Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12465:292TTC MS Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Novotný Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Střítežský Roman
Tureček Petr
 
 
Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
-127-76-72311
3.Skála MarekAndorko Pavel-9-11-9  0312
4.Novotný PetrAdam Petr579  3022
5.Střítežský RomanOndrovčák Ladislav393  3032
6.Tureček PetrWO    3042
7.Novotný PetrAndorko Pavel-7-99183252
8.Střítežský RomanAdam Petr399  3062
9.Tureček PetrOndrovčák Ladislav-6684 3172
10.Skála MarekWO    3082
11.Střítežský RomanAndorko Pavel669  3092
12.Tureček PetrAdam Petr-75-6-9 1393
13.Skála MarekOndrovčák Ladislav5612  30103
14.Novotný Petr         
15.Tureček PetrAndorko Pavel         
16.Skála MarekAdam Petr         
17.Novotný PetrOndrovčák Ladislav         
18.Střítežský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skála Marek11Andorko Pavel12
Novotný Petr20Adam Petr12
Střítežský Roman30Ondrovčák Ladislav03
Tureček Petr11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:33494:551Orel jednota Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmetka Miroslav
Pořízek Josef
 
 
Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
-4-10913103210
2.Drápal Petr
Müller Zdeněk
 
 
Pikula Radek
Železný Ladislav
 
 
-7-99-9 1311
3.Pořízek JosefŽelezný Ladislav-78-815-82312
4.Drápal PetrPikula Radek12-10-5-7 1313
5.Šmetka MiroslavPaták Zdeněk848  3023
6.Müller ZdeněkVališ Petr7-869 3133
7.Drápal PetrŽelezný Ladislav-4-8-9  0334
8.Šmetka MiroslavPikula Radek6-5-8-8 1335
9.Müller ZdeněkPaták Zdeněk118-9-8-42336
10.Pořízek JosefVališ Petr84-9-12-72337
11.Šmetka MiroslavŽelezný Ladislav118-9-8-42338
12.Müller ZdeněkPikula Radek-8-5-6  0339
13.Pořízek JosefPaták Zdeněk9-9-8-5 13310
14.Drápal PetrVališ Petr-5-85-4 13  
15.Müller ZdeněkŽelezný Ladislav         
16.Pořízek JosefPikula Radek         
17.Drápal PetrPaták Zdeněk         
18.Šmetka MiroslavVališ Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pořízek Josef03Železný Ladislav30
Drápal Petr02Pikula Radek30
Šmetka Miroslav12Paták Zdeněk21
Müller Zdeněk12Vališ Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31611:486SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 

 
 
WO    3010
2.Vermouzek František
Smolík Milan
 
 
Lehocký Vojtěch
Rotrekl Lukáš
 
 
-109-10-4 1311
3.Smolík TomášMaštera Martin-46-5-6 1312
4.Fučík PetrRotrekl Lukáš-10-410-8 1313
5.Vermouzek FrantišekLehocký Vojtěch-8-7-4  0314
6.Šípka ZdeněkWO    3024
7.Fučík PetrMaštera Martin-5884 3134
8.Vermouzek FrantišekRotrekl Lukáš88-68 3144
9.Šípka ZdeněkLehocký Vojtěch-887-1073254
10.Smolík TomášWO    3064
11.Vermouzek FrantišekMaštera Martin-6-6-9  0365
12.Šípka ZdeněkRotrekl Lukáš8-6-9833275
13.Smolík TomášLehocký Vojtěch-5-6-9  0376
14.Fučík PetrWO    3086
15.Šípka ZdeněkMaštera Martin-8-10-14  0387
16.Smolík MilanRotrekl Lukáš-6-735-72388
17.Fučík PetrLehocký Vojtěch46-87 3198
18.Vermouzek FrantišekWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smolík Tomáš02Maštera Martin31
Fučík Petr21Rotrekl Lukáš22
Vermouzek František12Lehocký Vojtěch22
Šípka Zdeněk21   
Smolík Milan01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36687:700nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapusta Ján
Obalil Jiří
 
 
Krejčí Dalibor
Hynšt Martin
 
 
8-3-69-82301
2.Kutil Libor
Cetkovský Martin
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
7-84-983211
3.Obalil JiříKrejčí Dalibor-10-8-8  0312
4.Cetkovský MartinRotrekl David-897-8-72313
5.Kapusta JánRobek Petr-81266 3123
6.Kutil LiborHynšt Martin-8-59763233
7.Cetkovský MartinKrejčí Dalibor-11-5-6  0334
8.Kapusta JánRotrekl David108-4-973244
9.Kutil LiborRobek Petr999  3054
10.Obalil JiříHynšt Martin71013  3064
11.Kapusta JánKrejčí Dalibor-8-389-82365
12.Kutil LiborRotrekl David-9-11-1  0366
13.Obalil JiříRobek Petr9410  3076
14.Cetkovský MartinHynšt Martin-8-66-11 1377
15.Kutil LiborKrejčí Dalibor6-7-9-5 1378
16.Obalil JiříRotrekl David678  3088
17.Cetkovský MartinRobek Petr-11-108883298
18.Kapusta JánHynšt Martin-1097-6-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obalil Jiří31Krejčí Dalibor40
Cetkovský Martin13Rotrekl David22
Kapusta Ján22Robek Petr04
Kutil Libor22Hynšt Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Ryšavý Filip
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:32355:469KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novak Adam
Čech Jiří
 
 
Zukal Adam
Zukal Aleš
 
 
-57-2-7 1301
2.Kopřiva Tomáš
Ryšavý Filip
 
 
Kaluža Tomáš
Přikryl Vojtěch
 
 
-3-149893211
3.Kopřiva TomášZukal Adam-79-6-4 1312
4.Novak AdamZukal Aleš-685-11-52313
5.Čech JiříKaluža Tomáš5-69-9-42314
6.Ryšavý FilipPřikryl Vojtěch-9-9710-92315
7.Novak AdamZukal Adam-4-6-3  0316
8.Čech JiříZukal Aleš9-83-2-62317
9.Ryšavý FilipKaluža Tomáš-7-3-3  0318
10.Kopřiva TomášPřikryl Vojtěch-6-912-5 1319
11.Čech JiříZukal Adam-4-7-8  03110
12.Ryšavý FilipZukal Aleš         
13.Kopřiva TomášKaluža Tomáš         
14.Novak AdamPřikryl Vojtěch         
15.Ryšavý FilipZukal Adam         
16.Kopřiva TomášZukal Aleš         
17.Novak AdamKaluža Tomáš         
18.Čech JiříPřikryl Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Tomáš02Zukal Adam30
Novak Adam02Zukal Aleš20
Čech Jiří03Kaluža Tomáš20
Ryšavý Filip02Přikryl Vojtěch20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kunštát AVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471- Kraj, vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26575:527KST Kunštát A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Pavel
Skoupý Michal
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
-10-8-6  0301
2.Kvíčala Josef
Kvíčala David
 
 
Paták Radek
Škorpík Jan
 
 
349  3011
3.Voráč PavelKvapil Zdeněk-6976 3121
4.Skoupý MichalŠkorpík Jan-57-89-52322
5.Kvíčala JosefVojtěch Martin3-6-5-9 1323
6.Kvíčala DavidPaták Radek-6578 3133
7.Skoupý MichalKvapil Zdeněk-2-5-7  0334
8.Kvíčala JosefŠkorpík Jan-75311 3144
9.Kvíčala DavidVojtěch Martin8-810-953254
10.Voráč PavelPaták Radek1271  3064
11.Kvíčala JosefKvapil Zdeněk-888-1093274
12.Kvíčala DavidŠkorpík Jan-5-48-11 1375
13.Voráč PavelVojtěch Martin910-810 3185
14.Skoupý MichalPaták Radek1WO   3095
15.Kvíčala DavidKvapil Zdeněk-106-4-7 1396
16.Voráč PavelŠkorpík Jan10711  30106
17.Skoupý MichalVojtěch Martin-7    01  
18.Kvíčala JosefPaták Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voráč Pavel40Kvapil Zdeněk22
Skoupý Michal12Škorpík Jan22
Kvíčala Josef21Vojtěch Martin12
Kvíčala David22Paták Radek03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy