3195
15.Lustig AdamPaták Zdeněk94-8-7-62396
16.Pečinka LukášErtl Jakub-97-96732106
17.Maštera MartinNovák Lukáš         
18.Rotrekl LukášZáděra František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pečinka Lukáš40Paták Zdeněk22
Maštera Martin30Ertl Jakub04
Rotrekl Lukáš12Novák Lukáš21
Lustig Adam13Záděra František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27577:546TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Hynšt Martin
 
 
Nechvátal Petr
Šalamoun Lubomír
 
 
3-5510 3110
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Adam Petr
Šalomoun Ivo
 
 
1128  3020
3.Krejčí DaliborNechvátal Petr7-868 3130
4.Robek PetrAdam Petr-9-55-4 1331
5.Rotrekl DavidŠalomoun Ivo537  3041
6.Ječmínek RadekŠalamoun Lubomír-6512-7-52342
7.Robek PetrNechvátal Petr-5-6-7  0343
8.Rotrekl DavidAdam Petr-92-78153253
9.Ječmínek RadekŠalomoun Ivo12-8108 3163
10.Krejčí DaliborŠalamoun Lubomír-2699 3173
11.Rotrekl DavidNechvátal Petr5-555 3183
12.Ječmínek RadekAdam Petr-5-11-3  0384
13.Krejčí DaliborŠalomoun Ivo446  3094
14.Robek PetrŠalamoun Lubomír-10-10-2  0395
15.Hynšt MartinNechvátal Petr-598-5-92396
16.Krejčí DaliborAdam Petr-11109-6232106
17.Robek PetrOndrovčák Ladislav498  30  
18.Rotrekl DavidŠalamoun Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Dalibor40Nechvátal Petr22
Robek Petr03Adam Petr22
Rotrekl David30Šalomoun Ivo03
Ječmínek Radek12Šalamoun Lubomír21
Hynšt Martin01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy