Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno DVrchní
rozhodčí:
Pavelka Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31354:426TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Jakub
Herman Jaroslav
 
 
Havránek Lukáš
Trávníček Tomáš
 
 
-6-7-10  0301
2.Pecka Karel
Buk Lukáš
 
 
Vízner Jiří
Hanák Petr
 
 
6-21311 3111
3.Pecka KarelHavránek Lukáš-8-11-9  0312
4.Herman JaroslavTrávníček Tomáš-8-8-3  0313
5.Buk LukášHanák Petr-10-9-8  0314
6.Pavelka JakubVízner Jiří9-8-4-13 1315
7.Herman JaroslavHavránek Lukáš-84-9-8 1316
8.Buk LukášTrávníček Tomáš-7-7-11  0317
9.Pavelka JakubHanák Petr-87-106-92318
10.Pecka KarelVízner Jiří-858-1-72319
11.Buk LukášHavránek Lukáš-11-12-9  03110
12.Pavelka JakubTrávníček Tomáš         
13.Pecka KarelHanák Petr         
14.Herman JaroslavVízner Jiří         
15.Pavelka JakubHavránek Lukáš         
16.Pecka KarelTrávníček Tomáš         
17.Herman JaroslavHanák Petr         
18.Buk LukášVízner Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Karel02Havránek Lukáš30
Herman Jaroslav02Trávníček Tomáš20
Buk Lukáš03Hanák Petr20
Pavelka Jakub02Vízner Jiří20
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:36494:570TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Pešek Oldřich
 
 
Studýnka František
Kalivoda Petr
 
 
8-96-6-102301
2.Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
Volek Pavel ml.
Studýnka Miloslav
 
 
7-873 3111
3.Pešek OldřichStudýnka František-6-6-8  0312
4.Konečný JaroslavStudýnka Miloslav46-59 3122
5.Zajíc RenéVolek Pavel ml.-10-13-8  0323
6.Damborský BohumilKratochvíl Jaroslav588  3033
7.Konečný JaroslavStudýnka František7-6-6-7 1334
8.Zajíc RenéStudýnka Miloslav9-79-693244
9.Damborský BohumilVolek Pavel ml.-4-10-4  0345
10.Pešek OldřichKratochvíl Jaroslav-9-10-10  0346
11.Zajíc RenéStudýnka František-61089 3156
12.Damborský BohumilKalivoda Petr-8799 3166
13.Pešek OldřichVolek Pavel ml.-9-6-4  0367
14.Konečný JaroslavKratochvíl Jaroslav-7-68-3 1368
15.Damborský BohumilStudýnka František-2-4-5  0369
16.Pešek OldřichKalivoda Petr-9-8-6  03610
17.Konečný JaroslavVolek Pavel ml.-3-11   02  
18.Zajíc RenéKratochvíl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Oldřich04Studýnka František31
Konečný Jaroslav12Studýnka Miloslav02
Zajíc René21Volek Pavel ml.30
Damborský Bohumil22Kratochvíl Jaroslav21
   Kalivoda Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:30645:630SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít ml.
Kuchařič Jiří st.
 
 
Pelikán Jan
Šmídek Roman
 
 
-8-79983210
2.Bábíček Josef
Kouřil Přemysl
 
 
Dědek Zdeněk
Tatar Ivo
 
 
137-10-963220
3.Charvát Vít ml.Pelikán Jan-6-78-11 1321
4.Kouřil PřemyslŠmídek Roman-79-8-11 1322
5.Kuchařič Jiří st.Dědek Zdeněk-510-13-9 1323
6.Bábíček JosefTatar Ivo653  3033
7.Kouřil PřemyslPelikán Jan66-109 3143
8.Kuchařič Jiří st.Šmídek Roman-6-4-8  0344
9.Bábíček JosefDědek Zdeněk11-1148 3154
10.Charvát Vít ml.Tatar Ivo988  3064
11.Kuchařič Jiří st.Pelikán Jan89-9-9-72365
12.Bábíček JosefŠmídek Roman12-3-9993275
13.Charvát Vít ml.Dědek Zdeněk-8887 3185
14.Kouřil PřemyslTatar Ivo-10796 3195
15.Bábíček JosefPelikán Jan-13-44-5 1396
16.Charvát Vít ml.Šmídek Roman88-6-6932106
17.Kouřil PřemyslDědek Zdeněk-7-8-8  03  
18.Kuchařič Jiří st.Tatar Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Vít ml.31Pelikán Jan31
Kouřil Přemysl21Šmídek Roman22
Kuchařič Jiří st.03Dědek Zdeněk12
Bábíček Josef31Tatar Ivo03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vavřinec
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:35623:651TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jangl Marek
Charvát Vavřinec
 
 
Oleksík Václav
Fila Martin
 
 
-5-79-9 1301
2.Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
10-12710 3111
3.Charvát VavřinecFila Martin-5-6-9  0312
4.Jangl MarekTáborský Jindřich109-4-893222
5.Kubík JosefOleksík Václav5-10713 3132
6.Mosnák MilanTupec Pavel-8-694133242
7.Jangl MarekFila Martin7-7-1011-52343
8.Kubík JosefTáborský Jindřich99-114 3153
9.Mosnák MilanOleksík Václav8711  3063
10.Charvát VavřinecTupec Pavel-7-6-4  0364
11.Kubík JosefFila Martin-7-6-5  0365
12.Mosnák MilanTáborský Jindřich47-83 3175
13.Charvát VavřinecOleksík Václav-2-3-9  0376
14.Jangl MarekTupec Pavel-9-4-1  0377
15.Mosnák MilanFila Martin-8-88553287
16.Charvát VavřinecTáborský Jindřich-9-7-10  0388
17.Jangl MarekOleksík Václav7-8610 3198
18.Kubík JosefTupec Pavel5710  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vavřinec04Fila Martin31
Jangl Marek22Táborský Jindřich13
Kubík Josef31Oleksík Václav13
Mosnák Milan40Tupec Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Grufík Kamil
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28649:605TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wirth Imrich
Koníček Marek
 
 
Buriánek Patrik
Kosík Tomáš
 
 
10-5-58-82301
2.Grufík Kamil
Podrazil David
 
 
Veselý Jan
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
-89-8693211
3.Koníček MarekBuriánek Patrik-611-11-6 1312
4.Podrazil DavidGrabovský Jaroslav ml.682  3022
5.Grufík KamilKosík Tomáš886  3032
6.Wirth ImrichVeselý Jan-9-944-102333
7.Podrazil DavidBuriánek Patrik-5-716-4 1334
8.Grufík KamilGrabovský Jaroslav ml.-97-8-4 1335
9.Wirth ImrichKosík Tomáš868  3045
10.Koníček MarekVeselý Jan95-46 3155
11.Grufík KamilBuriánek Patrik64-108 3165
12.Wirth ImrichGrabovský Jaroslav ml.9-95-383275
13.Koníček MarekKosík Tomáš967  3085
14.Podrazil DavidVeselý Jan5910  3095
15.Wirth ImrichBuriánek Patrik-9-94-3 1396
16.Koníček MarekGrabovský Jaroslav ml.88-4-10-32397
17.Podrazil DavidKosík Tomáš-12658 31107
18.Grufík KamilVeselý Jan5    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Marek22Buriánek Patrik31
Podrazil David31Grabovský Jaroslav ml.22
Grufík Kamil21Kosík Tomáš04
Wirth Imrich22Veselý Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST DRAGON Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19545:463TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
Trávniček Boris
Dofek David
 
 
7108  3010
2.Tomeček Tomáš
Obrdlík Štěpán
 
 
Libánek Ondřej
Lužný Petr
 
 
-79-83-92311
3.Tomeček TomášLužný Petr7105  3021
4.Jamný PetrLibánek Ondřej5-83-8103231
5.Morávek ZdeněkTrávniček Boris126-86 3141
6.Obrdlík ŠtěpánDofek David-106-10873251
7.Jamný PetrLužný Petr-713-44-82352
8.Morávek ZdeněkLibánek Ondřej3117  3062
9.Obrdlík ŠtěpánTrávniček Boris-3-79-7 1363
10.Tomeček TomášDofek David768  3073
11.Morávek ZdeněkLužný Petr7-736 3183
12.Obrdlík ŠtěpánLibánek Ondřej8-8-7-9 1384
13.Tomeček TomášTrávniček Boris-2786 3194
14.Jamný PetrDofek David476  30104
15.Obrdlík ŠtěpánLužný Petr         
16.Tomeček TomášLibánek Ondřej         
17.Jamný PetrTrávniček Boris         
18.Morávek ZdeněkDofek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomeček Tomáš30Lužný Petr12
Jamný Petr21Libánek Ondřej12
Morávek Zdeněk30Trávniček Boris12
Obrdlík Štěpán12Dofek David03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy