Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyršovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:30 TJ Jiskra Humpolec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roll Marek
Roll David
 
 
Dvořák Vladimír
Džumurat Valentyn
 
 
     0301
2.Janáček Daniel
Žáček Lukáš
 
 
Skácel Václav
Farka Ladislav
 
 
     1302
3.Janáček DanielDžumurat Valentyn     1303
4.Roll MarekFarka Ladislav     3113
5.Roll DavidSkácel Václav     3123
6.Žáček LukášDvořák Vladimír     3033
7.Roll MarekDžumurat Valentyn     2334
8.Roll DavidFarka Ladislav     3244
9.Žáček LukášSkácel Václav     3154
10.Janáček DanielDvořák Vladimír     3264
11.Roll DavidDžumurat Valentyn     1365
12.Žáček LukášFarka Ladislav     3075
13.Janáček DanielSkácel Václav     3285
14.Roll MarekDvořák Vladimír     3095
15.Žáček LukášDžumurat Valentyn     32105
16.Janáček DanielFarka Ladislav     31115
17.Roll MarekSkácel Václav     31125
18.Roll DavidDvořák Vladimír     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janáček Daniel31Džumurat Valentyn31
Roll Marek31Farka Ladislav04
Roll David31Skácel Václav04
Žáček Lukáš40Dvořák Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov, z.s. GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:26 TJ Spartak Pelhřimov, z.s. G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bui Ahn Martin
Edr Michal
 
 
Pešek Ondřej
Pešek Vítek
 
 
     3210
2.Charvát Vít
Mazanec Petr
 
 
Kuba Lubomír
Havel David
 
 
     3020
3.Mazanec PetrPešek Vítek     0321
4.Edr MichalPešek Ondřej     3131
5.Charvát VítKuba Lubomír     3041
6.Bui Ahn MartinHavel David     3051
7.Edr MichalPešek Vítek     1352
8.Charvát VítPešek Ondřej     1353
9.Bui Ahn MartinKuba Lubomír     3063
10.Mazanec PetrHavel David     3073
11.Charvát VítPešek Vítek     2374
12.Bui Ahn MartinPešek Ondřej     1375
13.Mazanec PetrKuba Lubomír     3185
14.Edr MichalHavel David     3195
15.Bui Ahn MartinPešek Vítek     0396
16.Mazanec PetrPešek Ondřej     0397
17.Edr MichalKuba Lubomír     30107
18.Charvát VítHavel David     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mazanec Petr22Pešek Vítek40
Edr Michal31Pešek Ondřej31
Charvát Vít22Kuba Lubomír04
Bui Ahn Martin22Havel David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyršovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18 TJ Jiskra Humpolec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Klubal Jiří
 
 
Augustin Roman
Dvořák Miroslav
 
 
     3010
2.Zadina Josef
Semrádová Aneta
 
 
Veleta Jaroslav
Červenka Roman st.
 
 
     3020
3.Klubal JiříAugustin Roman     2321
4.Marek JiříDvořák Miroslav     3031
5.Zadina JosefVeleta Jaroslav     3141
6.Semrádová AnetaČervenka Roman st.     3051
7.Marek JiříAugustin Roman     3161
8.Zadina JosefDvořák Miroslav     3071
9.Semrádová AnetaVeleta Jaroslav     3081
10.Klubal JiříČervenka Roman st.     0382
11.Zadina JosefAugustin Roman     0383
12.Semrádová AnetaDvořák Miroslav     3093
13.Klubal JiříVeleta Jaroslav     31103
14.Marek JiříČervenka Roman st.     32113
15.Semrádová AnetaAugustin Roman     31123
16.Klubal JiříDvořák Miroslav     03124
17.Marek JiříVeleta JaroslavWO    30134
18.Zadina JosefČervenka Roman st.WO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klubal Jiří13Augustin Roman22
Marek Jiří30Dvořák Miroslav13
Zadina Josef21Veleta Jaroslav03
Semrádová Aneta40Červenka Roman st.12
WO20WO02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy