Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Minařík Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Chodov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, Klimentov, bývalá kasárna KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34415:499SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Karel
Friedman Miloš
 
 
Plaček Jaroslav
Skokov Jaroslav
 
 
-1-6-4  0301
2.Minařík Jiří
Hrnčiřík Karel
 
 
Vála Bohuslav
Tonhauser Robert
 
 
-1098-7-82302
3.Provazník KarelSkokov Jaroslav78-104 3112
4.Friedman MilošPlaček Jaroslav-10-7-8  0313
5.Minařík JiříVála Bohuslav-10-4-3  0314
6.Hrnčiřík KarelTonhauser Robert14-710 3124
7.Friedman MilošSkokov Jaroslav-69-11-5 1325
8.Minařík JiříPlaček Jaroslav9-7-7-13 1326
9.Hrnčiřík KarelVála Bohuslav-4-4-8  0327
10.Provazník KarelTonhauser Robert8-9-9-15 1328
11.Minařík JiříSkokov Jaroslav-769-883238
12.Hrnčiřík KarelPlaček Jaroslav-5-6-6  0339
13.Provazník KarelVála Bohuslav-99-6-9 13310
14.Friedman MilošTonhauser Robert         
15.Hrnčiřík KarelSkokov Jaroslav         
16.Provazník KarelPlaček Jaroslav         
17.Friedman MilošVála Bohuslav         
18.Minařík JiříTonhauser Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Provazník Karel12Skokov Jaroslav12
Friedman Miloš02Plaček Jaroslav30
Minařík Jiří12Vála Bohuslav30
Hrnčiřík Karel12Tonhauser Robert11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ToužimVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Loket nad OhříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01Rozhodčí:Daniel Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13457:373SK Toužim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
Hlaváček Miloš
Kotlaba Josef
 
 
97-6-9-52301
2.Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
-956-8103211
3.Kheil JakubPumpr Jaroslav6411  3021
4.Pohanka JaroslavHlaváček Miloš5-879 3131
5.Daniel PavelMajer Vlastimil6411  3041
6.Ženíšek JiříKotlaba Josef798  3051
7.Pohanka JaroslavPumpr Jaroslav-5-910673261
8.Daniel PavelHlaváček Miloš118-96 3171
9.Ženíšek JiříMajer Vlastimil6-948 3181
10.Kheil JakubKotlaba Josef-354-973291
11.Daniel PavelLaurinc Ludevít96-89 31101
12.Kokeš JanHlaváček Miloš679  30  
13.Kheil JakubMajer Vlastimil         
14.Pohanka JaroslavKotlaba Josef         
15.Kokeš JanLaurinc Ludevít         
16.Kheil JakubHlaváček Miloš         
17.Pohanka JaroslavMajer Vlastimil         
18.Daniel PavelKotlaba Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kheil Jakub20Pumpr Jaroslav02
Pohanka Jaroslav20Hlaváček Miloš02
Daniel Pavel30Majer Vlastimil02
Ženíšek Jiří20Kotlaba Josef02
   Laurinc Ludevít01
Počet diváků: 5327
zápas č.12 dohrán před zápasem č.11, zápas č.11 - střídání hostů Pumpr-Laurinc, zápas č.12 - střídání domácích Ženíšek-Kokeš



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Březová, z. s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 35 Březová u KVRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:30469:529TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Čáp Ladislav st.
Yahodka Maksym
 
 
-11-11-11  0301
2.Schafer Michal
Kostroun Jiří
 
 

 
 
111111  3011
3.Černík JaroslavSurma Radek-5-5-6  0312
4.Kostroun JiříČáp Ladislav st.679  3022
5.Yahodka Maksym-11-11-11  0323
6.Schafer Michal111111  3033
7.Kostroun JiříSurma Radek-5-6-7  0334
8.Čáp Ladislav st.-11-11-11  0335
9.Schafer MichalYahodka Maksym-77-7-6 1336
10.Černík Jaroslav111111  3046
11.Surma Radek-11-11-11  0347
12.Schafer MichalČáp Ladislav st.4-85-2-32348
13.Černík JaroslavYahodka Maksym-6-8-7  0349
14.Kostroun Jiří111111  3059
15.Schafer MichalSurma Radek-75-4-5 13510
16.Černík JaroslavČáp Ladislav st.         
17.Kostroun JiříYahodka Maksym         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černík Jaroslav12Surma Radek40
Kostroun Jiří21Čáp Ladislav st.21
03Yahodka Maksym30
Schafer Michal1303
Počet diváků: 47083
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Drahokoupil Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 2.ZŠ Sokolov, Rokycanova 258Rozhodčí:Visinger Jakub
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17462:334TTC Sokolov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahokoupil Jakub
Visinger Jakub
 
 
Teiner Martin
Švec Jan
 
 
-5103-863210
2.Černý Lukáš
Tomšík Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Černý Lukᚊvec Jan-4-8-10  0321
4.Tomšík JaroslavTeiner Martin8-3-3-7 1322
5.Visinger JakubKožíšek Miloslav582  3032
6.Drahokoupil JakubWO    3042
7.Tomšík JaroslavŠvec JanWO    0343
8.Visinger JakubTeiner Martin-56910 3153
9.Drahokoupil JakubKožíšek Miloslav884  3063
10.Černý LukášWO    3073
11.Visinger JakubŠvec Jan-137-65-72374
12.Drahokoupil JakubTeiner Martin3-12-6693284
13.Černý LukášKožíšek Miloslav967  3094
14.Tomšík JaroslavWO    30104
15.Drahokoupil JakubŠvec Jan         
16.Černý LukášTeiner Martin         
17.Tomšík JaroslavKožíšek Miloslav         
18.Visinger Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černý Lukáš11Švec Jan20
Tomšík Jaroslav01Teiner Martin12
Visinger Jakub21Kožíšek Miloslav03
Drahokoupil Jakub20   
WO41WO14
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Vařečka Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:38560:612SKST Cheb B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Radek
Vysocký Ivan
 
 
Gavlas Petr
Čonka Martin
 
 
57-9-8-82301
2.Vařečka Pavel
Zika Miroslav
 
 
Černý Petr
Černík Jaroslav
 
 
-8-798-72302
3.Vařečka PavelGavlas Petr9-6-3-6 1303
4.Novák RadekČonka Martin-12-10-10  0304
5.Zika MiroslavČerník Jaroslav-48-9-11 1305
6.Vysocký IvanČerný Petr6-108-6103215
7.Novák RadekGavlas Petr-3-6-7  0316
8.Zika MiroslavČonka Martin4-11-9-7 1317
9.Vysocký IvanČerník Jaroslav106-47 3127
10.Vařečka PavelČerný Petr-910-10743237
11.Zika MiroslavGavlas Petr-2-4-8  0338
12.Vysocký IvanČonka Martin5-5-78-72339
13.Vařečka PavelČerník Jaroslav-7-65383249
14.Novák RadekČerný Petr6-1487 3159
15.Vysocký IvanGavlas Petr8-5-11-6 13510
16.Vařečka PavelČonka Martin         
17.Novák RadekČerník Jaroslav         
18.Zika MiroslavČerný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vařečka Pavel21Gavlas Petr40
Novák Radek12Čonka Martin30
Zika Miroslav03Černík Jaroslav12
Vysocký Ivan22Černý Petr03
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Boris
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6387:221Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynek Jiří
Völgyesi Zdeňek
 
 
Trgo Michael
Kytka Rudolf
 
 
85-85 3110
2.Tesař Vojtěch
Svěrák Boris
 
 

 
 
WO    3020
3.Tesař VojtěchTrgo Michael94-98 3130
4.Hynek JiříKytka Rudolf29-711 3140
5.Völgyesi ZdeňekLošťáková Tereza9108  3050
6.Svěrák BorisWO    3060
7.Hynek JiříTrgo Michael6-7-7743270
8.Völgyesi ZdeňekKytka Rudolf12714  3080
9.Svěrák BorisLošťáková Tereza-8782 3190
10.Tesař VojtěchWO    30100
11.Völgyesi ZdeňekTrgo Michael753  30  
12.Svěrák BorisKytka Rudolf         
13.Tesař VojtěchLošťáková Tereza         
14.Hynek Jiří         
15.Svěrák BorisTrgo Michael         
16.Tesař VojtěchKytka Rudolf         
17.Hynek JiříLošťáková Tereza         
18.Völgyesi Zdeňek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tesař Vojtěch10Trgo Michael02
Hynek Jiří20Kytka Rudolf02
Völgyesi Zdeňek20Lošťáková Tereza02
Svěrák Boris10   
WO30WO03
Počet diváků: 1
Bez připomínek Zápas č.11 byl dohrán před ukončením zápasu č.10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy