Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25562:527TTC MS Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Novotný Petr
 
 
Pikula Radek
Ertl Jakub
 
 
-10-5118-72301
2.Tureček Petr
Střítežský Roman
 
 
Paták Zdeněk
Vališ Petr
 
 
319  3011
3.Chmelík DanielVališ Petr-9-9-6  0312
4.Střítežský RomanErtl Jakub-7989 3122
5.Tureček PetrPaták Zdeněk9-8-4583232
6.Novotný PetrPikula Radek-109-6-4 1333
7.Střítežský RomanVališ Petr9-828 3143
8.Tureček PetrErtl Jakub654  3053
9.Novotný PetrPaták Zdeněk-53-6-5 1354
10.Skála MarekPikula Radek11-4-6-3 1355
11.Tureček PetrVališ Petr6-10126 3165
12.Novotný PetrErtl Jakub64-411 3175
13.Skála MarekPaták Zdeněk-9-4-6  0376
14.Střítežský RomanPikula Radek6511  3086
15.Novotný PetrVališ Petr72-910 3196
16.Skála MarekErtl Jakub8108  30106
17.Střítežský RomanPaták Zdeněk         
18.Tureček PetrPikula Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelík Daniel01Vališ Petr13
Střítežský Roman30Ertl Jakub04
Tureček Petr30Paták Zdeněk21
Novotný Petr22Pikula Radek21
Skála Marek12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31408:453KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pořízek Josef
Müller Zdeněk
 
 
Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
8-8-9-7 1301
2.Šmetka Miroslav
Drápal Petr
 
 
Ondrovčák Ladislav
Šalamoun Lubomír
 
 
-8-7-12  0302
3.Pořízek JosefAdam Petr-12-10-12  0303
4.Drápal PetrAndorko Pavel7-6-79-52304
5.Šmetka MiroslavNechvátal Petr57-8-10-92305
6.Müller ZdeněkŠalamoun Lubomír310-7-6-82306
7.Drápal PetrAdam Petr-7-5-10  0307
8.Šmetka MiroslavAndorko Pavel9-10-109-62308
9.Müller ZdeněkNechvátal Petr9-8-10-7 1309
10.Pořízek JosefOndrovčák Ladislav10-824 3119
11.Šmetka MiroslavAdam Petr-8-10-13  03110
12.Müller ZdeněkAndorko Pavel         
13.Pořízek JosefNechvátal Petr         
14.Drápal PetrOndrovčák Ladislav         
15.Müller ZdeněkAdam Petr         
16.Pořízek JosefAndorko Pavel         
17.Drápal PetrNechvátal Petr         
18.Šmetka MiroslavOndrovčák Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pořízek Josef11Adam Petr30
Drápal Petr02Andorko Pavel20
Šmetka Miroslav03Nechvátal Petr20
Müller Zdeněk02Šalamoun Lubomír10
   Ondrovčák Ladislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22544:501SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vermouzek František
Smolík Milan
 
 
Krejčí Dalibor
Hynšt Martin
 
 
1087  3010
2.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
1147  3020
3.Fučík PetrKrejčí Dalibor-6910-6-42321
4.Smolík MilanRotrekl David-5-78833231
5.Vermouzek FrantišekRobek Petr7-5-73-82332
6.Šípka ZdeněkHynšt Martin8-8-9993242
7.Smolík MilanKrejčí Dalibor-4-7-9  0343
8.Vermouzek FrantišekRotrekl David6153  3053
9.Šípka ZdeněkRobek Petr-38-7893263
10.Fučík PetrHynšt Martin10-989 3173
11.Vermouzek FrantišekKrejčí Dalibor-85-8783283
12.Šípka ZdeněkRotrekl David4-9-6-8 1384
13.Fučík PetrRobek Petr88WO  3094
14.Smolík MilanHynšt Martin-5778 31104
15.Šípka ZdeněkKrejčí Dalibor678  30  
16.Fučík PetrRotrekl David         
17.Smolík MilanRobek Petr         
18.Vermouzek FrantišekHynšt Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fučík Petr21Krejčí Dalibor21
Smolík Milan21Rotrekl David12
Vermouzek František21Robek Petr12
Šípka Zdeněk21Hynšt Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34496:568MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapusta Ján
Obalil Jiří
 
 
Maštera Martin
Pečinka Lukáš
 
 
-6-9-8  0301
2.Kutil Libor
Cetkovský Martin
 
 
Lehocký Vojtěch
Rotrekl Lukáš
 
 
-1111-4-7 1302
3.Obalil JiříMaštera Martin9-7-28103212
4.Cetkovský MartinPečinka Lukáš-95-10-4 1313
5.Kapusta JánLehocký Vojtěch69-68 3123
6.Kutil LiborRotrekl Lukáš729  3033
7.Cetkovský MartinMaštera Martin-6-7-1  0334
8.Kapusta JánPečinka Lukáš-8710-6-72335
9.Kutil LiborLehocký Vojtěch4-81410 3145
10.Obalil JiříRotrekl Lukáš868  3055
11.Kapusta JánMaštera Martin9-9-10-5 1356
12.Kutil LiborPečinka Lukáš-8-5-8  0357
13.Obalil JiříLehocký Vojtěch-1010-10-4 1358
14.Cetkovský MartinRotrekl Lukáš10-3-2-6 1359
15.Kutil LiborMaštera Martin8-8-8-9 13510
16.Obalil JiříPečinka Lukáš-7-14   02  
17.Cetkovský MartinLehocký Vojtěch         
18.Kapusta JánRotrekl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obalil Jiří21Maštera Martin31
Cetkovský Martin03Pečinka Lukáš30
Kapusta Ján12Lehocký Vojtěch12
Kutil Libor22Rotrekl Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Ryšavý Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:35604:624TJ Mokrá-Horákov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Tomáš
Rakovický Milan
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
10-7-96-72301
2.Novak Adam
Ryšavý Filip
 
 
Paták Radek
Škorpík Jan
 
 
-7-8911-72302
3.Kopřiva TomášPaták Radek1079  3012
4.Novak AdamKvapil Zdeněk-1188-8-92313
5.Rakovický MilanŠkorpík Jan3-13-6-9 1314
6.Ryšavý FilipVojtěch Martin-6-97-7 1315
7.Novak AdamPaták Radek810-9-9-92316
8.Rakovický MilanKvapil Zdeněk-1397-853226
9.Ryšavý FilipŠkorpík Jan10-7128 3136
10.Kopřiva TomášVojtěch Martin8-389 3146
11.Rakovický MilanPaták Radek6-848 3156
12.Ryšavý FilipKvapil Zdeněk69-9-4-92357
13.Kopřiva Tomᚊkorpík Jan-77-11-7 1358
14.Novak AdamVojtěch Martin-6-13-10  0359
15.Ryšavý FilipPaták Radek-7-7-8  03510
16.Kopřiva TomášKvapil Zdeněk         
17.Novak AdamŠkorpík Jan         
18.Rakovický MilanVojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopřiva Tomáš21Paták Radek22
Novak Adam03Kvapil Zdeněk21
Rakovický Milan21Škorpík Jan21
Ryšavý Filip13Vojtěch Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kunštát AVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471- Kraj, vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:34612:592KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Pavel
Skoupý Michal
 
 
Zukal Adam
Zukal Aleš
 
 
-8-856-82301
2.Kvíčala Josef
Kvíčala David
 
 
Kaluža Tomáš
Přikryl Vojtěch
 
 
9-8-77-62302
3.Voráč PavelZukal Adam710-710 3112
4.Skoupý MichalZukal Aleš-76-9-12 1313
5.Kvíčala JosefPřikryl Jiří104-9-5103223
6.Kvíčala DavidKaluža Tomáš8-6-5-9 1324
7.Skoupý MichalZukal Adam8-6-67-82325
8.Kvíčala JosefZukal Aleš977  3035
9.Sojka Petr st.Přikryl Jiří-9-8-9  0336
10.Voráč PavelKaluža Tomáš5-8810 3146
11.Kvíčala JosefZukal Adam425  3056
12.Sojka Petr st.Zukal Aleš-79-10-9 1357
13.Voráč PavelPřikryl Jiří365  3067
14.Skoupý MichalKaluža Tomáš3-117-9-42368
15.Sojka Petr st.Zukal Adam-6-9-4  0369
16.Voráč PavelZukal Aleš-10-8103-1023610
17.Skoupý MichalPřikryl Jiří-4-5-3  03  
18.Kvíčala JosefKaluža Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voráč Pavel31Zukal Adam22
Skoupý Michal03Zukal Aleš31
Kvíčala Josef30Přikryl Jiří12
Kvíčala David01Kaluža Tomáš21
Sojka Petr st.03   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy