Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov BRozhodčí:Heřmanský Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:Heřmanský Martin
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:8705
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31651:612TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
Bařina Leoš
Gajan Pavel ml.
 
 
87-89 3110
2.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Brozák Radomír
Mikulinec Roman
 
 
4-4-7-9 1311
3.Salajka Jaroslav ml.Bařina Leoš-67-9-8 1312
4.Vojáček JaromírBrozák Radomír-97-9663222
5.Bubla Jaroslav st.Gajan Pavel ml.-97-56-92323
6.Šebeček MarekMikulinec Roman85-96 3133
7.Vojáček JaromírBařina Leoš-8-47-6 1334
8.Bubla Jaroslav st.Brozák Radomír688  3044
9.Šebeček MarekGajan Pavel ml.8-77-893254
10.Salajka Jaroslav ml.Mikulinec Roman77-9-8-82355
11.Bubla Jaroslav st.Bařina Leoš988  3065
12.Šebeček MarekBrozák Radomír689  3075
13.Salajka Jaroslav ml.Gajan Pavel ml.-1-810-9 1376
14.Vojáček JaromírMikulinec Roman466  3086
15.Šebeček MarekBařina Leoš-6-1-7  0387
16.Salajka Jaroslav ml.Brozák Radomír8-3-8-8 1388
17.Vojáček JaromírGajan Pavel ml.255  3098
18.Bubla Jaroslav st.Mikulinec Roman811-95 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salajka Jaroslav ml.04Bařina Leoš31
Vojáček Jaromír31Brozák Radomír13
Bubla Jaroslav st.31Gajan Pavel ml.22
Šebeček Marek31Mikulinec Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Vašulín Karel
HOSTUJÍCÍ:SPIN Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:32311:439SPIN Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křupala Vladislav
Vašulín Karel
 
 
Pagáč Martin
Zechmeister Jan
 
 
-7-6-2  0301
2.Záděra Kamil
Kolbert Radek
 
 
Hladký Rostislav
Šimon Peter
 
 
-79710 3111
3.Záděra KamilHladký Rostislav-5-9-4  0312
4.Křupala VladislavŠimon Peter-4-8-5  0313
5.Vašulín KarelPagáč Martin-8-7-2  0314
6.Kolbert RadekZechmeister Jan107-107 3124
7.Křupala VladislavHladký Rostislav-6-2-7  0325
8.Vašulín KarelŠimon Peter-911-3-5 1326
9.Kolbert RadekPagáč Martin-7813-10-12327
10.Záděra KamilZechmeister Jan-8-9-6  0328
11.Vašulín KarelHladký Rostislav-9-5-12  0329
12.Kolbert RadekŠimon Peter-6-8-7  03210
13.Záděra KamilPagáč Martin         
14.Křupala VladislavZechmeister Jan         
15.Kolbert RadekHladký Rostislav         
16.Záděra KamilŠimon Peter         
17.Křupala VladislavPagáč Martin         
18.Vašulín KarelZechmeister Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záděra Kamil02Hladký Rostislav30
Křupala Vladislav02Šimon Peter30
Vašulín Karel03Pagáč Martin20
Kolbert Radek12Zechmeister Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17496:427TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
489  3010
2.Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
Vala Vítězslav
Anth Zdeněk
 
 
-9696 3120
3.Žajdlík LudvíkAnth Zdeněk-510-7573230
4.Černý ZdeněkVala Vítězslav8-54-9113240
5.Lanová RenataSuský Stanislav-78-8-6 1341
6.Kamenský PetrValoušek František10-8-10583251
7.Černý ZdeněkAnth Zdeněk97-45 3161
8.Lanová RenataVala Vítězslav9710  3071
9.Kamenský PetrSuský Stanislav1058  3081
10.Žajdlík LudvíkValoušek František-7-378-92382
11.Lanová RenataAnth Zdeněk-12784 3192
12.Kamenský PetrVala Vítězslav4-8-104532102
13.Žajdlík LudvíkSuský Stanislav10    10  
14.Černý ZdeněkValoušek František         
15.Kamenský PetrAnth Zdeněk         
16.Žajdlík LudvíkVala Vítězslav         
17.Černý ZdeněkSuský Stanislav         
18.Lanová RenataValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žajdlík Ludvík11Anth Zdeněk03
Černý Zdeněk20Vala Vítězslav03
Lanová Renata21Suský Stanislav11
Kamenský Petr30Valoušek František11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Prace AVrchní
rozhodčí:
Mrkvica Lukáš
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Prace, Ponětovská 204Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13440:265KST Prace A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkvica Lukáš
Kuklínek Miloš
 
 

 
 
WO    3010
2.Hofírek Dominik
Hofírek Filip
 
 
Šaur Ivo
Bezucha Jan
 
 
10-885 3120
3.Kuklínek MilošŠaur Ivo9-11-9-5 1321
4.Hofírek FilipBezucha Jan-5-4-6  0322
5.Hofírek DominikPijáček Lukáš426  3032
6.Mrkvica LukášWO    3042
7.Hofírek FilipŠaur Ivo33-6-933252
8.Hofírek DominikBezucha Jan-1149-763262
9.Mrkvica LukášPijáček Lukáš614-96 3172
10.Kuklínek MilošWO    3082
11.Hofírek DominikŠaur Ivo6-395 3192
12.Mrkvica LukášBezucha JanWO    30102
13.Kuklínek MilošPijáček Lukáš         
14.Hofírek Filip         
15.Mrkvica Lukᚊaur Ivo         
16.Kuklínek MilošBezucha Jan         
17.Hofírek FilipPijáček Lukáš         
18.Hofírek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuklínek Miloš01Šaur Ivo12
Hofírek Filip11Bezucha Jan11
Hofírek Dominik30Pijáček Lukáš02
Mrkvica Lukáš10   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Mráz David
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9441:322TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Marek
Mráz David
 
 
Tuhý Roman
Pop Miroslav
 
 
544  3010
2.Dřímal Josef
Kordiovský Zbyněk
 
 
Housar Jiří
Durda Vojtěch
 
 
983  3020
3.Kordiovský ZbyněkTuhý Roman278  3030
4.Jelínek MarekPop Miroslav7511  3040
5.Dřímal JosefHousar Jiří6-4-9-7 1341
6.Mráz DavidDurda Vojtěch566  3051
7.Jelínek MarekTuhý Roman1044  3061
8.Dřímal JosefPop Miroslav9-8-89-52362
9.Mráz DavidHousar Jiří-91089 3172
10.Kordiovský ZbyněkDurda Vojtěch7114  3082
11.Dřímal JosefTuhý Roman138-10-843292
12.Mráz DavidPop Miroslav466  30102
13.Kordiovský ZbyněkHousar Jiří-65-8-8 13  
14.Jelínek MarekDurda Vojtěch         
15.Mráz DavidTuhý Roman         
16.Kordiovský ZbyněkPop Miroslav         
17.Jelínek MarekHousar Jiří         
18.Dřímal JosefDurda Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kordiovský Zbyněk20Tuhý Roman03
Jelínek Marek20Pop Miroslav12
Dřímal Josef12Housar Jiří11
Mráz David30Durda Vojtěch02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy