Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Grufík Kamil
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:32506:552TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pyskatá Denisa
Koníček Marek
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
-6-351-62301
2.Podrazil David
Grufík Kamil
 
 
Damborský Bohumil
Pešek Oldřich
 
 
-8-5-6  0302
3.Polášek ZdenekDamborský Bohumil-65-812-52303
4.Podrazil DavidZajíc René8-7-3-10 1304
5.Koníček MarekKonečný Jaroslav65-107 3114
6.Grufík KamilPešek Oldřich4129  3024
7.Podrazil DavidDamborský Bohumil-11-6-3  0325
8.Koníček MarekZajíc René-78-10-7 1326
9.Grufík KamilKonečný Jaroslav8-4107 3136
10.Polášek ZdenekPešek Oldřich10-10-3-6 1337
11.Koníček MarekDamborský Bohumil711-7-8-72338
12.Grufík KamilZajíc René667  3048
13.Polášek ZdenekKonečný Jaroslav10-8-13-6 1349
14.Podrazil DavidPešek Oldřich-9-6911-1523410
15.Grufík KamilDamborský Bohumil9    10  
16.Polášek ZdenekZajíc René         
17.Podrazil DavidKonečný Jaroslav         
18.Koníček MarekPešek Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Zdenek03Damborský Bohumil30
Podrazil David03Zajíc René21
Koníček Marek12Konečný Jaroslav12
Grufík Kamil30Pešek Oldřich21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST DRAGON Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19534:472KST DRAGON Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lužný Petr
Libánek Ondřej
 
 
Novák Martin
Herman Jaroslav
 
 
-7987 3110
2.Srna Antonín
Dofek David
 
 
Nespěšný Hynek
Janošek Adam
 
 
-8-11-5  0311
3.Dofek DavidNespěšný Hynek8-979 3121
4.Lužný PetrJanošek Adam798  3031
5.Libánek OndřejPecka Karel7-89-793241
6.Srna AntonínHerman Jaroslav179  3051
7.Lužný PetrNespěšný Hynek-776-8-62352
8.Libánek OndřejJanošek Adam6-117-7-82353
9.Srna AntonínPecka Karel836  3063
10.Dofek DavidHerman Jaroslav9-398 3173
11.Libánek OndřejNespěšný Hynek676  3083
12.Srna AntonínJanošek Adam5-59-8-22384
13.Dofek DavidPecka Karel8-810-973294
14.Lužný PetrHerman Jaroslav756  30104
15.Srna AntonínNespěšný Hynek4    10  
16.Dofek DavidJanošek Adam         
17.Lužný PetrPecka Karel         
18.Libánek OndřejHerman Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dofek David30Nespěšný Hynek12
Lužný Petr21Janošek Adam21
Libánek Ondřej21Pecka Karel03
Srna Antonín21Herman Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17519:437TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
888  3010
2.Obrdlík Štěpán
Tomeček Tomáš
 
 
Charvát Vavřinec
Jangl Marek
 
 
106-99 3120
3.Obrdlík ŠtěpánMosnák Milan-77-9-1 1321
4.Jamný PetrCharvát Vavřinec767  3031
5.Morávek ZdeněkKubík Josef-118-67-102332
6.Tomeček TomášJangl Marek585  3042
7.Jamný PetrMosnák Milan-8-85-13 1343
8.Morávek ZdeněkCharvát Vavřinec777  3053
9.Tomeček TomášKubík Josef-1049-983263
10.Obrdlík ŠtěpánJangl Marek678  3073
11.Morávek ZdeněkMosnák Milan8-14106 3183
12.Tomeček TomášCharvát Vavřinec-8965 3193
13.Obrdlík ŠtěpánKubík Josef-6-8-6  0394
14.Jamný PetrJangl Marek664  30104
15.Tomeček TomášMosnák Milan         
16.Obrdlík ŠtěpánCharvát Vavřinec         
17.Jamný PetrKubík Josef         
18.Morávek ZdeněkJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán12Mosnák Milan21
Jamný Petr21Charvát Vavřinec03
Morávek Zdeněk21Kubík Josef21
Tomeček Tomáš30Jangl Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40723:732SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Kosík Tomáš
 
 
Hrubý Otto
Charvát Vít ml.
 
 
-11856 3110
2.Veselý Jan
Šprtová Karolína
 
 
Kouřil Přemysl
Bábíček Josef
 
 
-7-7-3  0311
3.Veselý JanBábíček Josef-7-7-8  0312
4.Kosík TomášCharvát Vít ml.-8810-8-102313
5.Šprtová KarolínaHrubý Otto-58-911-102314
6.Buriánek PatrikKouřil Přemysl18-1087 3124
7.Kosík TomášBábíček Josef512-104 3134
8.Šprtová KarolínaCharvát Vít ml.6-88-5113244
9.Buriánek PatrikHrubý Otto115-97 3154
10.Veselý JanKouřil Přemysl610-129 3164
11.Šprtová KarolínaBábíček Josef-910-54-52365
12.Buriánek PatrikCharvát Vít ml.414-12-15-62366
13.Veselý JanHrubý Otto-5-5-7  0367
14.Kosík TomášKouřil Přemysl5-10-54-92368
15.Buriánek PatrikBábíček Josef3-977 3178
16.Veselý JanCharvát Vít ml.-28-7-8 1379
17.Kosík TomášHrubý Otto88-6-983289
18.Šprtová KarolínaKouřil Přemysl-9-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jan13Bábíček Josef22
Kosík Tomáš22Charvát Vít ml.31
Šprtová Karolína13Hrubý Otto22
Buriánek Patrik31Kouřil Přemysl22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina BVrchní
rozhodčí:
Tupec Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11455:345SK Slatina B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třináctý Richard
Fila Martin
 
 
Hanák Petr
Vízner Jiří
 
 
975  3010
2.Oleksík Václav
Táborský Jindřich
 
 
Chlíbek David
Mrkvan Miroslav
 
 
5-65-933220
3.Třináctý RichardHanák Petr6109  3030
4.Táborský JindřichVízner Jiří-9-101010-92331
5.Fila MartinChlíbek David994  3041
6.Oleksík VáclavMrkvan Miroslav-7877 3151
7.Táborský JindřichHanák Petr-4227 3161
8.Fila MartinVízner Jiří-7887 3171
9.Oleksík VáclavChlíbek David997  3081
10.Třináctý RichardMrkvan Miroslav-94-9-9 1382
11.Fila MartinHanák Petr8910  3092
12.Oleksík VáclavVízner Jiří523  30102
13.Třináctý RichardChlíbek David1047  30  
14.Táborský JindřichMrkvan Miroslav         
15.Oleksík VáclavHanák Petr         
16.Třináctý RichardVízner Jiří         
17.Táborský JindřichChlíbek David         
18.Fila MartinMrkvan Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Třináctý Richard11Hanák Petr03
Táborský Jindřich11Vízner Jiří12
Fila Martin30Chlíbek David02
Oleksík Václav30Mrkvan Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:37500:563TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikán Jan
Šmídek Roman
 
 
Studýnka František
Kalivoda Petr
 
 
946  3010
2.Tatar Ivo
Dědek Zdeněk
 
 
Volek Pavel ml.
Studýnka Miloslav
 
 
-6-7-9  0311
3.Tatar IvoStudýnka František10-2-7-6 1312
4.Šmídek RomanKalivoda Petr-5-9-9  0313
5.Dědek ZdeněkStudýnka Miloslav10-9-5683223
6.Pelikán JanVolek Pavel ml.556  3033
7.Šmídek RomanStudýnka František-1368-1183243
8.Dědek ZdeněkKalivoda Petr-69-8-8 1344
9.Pelikán JanStudýnka Miloslav-8-746183254
10.Tatar IvoVolek Pavel ml.-9-5-4  0355
11.Dědek ZdeněkStudýnka František-2-2-7  0356
12.Pelikán JanKalivoda Petr47-55 3166
13.Tatar IvoKratochvíl Jaroslav-9-6-8  0367
14.Šmídek RomanVolek Pavel ml.-12-8-7  0368
15.Pelikán JanStudýnka František-6-9-12  0369
16.Tatar IvoKalivoda Petr-6-8-9  03610
17.Šmídek RomanKratochvíl Jaroslav         
18.Dědek ZdeněkVolek Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tatar Ivo04Studýnka František31
Šmídek Roman12Kalivoda Petr31
Dědek Zdeněk12Studýnka Miloslav02
Pelikán Jan31Volek Pavel ml.21
   Kratochvíl Jaroslav10
od zápasu č. 13 střídání hostů Kratochvíl Jaroslav za Studýnku Miloslava.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy