Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl Rájec AVrchní
rozhodčí:
Zouhar Michal
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Opatovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:17538:435Triangl Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Stanislav
Ryšavý Michal
 
 
Türk Petr st.
Peterka David
 
 
-843-7-102301
2.Zouhar Michal
Lužný Jiří
 
 
Veselý Ivo
Türk Petr ml.
 
 
454  3011
3.Lužný JiříTürk Petr ml.689  3021
4.Sehnal StanislavPeterka David10-10-9-6 1322
5.Zouhar MichalVeselý Ivo75-7-9123232
6.Ryšavý MichalTürk Petr st.676  3042
7.Sehnal StanislavTürk Petr ml.8-7-99-32343
8.Zouhar MichalPeterka David-6-888-52344
9.Ryšavý MichalVeselý Ivo484  3054
10.Lužný JiříTürk Petr st.76-310 3164
11.Zouhar MichalTürk Petr ml.966  3074
12.Ryšavý MichalPeterka David43-82 3184
13.Lužný JiříVeselý Ivo467  3094
14.Sehnal StanislavTürk Petr st.-611128 31104
15.Ryšavý MichalTürk Petr ml.-5838 31  
16.Lužný JiříPeterka David         
17.Sehnal StanislavVeselý Ivo         
18.Zouhar MichalTürk Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lužný Jiří30Türk Petr ml.12
Sehnal Stanislav12Peterka David21
Zouhar Michal21Veselý Ivo03
Ryšavý Michal30Türk Petr st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Flek Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35711:688TJ Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Michal
Zukal Aleš
 
 
Brandštettr Tomáš
Galla Martin
 
 
1-8-12-10 1301
2.Kellner Aleš
Janáč Daniel
 
 
Kadlec Milan
Sova Jan
 
 
-9-95-5 1302
3.Žáček MichalBrandštettr Tomáš-89-5-8 1303
4.Janáč DanielSova Jan9-3-7-6 1304
5.Kellner AlešKadlec Milan610-82 3114
6.Zukal AlešGalla Martin9-758 3124
7.Janáč DanielBrandštettr Tomáš-8-69893234
8.Kellner AlešSova Jan-6-8-5  0335
9.Zukal AlešKadlec Milan1285  3045
10.Žáček MichalGalla Martin8-99-1083255
11.Kellner AlešBrandštettr Tomáš-15-95-6 1356
12.Zukal AlešSova Jan-91148 3166
13.Žáček MichalKadlec Milan7-8-69-82367
14.Janáč DanielGalla Martin-8-69-9 1368
15.Zukal AlešBrandštettr Tomáš-9-98693278
16.Žáček MichalSova Jan3108  3088
17.Janáč DanielKadlec Milan989  3098
18.Kellner AlešGalla Martin-715-931132108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žáček Michal22Brandštettr Tomáš22
Janáč Daniel22Sova Jan22
Kellner Aleš22Kadlec Milan13
Zukal Aleš40Galla Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:38575:604TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Vysloužil Jan
Škvařil Petr
 
 
7-92-943210
2.Otych Roman st.
Eliáš Stanislav
 
 
Babáková Klára
Rozman Michal
 
 
-9874 3120
3.Levardi RobertŠkvařil Petr-710-17-52321
4.Eliáš StanislavVysloužil Jan8-5-8-7 1322
5.Otych Roman st.Rozman Michal3-74-12103232
6.Vojtěch TomášBabáková Klára-1095-10-62333
7.Eliáš StanislavŠkvařil Petr-5-6-9  0334
8.Otych Roman st.Vysloužil Jan-7-6-4  0335
9.Vojtěch TomášRozman Michal2-97-983245
10.Levardi RobertBabáková Klára-55-117-72346
11.Otych Roman st.Škvařil Petr-9-8-9  0347
12.Vojtěch TomášVysloužil Jan-39-10-7 1348
13.Levardi RobertRozman Michal-9789 3158
14.Eliáš StanislavBabáková Klára9-6-8-9 1359
15.Vojtěch Tomᚊkvařil Petr-9-8910-823510
16.Levardi RobertVysloužil Jan-8-78-9 13  
17.Eliáš StanislavRozman Michal         
18.Otych Roman st.Babáková Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levardi Robert12Škvařil Petr40
Eliáš Stanislav03Vysloužil Jan30
Otych Roman st.12Rozman Michal03
Vojtěch Tomáš13Babáková Klára30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Frimmer Ján
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21492:470TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frimmer Ján
Holec Ondřej
 
 
Vitula Josef
Krištof Lukáš
 
 
-758-693210
2.Daněk Zdeněk st.
Masařík Michal
 
 
Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
-7-8-6  0311
3.Masařík MichalVitula Josef-1-6-4  0312
4.Daněk Zdeněk st.Hruška Pavel-910-5-3 1313
5.Frimmer JánDospíšil Pavel ml.-1311-7983223
6.Holec OndřejKrištof Lukáš210-710 3133
7.Daněk Zdeněk st.Vitula Josef8-1097 3143
8.Frimmer JánHruška Pavel48-88 3153
9.Holec OndřejDospíšil Pavel ml.75-119 3163
10.Masařík MichalKrištof Lukáš7-988 3173
11.Frimmer JánVitula Josef-4-7-8  0374
12.Holec OndřejHruška Pavel787  3084
13.Masařík MichalDospíšil Pavel ml.599  3094
14.Daněk Zdeněk st.Krištof Lukáš566  30104
15.Holec OndřejVitula Josef         
16.Masařík MichalHruška Pavel         
17.Daněk Zdeněk st.Dospíšil Pavel ml.         
18.Frimmer JánKrištof Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masařík Michal21Vitula Josef21
Daněk Zdeněk st.21Hruška Pavel12
Frimmer Ján21Dospíšil Pavel ml.03
Holec Ondřej30Krištof Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:KST DRAGON Vyškov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18553:451STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Svěrák Martin
 
 
Krais Boris
Chlup Tadeáš
 
 
1445  3010
2.Těžký Pavel
Koudelka Petr
 
 
Olejníček Vojtěch
Drápal Metoděj
 
 
-8-68453220
3.Svěrák MartinOlejníček Vojtěch8-11-10-6 1321
4.Koudelka PetrChlup Tadeáš7-10-9693231
5.Těžký PavelDrápal Metoděj768  3041
6.Suchý PetrKrais Boris736  3051
7.Koudelka PetrOlejníček Vojtěch-68-9-11 1352
8.Těžký PavelChlup Tadeáš889  3062
9.Suchý PetrDrápal Metoděj5-758 3172
10.Svěrák MartinKrais Boris12-10-11-8 1373
11.Těžký PavelOlejníček Vojtěch633  3083
12.Suchý PetrChlup Tadeáš767  3093
13.Svěrák MartinDrápal Metoděj-11610-9-62394
14.Koudelka PetrKrais Boris96-117 31104
15.Suchý PetrOlejníček Vojtěch         
16.Svěrák MartinChlup Tadeáš         
17.Koudelka PetrDrápal Metoděj         
18.Těžký PavelKrais Boris         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svěrák Martin03Olejníček Vojtěch21
Koudelka Petr21Chlup Tadeáš03
Těžký Pavel30Drápal Metoděj12
Suchý Petr30Krais Boris12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy