Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Minařík Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK ToužimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, Klimentov, bývalá kasárna KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:27691:613TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Friedman Miloš
Provazník Karel
 
 
Kokeš Jan
Šindelář František
 
 
9-956 3110
2.Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
Daniel Pavel
Pohanka Jaroslav
 
 
-9-811-11 1311
3.Provazník KarelPohanka Jaroslav-878-9-92312
4.Friedman MilošDaniel Pavel-79-97-92313
5.Minařík JiříKokeš Jan85-126 3123
6.Hrnčiřík KarelŠindelář František1035  3033
7.Friedman MilošPohanka Jaroslav874  3043
8.Minařík JiříDaniel Pavel1215-98 3153
9.Hrnčiřík KarelKokeš Jan-7878 3163
10.Provazník KarelŠindelář František67-77 3173
11.Minařík JiříPohanka Jaroslav7-788 3183
12.Hrnčiřík KarelDaniel Pavel8-6-98-102384
13.Provazník KarelKokeš Jan-876-6-82385
14.Friedman MilošŠindelář František544  3095
15.Hrnčiřík KarelPohanka Jaroslav-38-79-62396
16.Provazník KarelDaniel Pavel-77-9-8 1397
17.Friedman MilošKokeš Jan988  30107
18.Minařík JiříŠindelář František425  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Karel13Pohanka Jaroslav22
Friedman Miloš31Daniel Pavel31
Minařík Jiří30Kokeš Jan13
Hrnčiřík Karel22Šindelář František03
Utkání číslo 18 bylo odehráno dříve než utkání číslo 17.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Březová, z. s.Vrchní
rozhodčí:
Holeček Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokolov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 35 Březová u KVRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Gabriel Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:30649:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korb Rostislav
Gabriel Karel
 
 
Visinger Jakub
Drahokoupil Jakub
 
 
-74-108-72301
2.Holeček Petr
Schafer Michal
 
 
Tomšík Jaroslav
Černý Lukáš
 
 
-9-10-8  0302
3.Holeček PetrDrahokoupil Jakub-89-8-9 1303
4.Gabriel KarelVisinger Jakub713-6-8-62304
5.Schafer MichalTomšík Jaroslav9-6-8-9 1305
6.Korb RostislavČerný Lukáš879  3015
7.Gabriel KarelDrahokoupil Jakub78-9-12-52316
8.Schafer MichalVisinger Jakub-6-8-9  0317
9.Korb RostislavTomšík Jaroslav988  3027
10.Holeček PetrČerný Lukáš-6895 3137
11.Schafer MichalDrahokoupil Jakub-5-66-5 1338
12.Korb RostislavVisinger Jakub899  3048
13.Holeček PetrTomšík Jaroslav6-6108 3158
14.Gabriel KarelČerný Lukáš557  3068
15.Korb RostislavDrahokoupil Jakub699  3078
16.Holeček PetrVisinger Jakub8-1168 3188
17.Gabriel KarelTomšík Jaroslav-4-5910-92389
18.Schafer MichalČerný Lukáš987  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holeček Petr31Drahokoupil Jakub31
Gabriel Karel13Visinger Jakub22
Schafer Michal13Tomšík Jaroslav22
Korb Rostislav40Černý Lukáš04
Počet diváků: 47083
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Vařečka Pavel
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Novák Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:41617:677Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Radek
Vysocký Ivan
 
 
Svěrák Boris
Tesař Vojtěch
 
 
-7-9-5  0301
2.Vařečka Pavel
Zika Miroslav
 
 
Hynek Jiří
Völgyesi Zdeňek
 
 
-9-9-5  0302
3.Vařečka PavelTesař Vojtěch89-115 3112
4.Novák RadekSvěrák Boris6-88-9-52313
5.Zika MiroslavVölgyesi Zdeňek-7-6-6  0314
6.Vysocký IvanHynek Jiří6-118-8-72315
7.Novák RadekTesař Vojtěch-36-47-62316
8.Zika MiroslavSvěrák Boris-7986 3126
9.Vysocký IvanVölgyesi Zdeňek-10-58-7 1327
10.Vařečka PavelHynek Jiří-76-10-5 1328
11.Zika MiroslavTesař Vojtěch9-3-7473238
12.Vysocký IvanSvěrák Boris88-97 3148
13.Vařečka PavelVölgyesi Zdeňek611-5-563258
14.Novák RadekHynek Jiří-29-9-9 1359
15.Vysocký IvanTesař Vojtěch-86-7553269
16.Vařečka PavelSvěrák Boris7-7-51063279
17.Novák RadekVölgyesi Zdeňek-56-2-4 13710
18.Zika MiroslavHynek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vařečka Pavel31Tesař Vojtěch13
Novák Radek04Svěrák Boris13
Zika Miroslav21Völgyesi Zdeňek31
Vysocký Ivan22Hynek Jiří30
Počet diváků: 5
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cheb BVrchní
rozhodčí:
Gavlas Anton st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17510:340SKST Cheb B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Petr
Černík Jaroslav
 
 
Kytka Rudolf
Trgo Michael
 
 
5-87-10153210
2.Černý Petr
Čonka Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Černý PetrTrgo Michael-8-8-3  0321
4.Černík JaroslavVeinfurt Adam45-7-10143231
5.Čonka MartinKytka Rudolf979  3041
6.Gavlas PetrWO    3051
7.Černík JaroslavTrgo Michael-7-8-9  0352
8.Čonka MartinVeinfurt Adam-6965 3162
9.Gavlas PetrKytka Rudolf777  3072
10.Černý PetrWO    3082
11.Čonka MartinTrgo Michael-584-7-72383
12.Gavlas PetrVeinfurt Adam141  3093
13.Černý PetrKytka Rudolf-979-3-102394
14.Černík JaroslavWO    30104
15.Gavlas PetrTrgo Michael         
16.Černý PetrVeinfurt Adam         
17.Černík JaroslavKytka Rudolf         
18.Čonka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černý Petr02Trgo Michael30
Černík Jaroslav11Veinfurt Adam03
Čonka Martin21Kytka Rudolf12
Gavlas Petr20   
WO40WO04
Počet diváků: 1266



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Ďurža Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Čáp Ladislav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5371:234TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
Kožíšek Miloslav
Novotný Roman
 
 
436  3010
2.Čáp Ladislav st.
Yahodka Maksym
 
 
Matoušek Jiří
Preisler František
 
 
-9545 3120
3.Surma RadekKožíšek Miloslav879  3030
4.Čáp Ladislav st.Novotný Roman79-97 3140
5.Yahodka MaksymMatoušek Jiří64-85 3150
6.Ďurža KarelPreisler František255  3060
7.Čáp Ladislav st.Kožíšek Miloslav775  3070
8.Yahodka MaksymNovotný Roman-688-973280
9.Ďurža KarelMatoušek Jiří565  3090
10.Surma RadekPreisler František497  30100
11.Yahodka MaksymKožíšek Miloslav         
12.Ďurža KarelNovotný Roman         
13.Surma RadekMatoušek Jiří         
14.Čáp Ladislav st.Preisler František         
15.Ďurža KarelKožíšek Miloslav         
16.Surma RadekNovotný Roman         
17.Čáp Ladislav st.Matoušek Jiří         
18.Yahodka MaksymPreisler František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Surma Radek20Kožíšek Miloslav02
Čáp Ladislav st.20Novotný Roman02
Yahodka Maksym20Matoušek Jiří02
Ďurža Karel20Preisler František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov BVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Loket nad OhříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14504:386SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tonhauser Robert
Vála Bohuslav
 
 
Hlaváček Miloš
Kotlaba Josef
 
 
35-85 3110
2.Noveský Leon
Tišer Emil ml.
 
 
Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
6-78-9103220
3.Tonhauser RobertPumpr Jaroslav5-89-1193230
4.Noveský LeonHlaváček Miloš354  3040
5.Tišer Emil ml.Laurinc Ludevít888  3050
6.Vála BohuslavKotlaba Josef525  3060
7.Noveský LeonPumpr Jaroslav-105-99-42361
8.Tišer Emil ml.Hlaváček Miloš-911-8-10 1362
9.Vála BohuslavLaurinc Ludevít71010  3072
10.Tonhauser RobertKotlaba Josef598  3082
11.Tišer Emil ml.Pumpr Jaroslav78-9-8-42383
12.Vála BohuslavHlaváček Miloš942  3093
13.Tonhauser RobertLaurinc Ludevít268  30103
14.Noveský LeonKotlaba Josef         
15.Vála BohuslavPumpr Jaroslav         
16.Tonhauser RobertHlaváček Miloš         
17.Noveský LeonLaurinc Ludevít         
18.Tišer Emil ml.Kotlaba Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tonhauser Robert30Pumpr Jaroslav21
Noveský Leon11Hlaváček Miloš12
Tišer Emil ml.12Laurinc Ludevít03
Vála Bohuslav30Kotlaba Josef02
Počet diváků: 5
bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy