Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice BRozhodčí:Heřmanský Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:Heřmanský Martin
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:8705
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28619:603TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
Pagáč Martin
Hladký Rostislav
 
 
-3974 3110
2.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Zechmeister Jan
Mikuš Josef
 
 
88-8-883220
3.Salajka Jaroslav ml.Hladký Rostislav-5-5-6  0321
4.Vojáček JaromírPagáč Martin-10-12-9  0322
5.Bubla Jaroslav st.Mikuš Josef-9-6-8  0323
6.Šebeček MarekZechmeister Jan656  3033
7.Vojáček JaromírHladký Rostislav9-4-1012-92334
8.Bubla Jaroslav st.Pagáč Martin8-8910 3144
9.Šebeček MarekMikuš Josef-15-595-72345
10.Salajka Jaroslav ml.Zechmeister Jan97-58 3155
11.Bubla Jaroslav st.Hladký Rostislav4-6-9-5 1356
12.Šebeček MarekPagáč Martin1669  3066
13.Salajka Jaroslav ml.Mikuš Josef128-87 3176
14.Vojáček JaromírZechmeister Jan1019  3086
15.Šebeček MarekHladký Rostislav1375  3096
16.Salajka Jaroslav ml.Pagáč Martin8-4-7-5 1397
17.Vojáček JaromírMikuš Josef9-876 31107
18.Bubla Jaroslav st.Zechmeister Jan998  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salajka Jaroslav ml.22Hladký Rostislav31
Vojáček Jaromír22Pagáč Martin22
Bubla Jaroslav st.12Mikuš Josef22
Šebeček Marek31Zechmeister Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra František
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31667:636Orel jednota Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašulín Karel
Vališ Petr
 
 
Brozák Radomír
Mikulinec Roman
 
 
7-8-7-3 1301
2.Záděra František
Křupala Vladislav
 
 
Bařina Leoš
Gajan Pavel ml.
 
 
-8-68783211
3.Vašulín KarelBařina Leoš-7-7-9  0312
4.Záděra FrantišekBrozák Radomír8-11-7-7 1313
5.Křupala VladislavGajan Pavel ml.97-3-9-112314
6.Vališ PetrMikulinec Roman5117  3024
7.Záděra FrantišekBařina Leoš7810  3034
8.Křupala VladislavBrozák Radomír-8-1087-82335
9.Vališ PetrGajan Pavel ml.4-963 3145
10.Vašulín KarelMikulinec Roman8-679 3155
11.Křupala VladislavBařina Leoš8-815-5-62356
12.Vališ PetrBrozák Radomír5-937 3166
13.Vašulín KarelGajan Pavel ml.8-8-9-6 1367
14.Záděra FrantišekMikulinec Roman545  3077
15.Vališ PetrBařina Leoš-99-9863287
16.Vašulín KarelBrozák Radomír9-49-493297
17.Záděra FrantišekGajan Pavel ml.-78810 31107
18.Křupala VladislavMikulinec Roman-8-688 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašulín Karel22Bařina Leoš22
Záděra František31Brozák Radomír22
Křupala Vladislav03Gajan Pavel ml.22
Vališ Petr40Mikulinec Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32678:616TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
Šaur Ivo
Mikuš Martin
 
 
658  3010
2.Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
Rybár Dušan st.
Bezucha Jan
 
 
-104-107-12311
3.Žajdlík LudvíkRybár Dušan st.-4-9-5  0312
4.Černý ZdeněkŠaur Ivo-94-79103222
5.Lanová RenataBezucha Jan-10109-8103232
6.Kamenský PetrMikuš Martin815  3042
7.Černý ZdeněkRybár Dušan st.-5-8-10  0343
8.Lanová RenataŠaur Ivo-7-983-92344
9.Kamenský PetrBezucha Jan696  3054
10.Žajdlík LudvíkMikuš Martin6-8110 3164
11.Lanová RenataRybár Dušan st.36-4-9-92365
12.Kamenský PetrŠaur Ivo3-974 3175
13.Žajdlík LudvíkBezucha Jan-511-75-62376
14.Černý ZdeněkMikuš Martin1065  3086
15.Kamenský PetrRybár Dušan st.-996-183296
16.Žajdlík LudvíkŠaur Ivo-10-610-2 1397
17.Černý ZdeněkBezucha Jan-8-98-7 1398
18.Lanová RenataMikuš Martin544  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žajdlík Ludvík13Rybár Dušan st.31
Černý Zdeněk22Šaur Ivo22
Lanová Renata22Bezucha Jan22
Kamenský Petr40Mikuš Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Prace AVrchní
rozhodčí:
Mrkvica Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Prace, Ponětovská 204Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23569:520KST Prace A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkvica Lukáš
Kuklínek Miloš
 
 
Anth Zdeněk
Suský Stanislav
 
 
14-710 3110
2.Hofírek Dominik
Hofírek Filip
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
79-148 3120
3.Kuklínek MilošAnth Zdeněk-13-710-8 1321
4.Hofírek FilipVala Vítězslav94-76 3131
5.Hofírek DominikSuský Stanislav-7-71643241
6.Mrkvica LukášValoušek František9611  3051
7.Hofírek FilipAnth Zdeněk-684-4-62352
8.Hofírek DominikVala Vítězslav7910  3062
9.Mrkvica LukášSuský Stanislav755  3072
10.Kuklínek MilošValoušek František-10748 3182
11.Hofírek DominikAnth Zdeněk9-99-6-42383
12.Mrkvica LukášVala Vítězslav1186  3093
13.Kuklínek MilošSuský Stanislav9-6-8-7 1394
14.Boleslav JosefValoušek František-4-5-8  0395
15.Mrkvica LukášAnth Zdeněk8-79-6932105
16.Kuklínek MilošVala Vítězslav         
17.Boleslav JosefSuský Stanislav         
18.Hofírek DominikValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuklínek Miloš12Anth Zdeněk31
Hofírek Filip11Vala Vítězslav03
Hofírek Dominik21Suský Stanislav12
Mrkvica Lukáš40Valoušek František12
Boleslav Josef01   
Střídání KST PRACE : Boleslav Josef za Hofírek Filip



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8438:323MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Tuhý Roman
Housar Jiří
 
 
77-76 3110
2.Lustig Adam
Fučík Martin
 
 
Pop Miroslav
Durda Vojtěch
 
 
712-97 3120
3.Jedlička JindřichTuhý Roman337  3030
4.Lustig AdamHousar Jiří8109  3040
5.Netolička LubomírPop Miroslav99-55 3150
6.Fučík MartinDurda Vojtěch6126  3060
7.Lustig AdamTuhý Roman1086  3070
8.Netolička LubomírHousar Jiří634  3080
9.Fučík MartinPop Miroslav917-5-10-102381
10.Jedlička JindřichDurda Vojtěch537  3091
11.Netolička LubomírTuhý Roman-97-153632101
12.Fučík MartinHousar Jiří         
13.Jedlička JindřichPop Miroslav         
14.Lustig AdamDurda Vojtěch         
15.Fučík MartinTuhý Roman         
16.Jedlička JindřichHousar Jiří         
17.Lustig AdamPop Miroslav         
18.Netolička LubomírDurda Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Jindřich20Tuhý Roman03
Lustig Adam20Housar Jiří02
Netolička Lubomír30Pop Miroslav11
Fučík Martin11Durda Vojtěch02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy