Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:KST DRAGON Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 11:30 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:6349:245TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škňouřilová Tereza
Dvořáčková Nela
 
 
Sedláčková Amélie
Musilová Lucie
 
 
-33119 3110
2.Veselá PavlínaMusilová Lucie276  3020
3.Škňouřilová TerezaSedláčková Amélie1148  3030
4.Dvořáčková NelaZačalová Kristýna-9478 3140
5.Škňouřilová TerezaMusilová Lucie559  3050
6.Veselá PavlínaZačalová Kristýna9-535 3160
7.Dvořáčková NelaSedláčková Amélie7-7-7-4 1361
8.Škňouřilová TerezaZačalová Kristýna463  3071
9.Dvořáčková NelaMusilová Lucie1196  3081
10.Veselá PavlínaSedláčková Amélie197  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Veselá Pavlína30Musilová Lucie03
Škňouřilová Tereza30Sedláčková Amélie12
Dvořáčková Nela21Začalová Kristýna03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15363:262TTC MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Palbuchtová Lucie
 
 
Koberová Klára
Klepáčová Daniela
 
 
10-563 3110
2.Goliášová JanaKlepáčová Daniela-7-96363220
3.Palbuchtová LucieKoberová Klára-119-5-7 1321
4.Hubáčková MartaWO    3031
5.Palbuchtová LucieKlepáčová Daniela3-55-773241
6.Goliášová JanaWO    3051
7.Hubáčková MartaKoberová Klára-10-7-8  0352
8.Palbuchtová LucieWO    3062
9.Hubáčková MartaKlepáčová Daniela10-8813 3172
10.Goliášová JanaKoberová Klára5-7-3-5 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Goliášová Jana11Klepáčová Daniela03
Palbuchtová Lucie11Koberová Klára30
Hubáčková Marta11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STP Mikulov AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:8358:263STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborská Iveta
Kalousová Sandra
 
 
Škůrková Marcela
Slaná Pavla
 
 
777  3010
2.Damborská IvetaSlaná Pavla1210  3020
3.Kalousová SandraŠkůrková Marcela869  3030
4.Štvrtecká MarkétaŠedová Natálie11-810-8-62331
5.Kalousová SandraSlaná Pavla465  3041
6.Damborská IvetaŠedová Natálie73-58 3151
7.Štvrtecká MarkétaŠkůrková Marcela-78-7-4 1352
8.Kalousová SandraŠedová Natálie-9779 3162
9.Štvrtecká MarkétaSlaná Pavla4126  3072
10.Damborská IvetaŠkůrková Marcela443  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Damborská Iveta30Slaná Pavla03
Kalousová Sandra30Škůrková Marcela12
Štvrtecká Markéta12Šedová Natálie12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy