Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Sova Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39565:646TTC Koral Tišnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sova Jan
Kadlec Milan
 
 
Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
-8-9-5  0301
2.Galla Martin
Brandštettr Tomáš
 
 
Vitula Josef
Nováček Libor
 
 
-11897 3111
3.Galla MartinVitula Josef-9-8-10  0312
4.Sova JanNováček Libor-7-9-7  0313
5.Kadlec MilanHruška Pavel9-9-8-5 1314
6.Brandštettr TomášDospíšil Pavel ml.410-9-783224
7.Sova JanVitula Josef-7-7-10  0325
8.Kadlec MilanNováček Libor-109-4-4 1326
9.Brandštettr TomášHruška Pavel125-7-8123236
10.Galla MartinDospíšil Pavel ml.-781010 3146
11.Kadlec MilanVitula Josef-81311-2-72347
12.Brandštettr TomášNováček Libor-2887 3157
13.Galla MartinHruška Pavel119-7-663267
14.Sova JanDospíšil Pavel ml.-11-5-8  0368
15.Brandštettr TomášVitula Josef-28-8-8 1369
16.Galla MartinNováček Libor7-10-8-7 13610
17.Sova JanHruška Pavel-7-8-5  03  
18.Kadlec MilanDospíšil Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galla Martin22Vitula Josef40
Sova Jan03Nováček Libor31
Kadlec Milan03Hruška Pavel12
Brandštettr Tomáš31Dospíšil Pavel ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Opatovice AVrchní
rozhodčí:
Gerbrich Radim
HOSTUJÍCÍ:KST DRAGON Vyškov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63- krajRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7399:303Sokol Velké Opatovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Ivo
Peterka David
 
 
Dofek David
Krais Boris
 
 
1176  3010
2.Lánský Jakub
Türk Petr ml.
 
 
Drápal Metoděj
Olejníček Vojtěch
 
 
87-58 3120
3.Lánský JakubDofek David6-9411 3130
4.Peterka DavidOlejníček Vojtěch8107  3040
5.Türk Petr ml.Krais Boris469  3050
6.Veselý IvoDrápal Metoděj-8-17-8  0351
7.Peterka DavidDofek David927  3061
8.Türk Petr ml.Olejníček Vojtěch8109  3071
9.Veselý IvoKrais Boris-7867 3181
10.Lánský JakubDrápal Metoděj1285  3091
11.Türk Petr ml.Dofek David6-636 31101
12.Veselý IvoOlejníček Vojtěch         
13.Lánský JakubKrais Boris         
14.Peterka DavidDrápal Metoděj         
15.Veselý IvoDofek David         
16.Lánský JakubOlejníček Vojtěch         
17.Peterka DavidKrais Boris         
18.Türk Petr ml.Drápal Metoděj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lánský Jakub20Dofek David03
Peterka David20Olejníček Vojtěch02
Türk Petr ml.30Krais Boris02
Veselý Ivo11Drápal Metoděj11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28546:552TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
Těžký Pavel
Koudelka Petr
 
 
988  3010
2.Babáková Klára
Grulich Zdeněk
 
 
Křepela Zdeněk
Stloukal Jiří
 
 
76-5-3103220
3.Babáková KláraTěžký Pavel-7-8-6  0321
4.Vysloužil JanKoudelka Petr4-7-8-9 1322
5.Grulich ZdeněkStloukal Jiří-8-63553232
6.Škvařil PetrKřepela Zdeněk6810  3042
7.Vysloužil JanTěžký Pavel-7-9-6  0343
8.Grulich ZdeněkKoudelka Petr6-1011-573253
9.Škvařil PetrStloukal Jiří8-879 3163
10.Babáková KláraKřepela Zdeněk-510119 3173
11.Grulich ZdeněkTěžký Pavel-4-6-4  0374
12.Škvařil PetrKoudelka Petr-8-10-7  0375
13.Babáková KláraStloukal Jiří5-2-4-7 1376
14.Vysloužil JanKřepela Zdeněk879  3086
15.Škvařil PetrTěžký Pavel-9999 3196
16.Babáková KláraKoudelka Petr9-937 31106
17.Vysloužil JanStloukal Jiří         
18.Grulich ZdeněkKřepela Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babáková Klára22Těžký Pavel31
Vysloužil Jan12Koudelka Petr22
Grulich Zdeněk21Stloukal Jiří12
Škvařil Petr31Křepela Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl Rájec AVrchní
rozhodčí:
Zouhar Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:28Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14505:402Triangl Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Stanislav
Šustáček Ondřej
 
 
Kvasnica Vítězslav
Eliáš Stanislav
 
 
6712  3010
2.Zouhar Michal
Lužný Jiří
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
-6104-8123220
3.Lužný JiříLevardi Robert868  3030
4.Sehnal StanislavVojtěch Tomáš-963-1153240
5.Zouhar MichalEliáš Stanislav-91069 3150
6.Šustáček OndřejKvasnica Vítězslav-4645 3160
7.Sehnal StanislavLevardi Robert1144  3070
8.Zouhar MichalVojtěch Tomáš7810  3080
9.Šustáček OndřejEliáš Stanislav-108-99-82381
10.Lužný JiříKvasnica Vítězslav67-10-1083291
11.Zouhar MichalLevardi Robert8-89-7-112392
12.Ryšavý MichalVojtěch Tomáš744  30102
13.Lužný JiříEliáš Stanislav         
14.Sehnal StanislavKvasnica Vítězslav         
15.Ryšavý MichalLevardi Robert         
16.Lužný JiříVojtěch Tomáš         
17.Sehnal StanislavEliáš Stanislav         
18.Zouhar MichalKvasnica Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lužný Jiří20Levardi Robert12
Sehnal Stanislav20Vojtěch Tomáš03
Zouhar Michal21Eliáš Stanislav11
Šustáček Ondřej11Kvasnica Vítězslav02
Ryšavý Michal10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Flek Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9389:295TJ Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Michal
Pernička Pavel
 
 
Štěpánek Luděk
Šplíchal Jiří
 
 
8-749 3110
2.Kellner Aleš
Janáč Daniel
 
 
Šťastný Pavel
Doležal Jiří
 
 
4-269 3120
3.Žáček MichalŠplíchal Jiří474  3030
4.Pernička PavelŠťastný Pavel667  3040
5.Janáč DanielŠtěpánek Luděk46-98 3150
6.Kellner AlešDoležal Jiří578  3060
7.Pernička PavelŠplíchal Jiří-76-7893270
8.Janáč DanielŠťastný Pavel9-69-573280
9.Kellner AlešŠtěpánek Luděk-6-64253290
10.Žáček MichalDoležal Jiří1366  30100
11.Janáč DanielŠplíchal Jiří         
12.Kellner AlešŠťastný Pavel         
13.Žáček MichalŠtěpánek Luděk         
14.Pernička PavelDoležal Jiří         
15.Kellner AlešŠplíchal Jiří         
16.Žáček MichalŠťastný Pavel         
17.Pernička PavelŠtěpánek Luděk         
18.Janáč DanielDoležal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žáček Michal20Šplíchal Jiří02
Pernička Pavel20Šťastný Pavel02
Janáč Daniel20Štěpánek Luděk02
Kellner Aleš20Doležal Jiří02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy