Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPIN Lednice BVrchní
rozhodčí:
Zechmeister Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9 SPIN Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladký Rostislav
Šimon Peter
 
 

 
 
     3010
2.Pagáč Martin
Bobrzyk David
 
 
Pop Miroslav
Tuhý Roman
 
 
474  3020
3.Hladký RostislavPop Miroslav5-3510 3130
4.Pagáč MartinTuhý Roman67-65 3140
5.Bobrzyk DavidDurda Vojtěch655  3050
6.Mikuš Josef     3060
7.Pagáč MartinPop Miroslav1154  3070
8.Zechmeister JanTuhý Roman-3-8-5  0371
9.Mikuš JosefDurda Vojtěch-7454 3181
10.Hladký Rostislav     3091
11.Zechmeister JanPop Miroslav7-6-7-1 1392
12.Mikuš JosefTuhý Roman939  30102
13.Hladký RostislavDurda Vojtěch35   20  
14.Pagáč Martin         
15.Mikuš JosefPop Miroslav         
16.Hladký RostislavTuhý Roman         
17.Pagáč MartinDurda Vojtěch         
18.Zechmeister Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladký Rostislav20Pop Miroslav12
Pagáč Martin20Tuhý Roman12
Bobrzyk David10Durda Vojtěch02
Mikuš Josef3002
Zechmeister Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14465:384T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybár Dušan st.
Bezucha Jan
 
 
Jedlička Jindřich
Fučík Martin
 
 
169  3010
2.Šaur Ivo
Pařízek Richard
 
 
Halačka Milan
Staněk Milan
 
 
-8-49963220
3.Rybár Dušan st.Fučík Martin678  3030
4.Pařízek RichardHalačka Milan-4-66-7 1331
5.Bezucha JanStaněk Milan-6-6-14  0332
6.Šaur IvoJedlička Jindřich-9-94-8 1333
7.Pařízek RichardFučík Martin463  3043
8.Bezucha JanHalačka Milan91211  3053
9.Šaur IvoStaněk Milan8106  3063
10.Rybár Dušan st.Jedlička Jindřich369  3073
11.Bezucha JanFučík Martin99-79 3183
12.Šaur IvoHalačka Milan666  3093
13.Rybár Dušan st.Staněk Milan-9-9108432103
14.Pařízek RichardJedlička Jindřich7-96  21  
15.Šaur IvoFučík Martin         
16.Rybár Dušan st.Halačka Milan         
17.Pařízek RichardStaněk Milan         
18.Bezucha JanJedlička Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybár Dušan st.30Fučík Martin03
Pařízek Richard11Halačka Milan12
Bezucha Jan21Staněk Milan12
Šaur Ivo21Jedlička Jindřich11
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:23555:485TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Rulíšek Karel
Dřímal Josef
 
 
366  3010
2.Valoušek František
Anth Zdeněk
 
 
Jelínek Marek
Mráz David
 
 
7-6-8-9 1311
3.Anth ZdeněkMráz David669  3021
4.Hanák JiříJelínek Marek-6-813-8 1322
5.Suský StanislavRulíšek Karel378  3032
6.Valoušek FrantišekDřímal Josef668  3042
7.Hanák JiříMráz David-8-6-4  0343
8.Suský StanislavJelínek Marek-7-4-8  0344
9.Valoušek FrantišekRulíšek Karel-89-54-82345
10.Anth ZdeněkDřímal Josef353  3055
11.Suský StanislavMráz David-10-7-5  0356
12.Valoušek FrantišekJelínek Marek7-39-4-92357
13.Anth ZdeněkRulíšek Karel5-996 3167
14.Hanák JiříDřímal Josef749  3077
15.Valoušek FrantišekMráz David-5768 3187
16.Anth ZdeněkJelínek Marek763  3097
17.Hanák JiříRulíšek Karel848  30107
18.Suský StanislavDřímal Josef-9-7   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Anth Zdeněk40Mráz David22
Hanák Jiří22Jelínek Marek31
Suský Stanislav12Rulíšek Karel13
Valoušek František22Dřímal Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:Heřmanský Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:Heřmanský Martin
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:8705
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33665:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
Žajdlík Ludvík
Martinek Tomáš
 
 
-9878 3110
2.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
8-7-8-9 1311
3.Salajka Jaroslav ml.Martinek Tomáš-8-11-9  0312
4.Vojáček JaromírŽajdlík Ludvík64-87 3122
5.Bubla Jaroslav st.Lanová Renata-98-9-9 1323
6.Šebeček MarekČerný Zdeněk-9-106-11 1324
7.Vojáček JaromírMartinek Tomáš537  3034
8.Bubla Jaroslav st.Žajdlík Ludvík769  3044
9.Šebeček MarekLanová Renata56-87 3154
10.Salajka Jaroslav ml.Černý Zdeněk-67-5-9 1355
11.Bubla Jaroslav st.Martinek Tomáš88-93 3165
12.Šebeček MarekŽajdlík Ludvík347  3075
13.Salajka Jaroslav ml.Lanová Renata10-8-9-8 1376
14.Vojáček JaromírČerný Zdeněk768  3086
15.Šebeček MarekMartinek Tomáš4-5-98-92387
16.Salajka Jaroslav ml.Žajdlík Ludvík-4-84-7 1388
17.Vojáček JaromírLanová Renata93-7-663298
18.Bubla Jaroslav st.Černý Zdeněk-9-99-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salajka Jaroslav ml.04Martinek Tomáš22
Vojáček Jaromír40Žajdlík Ludvík13
Bubla Jaroslav st.22Lanová Renata22
Šebeček Marek22Černý Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra František
HOSTUJÍCÍ:KST Prace ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:34387:480KST Prace A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Kamil
Křupala Vladislav
 
 
Hofírek Dominik
Hofírek Filip
 
 
-3-6-9  0301
2.Záděra František
Vašulín Karel
 
 
Mrkvica Lukáš
Kuklínek Miloš
 
 
7-12-99113211
3.Záděra KamilMrkvica Lukáš-6-6-4  0312
4.Křupala VladislavHofírek Dominik-7-1010-6 1313
5.Vašulín KarelHofírek Filip9-7-85-52314
6.Záděra FrantišekKuklínek Miloš6-10-8793224
7.Křupala VladislavMrkvica Lukáš-6-6-9  0325
8.Vašulín KarelHofírek Dominik-9-7-4  0326
9.Záděra FrantišekHofírek Filip-7-89-5 1327
10.Záděra KamilKuklínek Miloš-977-8-52328
11.Vašulín KarelMrkvica Lukáš-6-6-8  0329
12.Záděra FrantišekHofírek Dominik-85-7-7 13210
13.Záděra KamilHofírek Filip-9    01  
14.Křupala VladislavKuklínek Miloš         
15.Záděra FrantišekMrkvica Lukáš         
16.Záděra KamilHofírek Dominik         
17.Křupala VladislavHofírek Filip         
18.Vašulín KarelKuklínek Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záděra Kamil02Mrkvica Lukáš30
Křupala Vladislav02Hofírek Dominik30
Vašulín Karel03Hofírek Filip20
Záděra František12Kuklínek Miloš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy