Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov BVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav, Kraj - malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26596:435STP Mikulov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Gajan Pavel ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Mikulinec Roman
Čížek Ondřej
 
 
Tuhý Roman
Ondrovčák Ladislav
 
 
-8-5-7  0311
3.Mikulinec RomanPop Miroslav2-610-9-52312
4.Gajan Pavel ml.Ondrovčák Ladislav-9-88-10 1313
5.Čížek OndřejTuhý Roman-5-3-5  0314
6.Brozák RadomírWO    3024
7.Gajan Pavel ml.Pop Miroslav571  3034
8.Čížek OndřejOndrovčák Ladislav-97-41073244
9.Brozák RadomírTuhý Roman364  3054
10.Mikulinec RomanWO    3064
11.Čížek OndřejPop Miroslav-33-95-52365
12.Brozák RadomírOndrovčák Ladislav8-6-10-9 1366
13.Mikulinec RomanTuhý Roman25-58 3176
14.Gajan Pavel ml.WO    3086
15.Brozák RadomírPop Miroslav-7124 3196
16.Mikulinec RomanOndrovčák Ladislav-7510-3-82397
17.Gajan Pavel ml.Tuhý Roman116-87 31107
18.Čížek OndřejWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulinec Roman12Pop Miroslav22
Gajan Pavel ml.21Ondrovčák Ladislav31
Čížek Ondřej12Tuhý Roman13
Brozák Radomír21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:22520:500T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybár Dušan st.
Bezucha Jan
 
 
Jelínek Marek
Mráz David
 
 
-85-911-82301
2.Šaur Ivo
Hromek František st.
 
 
Rulíšek Karel
Dřímal Josef
 
 
-9-9-8  0302
3.Rybár Dušan st.Jelínek Marek-1161011 3112
4.Hromek František st.Mráz David-3-6-1  0313
5.Bezucha JanRulíšek Karel6-699 3123
6.Šaur IvoDřímal Josef989  3033
7.Hromek František st.Jelínek Marek-6-5-7  0334
8.Bezucha JanMráz David695  3044
9.Šaur IvoRulíšek Karel439  3054
10.Rybár Dušan st.Dřímal Josef499  3064
11.Bezucha JanJelínek Marek9-4-4-8 1365
12.Šaur IvoMráz David9158  3075
13.Rybár Dušan st.Rulíšek Karel-8756 3185
14.Hromek František st.Dřímal Josef-5-4-5  0386
15.Šaur IvoJelínek Marek-87115 3196
16.Rybár Dušan st.Mráz David7511  30106
17.Hromek František st.Rulíšek Karel         
18.Bezucha JanDřímal Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rybár Dušan st.40Jelínek Marek22
Hromek František st.03Mráz David13
Bezucha Jan21Rulíšek Karel03
Šaur Ivo40Dřímal Josef12
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35640:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
-7810-7-82301
2.Vala Vítězslav
Anth Zdeněk
 
 
Fučík Martin
Lehocký Vojtěch
 
 
77-129 3111
3.Anth ZdeněkFučík Martin35-105 3121
4.Hanák JiříNetolička Lubomír-1110-4-6 1322
5.Suský StanislavLehocký Vojtěch-10-510-11 1323
6.Valoušek FrantišekJedlička Jindřich8-8-41093233
7.Hanák JiříFučík Martin-5115-893243
8.Suský StanislavNetolička Lubomír-5-8-14  0344
9.Valoušek FrantišekLehocký Vojtěch-10-3-8  0345
10.Anth ZdeněkJedlička Jindřich747  3055
11.Suský StanislavFučík Martin2114  3065
12.Valoušek FrantišekNetolička Lubomír-9-2-5  0366
13.Anth ZdeněkLehocký Vojtěch4-9-7-10 1367
14.Hanák JiříJedlička Jindřich5-106-1-62368
15.Valoušek FrantišekFučík Martin674  3078
16.Anth ZdeněkNetolička Lubomír737  3088
17.Hanák JiříLehocký Vojtěch-689-883298
18.Suský StanislavJedlička Jindřich-7-8-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Anth Zdeněk31Fučík Martin04
Hanák Jiří22Netolička Lubomír31
Suský Stanislav13Lehocký Vojtěch31
Valoušek František22Jedlička Jindřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:KST Prace ARozhodčí:Heřmanský Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:Heřmanský Martin
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:8705
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:16569:485TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
Mrkvica Lukáš
Kuklínek Miloš
 
 
998  3010
2.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Hofírek Filip
Hofírek Dominik
 
 
1058  3020
3.Salajka Jaroslav ml.Mrkvica Lukáš7-89-5-112321
4.Vojáček JaromírHofírek Dominik-1048-8-92322
5.Bubla Jaroslav st.Hofírek Filip647  3032
6.Šebeček MarekKuklínek Miloš778  3042
7.Vojáček JaromírMrkvica Lukáš1375  3052
8.Bubla Jaroslav st.Hofírek Dominik-15104-8-92353
9.Šebeček MarekHofírek Filip788  3063
10.Salajka Jaroslav ml.Kuklínek Miloš-11598 3173
11.Bubla Jaroslav st.Mrkvica Lukáš7-4812 3183
12.Šebeček MarekHofírek Dominik10-7-12993293
13.Salajka Jaroslav ml.Hofírek Filip97-11-4-92394
14.Vojáček JaromírKuklínek Miloš958  30104
15.Šebeček MarekMrkvica Lukáš4-7   11  
16.Salajka Jaroslav ml.Hofírek Dominik         
17.Vojáček JaromírHofírek Filip         
18.Bubla Jaroslav st.Kuklínek Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salajka Jaroslav ml.12Mrkvica Lukáš12
Vojáček Jaromír21Hofírek Dominik21
Bubla Jaroslav st.21Hofírek Filip12
Šebeček Marek30Kuklínek Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36567:610TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra František
Vašulín Karel
 
 
Kamenský Petr
Frolek Radek
 
 
9-8-7-5 1301
2.Kolbert Radek
Křupala Vladislav
 
 
Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
-8-87-8 1302
3.Vašulín KarelKamenský Petr6-9-6983212
4.Záděra FrantišekFrolek Radek6-12-2753222
5.Křupala VladislavLanová Renata6-87-873232
6.Kolbert RadekČerný Zdeněk678  3042
7.Záděra FrantišekKamenský Petr-7-16-6 1343
8.Křupala VladislavFrolek Radek-8-6-8  0344
9.Kolbert RadekLanová Renata-8-109-5 1345
10.Vašulín KarelČerný Zdeněk-117-9-6 1346
11.Křupala VladislavKamenský Petr888  3056
12.Kolbert RadekFrolek Radek-89-6-9 1357
13.Vašulín KarelLanová Renata9-11-8-7 1358
14.Záděra FrantišekČerný Zdeněk11611  3068
15.Kolbert RadekKamenský Petr-79-8-3 1369
16.Vašulín KarelFrolek Radek-8-76-10 13610
17.Záděra FrantišekLanová Renata56   20  
18.Křupala VladislavČerný Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašulín Karel13Kamenský Petr22
Záděra František21Frolek Radek31
Křupala Vladislav21Lanová Renata21
Kolbert Radek13Černý Zdeněk12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy