Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Grufík Kamil
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36542:566TTC MS Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grufík Kamil
Podrazil David
 
 
Herman Jaroslav
Novák Martin
 
 
7-6-9-9 1301
2.Polášek Zdenek
Hrubý Petr
 
 
Nespěšný Hynek
Pecka Karel
 
 
-7-6-9  0302
3.Hrubý PetrNespěšný Hynek-10-8-10  0303
4.Podrazil DavidPecka Karel13-157-9-102304
5.Grufík KamilNovák Martin8-635 3114
6.Němeček RadekHerman Jaroslav7-712-8-122315
7.Podrazil DavidNespěšný Hynek-8847 3125
8.Grufík KamilPecka Karel88-97 3135
9.Němeček RadekNovák Martin-97-7573245
10.Hrubý PetrHerman Jaroslav-5-84-7 1346
11.Grufík KamilNespěšný Hynek-4-10-7  0347
12.Němeček RadekPecka Karel-4-4-8  0348
13.Hrubý PetrNovák Martin-7-9-10  0349
14.Podrazil DavidHerman Jaroslav84-810 3159
15.Němeček RadekNespěšný Hynek-86-9-10 13510
16.Hrubý PetrPecka Karel-59   11  
17.Podrazil DavidNovák Martin         
18.Grufík KamilHerman Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrubý Petr03Nespěšný Hynek31
Podrazil David21Pecka Karel21
Grufík Kamil21Novák Martin12
Němeček Radek13Herman Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:KST DRAGON Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34523:556KST DRAGON Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Filip Bohumír
 
 
Lužný Petr
Libánek Ondřej
 
 
-6-68-6 1301
2.Pešek Oldřich
Damborský Bohumil
 
 
Srna Antonín
Trávniček Boris
 
 
9102  3011
3.Filip BohumírTrávniček Boris-9-8-15  0312
4.Pešek OldřichLužný Petr7-57-1033222
5.Zajíc RenéSrna Antonín-3-985-82323
6.Damborský BohumilLibánek Ondřej45-78 3133
7.Pešek OldřichTrávniček Boris-4-115-6 1334
8.Zajíc RenéLužný Petr-7-59-5 1335
9.Damborský BohumilSrna Antonín586  3045
10.Filip BohumírLibánek Ondřej-10-10-6  0346
11.Zajíc RenéTrávniček Boris-8-9-9  0347
12.Damborský BohumilLužný Petr1145  3057
13.Filip BohumírSrna Antonín-99-8-14 1358
14.Pešek OldřichLibánek Ondřej-13-3-9  0359
15.Damborský BohumilTrávniček Boris-5699 3169
16.Filip BohumírLužný Petr-2-3-8  03610
17.Pešek OldřichSrna Antonín         
18.Zajíc RenéLibánek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filip Bohumír04Trávniček Boris31
Pešek Oldřich12Lužný Petr22
Zajíc René03Srna Antonín21
Damborský Bohumil40Libánek Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5367:252TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
Charvát Vít ml.
Hrubý Otto
 
 
985  3010
2.Obrdlík Štěpán
Tomeček Tomáš
 
 
Kouřil Přemysl
Hrbáček Milan
 
 
64-65 3120
3.Obrdlík ŠtěpánCharvát Vít ml.825  3030
4.Jamný PetrHrubý Otto6105  3040
5.Morávek ZdeněkKouřil Přemysl9-38-963250
6.Tomeček TomášHrbáček Milan-41116 3160
7.Jamný PetrCharvát Vít ml.-83138 3170
8.Morávek ZdeněkHrubý Otto798  3080
9.Tomeček TomášKouřil Přemysl747  3090
10.Obrdlík ŠtěpánHrbáček Milan755  30100
11.Morávek ZdeněkCharvát Vít ml.         
12.Tomeček TomášHrubý Otto         
13.Obrdlík ŠtěpánKouřil Přemysl         
14.Jamný PetrHrbáček Milan         
15.Tomeček TomášCharvát Vít ml.         
16.Obrdlík ŠtěpánHrubý Otto         
17.Jamný PetrKouřil Přemysl         
18.Morávek ZdeněkHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán20Charvát Vít ml.02
Jamný Petr20Hrubý Otto02
Morávek Zdeněk20Kouřil Přemysl02
Tomeček Tomáš20Hrbáček Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20550:485SKST Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Kosík Tomáš
 
 
Soukal Jiří ml.
Jangl Marek
 
 
-7659 3110
2.Veselý Jan
Brhel Tomáš
 
 
Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
-6-8109-102311
3.Veselý JanMosnák Milan-99-78-82312
4.Kosík TomášKubík Josef101011  3022
5.Brhel TomášSoukal Jiří ml.7710  3032
6.Buriánek PatrikJangl Marek9105  3042
7.Kosík TomášMosnák Milan98-75 3152
8.Brhel TomášKubík Josef6-87-793262
9.Buriánek PatrikSoukal Jiří ml.678  3072
10.Veselý JanJangl Marek-5-3-6  0373
11.Brhel TomášMosnák Milan-9-977-92374
12.Buriánek PatrikKubík Josef224  3084
13.Veselý JanSoukal Jiří ml.8-7-9583294
14.Kosík TomášJangl Marek95-8-5732104
15.Buriánek PatrikMosnák Milan         
16.Veselý JanKubík Josef         
17.Kosík TomášSoukal Jiří ml.         
18.Brhel TomášJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jan12Mosnák Milan21
Kosík Tomáš30Kubík Josef03
Brhel Tomáš21Soukal Jiří ml.03
Buriánek Patrik30Jangl Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina BVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:39579:639TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třináctý Richard
Fila Martin
 
 
Volek Pavel ml.
Studýnka Miloslav
 
 
-14-6-8  0301
2.Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
Studýnka František
Kalivoda Petr
 
 
-12-996-72302
3.Třináctý RichardStudýnka František-611-3-3 1303
4.Tupec PavelVolek Pavel ml.-9-87-9 1304
5.Táborský JindřichStudýnka Miloslav-310104 3114
6.Fila MartinKalivoda Petr7-827 3124
7.Tupec PavelStudýnka František-4-9-7  0325
8.Táborský JindřichVolek Pavel ml.11-7-5-6 1326
9.Fila MartinStudýnka Miloslav-86-98-82327
10.Třináctý RichardKratochvíl Jaroslav-15-8-5  0328
11.Táborský JindřichStudýnka František10-7-4-6 1329
12.Fila MartinVolek Pavel ml.10-699 3139
13.Třináctý RichardStudýnka Miloslav-75-81063249
14.Tupec PavelKratochvíl Jaroslav-27-4443259
15.Fila MartinStudýnka František-98-12853269
16.Třináctý RichardVolek Pavel ml.-9-8-6  03610
17.Tupec PavelStudýnka Miloslav         
18.Táborský JindřichKratochvíl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Třináctý Richard13Studýnka František31
Tupec Pavel12Volek Pavel ml.31
Táborský Jindřich12Studýnka Miloslav12
Fila Martin31Kalivoda Petr01
   Kratochvíl Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:32583:560TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikán Jan
Šmídek Roman
 
 
Hanák Petr
Vízner Jiří
 
 
12-958 3110
2.Tatar Ivo
Dědek Zdeněk
 
 
Havránek Lukáš
Chlíbek David
 
 
8-99-9-112311
3.Tatar IvoHavránek Lukáš-6-9-7  0312
4.Šmídek RomanVízner Jiří876  3022
5.Dědek ZdeněkHanák Petr-4-137-10 1323
6.Pelikán JanChlíbek David56-107 3133
7.Šmídek RomanHavránek Lukáš-119-12-8 1334
8.Dědek ZdeněkVízner Jiří-988-8-92335
9.Pelikán JanHanák Petr875  3045
10.Tatar IvoChlíbek David-3-5-5  0346
11.Dědek ZdeněkHavránek Lukáš-107-129-72347
12.Pelikán JanVízner Jiří575  3057
13.Tatar IvoHanák PetrWO    3067
14.Šmídek RomanChlíbek David-8-3-7  0368
15.Pelikán JanHavránek Lukáš799  3078
16.Tatar IvoVízner Jiří-8-8-7  0379
17.Šmídek RomanHanák Petr-8-7-9  03710
18.Dědek ZdeněkChlíbek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tatar Ivo03Havránek Lukáš31
Šmídek Roman13Vízner Jiří22
Dědek Zdeněk03Hanák Petr21
Pelikán Jan40Chlíbek David21
WO10WO01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy