Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vážany nad Litavou AVrchní
rozhodčí:
Šamšula Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vážany nad Litavou č.p.67 kraj, tělocvična TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36674:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýb Tomáš
Šamšula Roman
 
 
Kulhánek Jaroslav
Sedláček Josef
 
 
8-998 3110
2.Hégr Miroslav
Paseka Vladimír
 
 
Šenkýř Jiří
Mišejka Luboš
 
 
-9-7-12  0311
3.Frýb TomášKulhánek Jaroslav6-945 3121
4.Šamšula RomanŠenkýř Jiří685  3031
5.Hégr MiroslavMišejka Luboš-76-7-4 1332
6.Paseka VladimírSedláček Josef-7-4-6  0333
7.Šamšula RomanKulhánek Jaroslav-361013 3143
8.Hégr MiroslavŠenkýř Jiří56-9-12-72344
9.Paseka VladimírMišejka Luboš-767-10-52345
10.Frýb TomášSedláček Josef63-810 3155
11.Hégr MiroslavKulhánek Jaroslav-13-7-9  0356
12.Paseka VladimírŠenkýř Jiří-84-8-11 1357
13.Frýb TomášMišejka Luboš11-864 3167
14.Šamšula RomanSedláček Josef-994-973277
15.Paseka VladimírKulhánek Jaroslav-7-7-5  0378
16.Frýb Tomᚊenkýř Jiří998  3088
17.Šamšula RomanMišejka Luboš104-9-8-72389
18.Hégr MiroslavSedláček Josef9-7-48113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frýb Tomáš40Kulhánek Jaroslav22
Šamšula Roman31Šenkýř Jiří22
Hégr Miroslav13Mišejka Luboš31
Paseka Vladimír04Sedláček Josef13
Bez připomínek vrchní rozhodčí nastoupil od začátku utkání



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15517:399Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
-9-88653210
2.Drábek Ivo
Salajka Milan
 
 
Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-9-6610-102311
3.Salajka MilanBlažek Jiří12-9210 3121
4.Hřebačka MichalHušek Jan-7638 3131
5.Čechovský VáclavHušek Jindřich-3-710533241
6.Čechovský MartinKuchař Pavel857  3051
7.Hřebačka MichalBlažek Jiří954  3061
8.Čechovský VáclavHušek Jan165  3071
9.Čechovský MartinHušek Jindřich854  3081
10.Salajka MilanKuchař Pavel10-7-89-82382
11.Čechovský VáclavBlažek Jiří88-9-4-102383
12.Čechovský MartinHušek Jan648  3093
13.Salajka MilanHušek Jindřich954  30103
14.Hřebačka MichalKuchař Pavel-6-5-10  03  
15.Čechovský MartinBlažek Jiří         
16.Salajka MilanHušek Jan         
17.Hřebačka MichalHušek Jindřich         
18.Čechovský VáclavKuchař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salajka Milan21Blažek Jiří12
Hřebačka Michal20Hušek Jan03
Čechovský Václav21Hušek Jindřich03
Čechovský Martin30Kuchař Pavel11
Ne Utkání č. 14 skončilo dříve než č. 13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27637:597SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
Hruška Petr
Nechvátal Petr
 
 
1186  3010
2.Drábek Milan
Kolář David
 
 
Zimek Jaroslav
Kazdera Pavel
 
 
-8-29-9 1311
3.Chvátal TomášNechvátal Petr93-118 3121
4.Drábek MilanZimek Jaroslav9-10109 3131
5.Kolář DavidKazdera Pavel-74-9393241
6.Příkaský ZbyněkHruška Petr49-410 3151
7.Drábek MilanNechvátal Petr11-5-510-92352
8.Kolář DavidZimek Jaroslav98-108 3162
9.Příkaský ZbyněkKazdera Pavel949  3072
10.Chvátal TomášHruška Petr74-12-653282
11.Kolář DavidNechvátal Petr8-2-99-22383
12.Příkaský ZbyněkZimek Jaroslav-7-944-92384
13.Chvátal TomášKazdera Pavel-9895 3194
14.Drábek MilanHruška Petr-8-88-9 1395
15.Příkaský ZbyněkNechvátal Petr8-10-3-9 1396
16.Chvátal TomášZimek Jaroslav888  30106
17.Drábek MilanKazdera Pavel98   20  
18.Kolář DavidHruška Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Tomáš40Nechvátal Petr31
Drábek Milan12Zimek Jaroslav13
Kolář David21Kazdera Pavel03
Příkaský Zbyněk22Hruška Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Koníček Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9436:324TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Marek
Hrubý Petr
 
 
Hoch Vítek
Otáhal Jan
 
 
716  3010
2.Sláma Miroslav
Němeček Radek
 
 
Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
-10646 3120
3.Hrubý PetrSoukal Jiří ml.14510  3030
4.Němeček RadekSoukal Jiří st.698  3040
5.Sláma MiroslavOtáhal Jan7128  3050
6.Koníček MarekHoch Vítek-11844 3160
7.Němeček RadekSoukal Jiří ml.8-10-13843270
8.Sláma MiroslavSoukal Jiří st.-545-5-82371
9.Koníček MarekOtáhal Jan75-47 3181
10.Hrubý PetrHoch Vítek694  3091
11.Sláma MiroslavSoukal Jiří ml.9-997 31101
12.Koníček MarekSoukal Jiří st.         
13.Hrubý PetrOtáhal Jan         
14.Němeček RadekHoch Vítek         
15.Koníček MarekSoukal Jiří ml.         
16.Hrubý PetrSoukal Jiří st.         
17.Němeček RadekOtáhal Jan         
18.Sláma MiroslavHoch Vítek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Petr20Soukal Jiří ml.03
Němeček Radek20Soukal Jiří st.11
Sláma Miroslav21Otáhal Jan02
Koníček Marek20Hoch Vítek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
Kostelanský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33401:505SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Martin
Ingr David
 
 
Ilčík Ondřej
Hašlík Jakub
 
 
8-6-2-7 1301
2.Juras Pavel
Kůřil Radim
 
 
Jelínek Zdeněk ml.
Juřík Adam
 
 
5-48-8-122302
3.Ingr DavidHašlík Jakub869  3012
4.Juras MartinIlčík Ondřej-9-1-9  0313
5.Juras PavelJuřík Adam911-67 3123
6.Kůřil RadimJelínek Zdeněk ml.-5-11-2  0324
7.Juras MartinHašlík Jakub-1197-11-62325
8.Juras PavelIlčík Ondřej-88-77-42326
9.Kůřil RadimJuřík Adam-9-9-6  0327
10.Ingr DavidJelínek Zdeněk ml.-7-6-4  0328
11.Juras PavelHašlík Jakub-6-348113238
12.Kůřil RadimIlčík Ondřej-4-6-1  0339
13.Ingr DavidJuřík Adam8-4-7-9 13310
14.Juras MartinJelínek Zdeněk ml.-4-10   02  
15.Kůřil RadimHašlík Jakub         
16.Ingr DavidIlčík Ondřej         
17.Juras MartinJuřík Adam         
18.Juras PavelJelínek Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ingr David12Hašlík Jakub12
Juras Martin02Ilčík Ondřej30
Juras Pavel21Juřík Adam21
Kůřil Radim03Jelínek Zdeněk ml.20
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy