Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Minařík Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Loket nad OhříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, Klimentov, bývalá kasárna KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11449:335TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Karel
Friedman Miloš
 
 
Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
688  3010
2.Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
Kotlaba Josef
Hlaváček Miloš
 
 
567  3020
3.Provazník KarelPumpr Jaroslav7-9-8-9 1321
4.Friedman MilošHlaváček Miloš985  3031
5.Minařík JiříMajer Vlastimil461  3041
6.Hrnčiřík KarelKotlaba Josef88-8-7103251
7.Friedman MilošPumpr Jaroslav-10-83-9 1352
8.Minařík JiříHlaváček Miloš-8644 3162
9.Hrnčiřík KarelLaurinc Ludevít788  3072
10.Provazník KarelKotlaba Josef9-1158 3182
11.Minařík JiříPumpr Jaroslav774  3092
12.Hrnčiřík KarelHlaváček Miloš9-979 31102
13.Provazník KarelLaurinc Ludevít6-96  21  
14.Friedman MilošKotlaba Josef         
15.Hrnčiřík KarelPumpr Jaroslav         
16.Provazník KarelHlaváček Miloš         
17.Friedman MilošLaurinc Ludevít         
18.Minařík JiříKotlaba Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Karel11Pumpr Jaroslav21
Friedman Miloš11Hlaváček Miloš03
Minařík Jiří30Majer Vlastimil01
Hrnčiřík Karel30Kotlaba Josef02
   Laurinc Ludevít01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ToužimVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Chodov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01Rozhodčí:Ženíšek Jiří
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:31394:463SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
Tonhauser Robert
Vála Bohuslav
 
 
7-62-9-72301
2.Ženíšek Jiří
Kokeš Jan
 
 
Skokov Jaroslav
Plaček Jaroslav
 
 
8-5-4-5 1302
3.Ženíšek JiříVála Bohuslav910-1-4-42303
4.Kheil JakubPlaček Jaroslav-4-8-6  0304
5.Pohanka JaroslavSkokov Jaroslav-6109-9-92305
6.Kokeš JanTonhauser Robert665  3015
7.Kheil JakubVála Bohuslav-65-56-92316
8.Pohanka JaroslavPlaček Jaroslav-7-1-7  0317
9.Kokeš JanSkokov Jaroslav-8-9-9  0318
10.Ženíšek JiříTonhauser Robert6-7125 3128
11.Pohanka JaroslavVála Bohuslav-68-9-8 1329
12.Kokeš JanPlaček Jaroslav-9-88-7 13210
13.Ženíšek JiříSkokov Jaroslav         
14.Kheil JakubTonhauser Robert         
15.Kokeš JanVála Bohuslav         
16.Ženíšek JiříPlaček Jaroslav         
17.Kheil JakubSkokov Jaroslav         
18.Pohanka JaroslavTonhauser Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ženíšek Jiří11Vála Bohuslav30
Kheil Jakub02Plaček Jaroslav30
Pohanka Jaroslav03Skokov Jaroslav20
Kokeš Jan12Tonhauser Robert02
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Březová, z. s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 35 Březová u KVRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:30484:506TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Teiner Martin
Švec Jan
 
 
-11-11-11  0301
2.Schafer Michal
Kostroun Jiří
 
 

 
 
111111  3011
3.Černík JaroslavČáp Ladislav ml.-85-59-72312
4.Schafer MichalŠvec Jan-73-98-52313
5.Teiner Martin-11-11-11  0314
6.Kostroun Jiří111111  3024
7.Schafer MichalČáp Ladislav ml.-8-9-3  0325
8.Švec Jan-11-11-11  0326
9.Kostroun JiříTeiner Martin-863-7-82327
10.Černík Jaroslav111111  3037
11.Čáp Ladislav ml.-11-11-11  0338
12.Kostroun JiříŠvec Jan-863-7-82339
13.Černík JaroslavTeiner Martin-7-136-9 13310
14.Schafer Michal         
15.Kostroun JiříČáp Ladislav ml.         
16.Černík JaroslavŠvec Jan         
17.Schafer MichalTeiner Martin         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černík Jaroslav12Čáp Ladislav ml.30
Schafer Michal02Švec Jan30
03Teiner Martin30
Kostroun Jiří1202
Počet diváků: 47083
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Drahokoupil Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 2.ZŠ Sokolov, Rokycanova 258Rozhodčí:Visinger Jakub
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32387:463nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Visinger Jakub
Drahokoupil Jakub
 
 
Čáp Ladislav st.
Surma Radek
 
 
59-87 3110
2.Tomšík Jaroslav
Černý Lukáš
 
 

 
 
WOWOWO  3020
3.Černý LukášSurma Radek-5-4-7  0321
4.Visinger JakubČáp Ladislav st.8-968 3131
5.Tomšík JaroslavYahodka Maksym-5-4-8  0332
6.Drahokoupil JakubWOWOWO  3042
7.Visinger JakubSurma Radek-6-7-7  0343
8.Tomšík JaroslavČáp Ladislav st.8-10-5-8 1344
9.Drahokoupil JakubYahodka Maksym48-3-9-52345
10.Černý LukášWOWOWO  3055
11.Tomšík JaroslavSurma Radek-6-3-5  0356
12.Drahokoupil JakubČáp Ladislav st.84-88 3166
13.Černý LukášYahodka Maksym-6-3-5  0367
14.Visinger JakubWOWOWO  3077
15.Drahokoupil JakubSurma Radek-10-5-7  0378
16.Černý LukášČáp Ladislav st.6-8-8-5 1379
17.Visinger JakubYahodka Maksym6-10-12463289
18.Tomšík JaroslavWOWOWO  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černý Lukáš03Surma Radek40
Visinger Jakub21Čáp Ladislav st.22
Tomšík Jaroslav03Yahodka Maksym31
Drahokoupil Jakub12   
WO50WO05
bez připomínek, soupeř jen se třemi hráči



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Landiga Michal
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:14475:301Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Landiga Michal
Zika Miroslav
 
 
Trgo Michael
Kytka Rudolf
 
 
-94-11-9 1301
2.Vysocký Ivan
Novák Radek
 
 

 
 
WO    3011
3.Novák RadekTrgo Michael-6-7-3  0312
4.Zika MiroslavKytka Rudolf7-1075 3122
5.Landiga MichalLošťáková Tereza7139  3032
6.Vysocký IvanWO    3042
7.Zika MiroslavTrgo Michael-8661 3152
8.Landiga MichalKytka Rudolf1345  3062
9.Vysocký IvanLošťáková Tereza549  3072
10.Novák RadekWO    3082
11.Landiga MichalTrgo Michael-6-11-11  0383
12.Vysocký IvanKytka Rudolf11118  3093
13.Novák RadekLošťáková Tereza-7-55-8 1394
14.Zika MiroslavWO    30104
15.Vysocký IvanTrgo Michael         
16.Novák RadekKytka Rudolf         
17.Zika MiroslavLošťáková Tereza         
18.Landiga Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novák Radek02Trgo Michael21
Zika Miroslav20Kytka Rudolf03
Landiga Michal21Lošťáková Tereza12
Vysocký Ivan20   
WO40WO04
Počet diváků: 19594
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize - UKONČENO Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Boris
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:25547:519Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Vojtěch
Svěrák Boris
 
 
Gavlas Petr
Čonka Martin
 
 
-910-6-8 1301
2.Hynek Jiří
Völgyesi Zdeňek
 
 
Černý Petr
Černík Jaroslav
 
 
106-75 3111
3.Tesař VojtěchGavlas Petr-6-6-6  0312
4.Hynek JiříČonka Martin93-57 3122
5.Svěrák BorisČerník Jaroslav591  3032
6.Völgyesi ZdeňekČerný Petr164  3042
7.Hynek JiříGavlas Petr-5-510-6 1343
8.Svěrák BorisČonka Martin3-58-9-82344
9.Völgyesi ZdeňekČerník Jaroslav477  3054
10.Tesař VojtěchČerný Petr9-286 3164
11.Svěrák BorisGavlas Petr-6-5-9  0365
12.Völgyesi ZdeňekČonka Martin587  3075
13.Tesař VojtěchČerník Jaroslav101110  3085
14.Hynek JiříČerný Petr9106  3095
15.Völgyesi ZdeňekGavlas Petr-4-5-8  0396
16.Tesař VojtěchČonka Martin-4-68-7 1397
17.Hynek JiříČerník Jaroslav-7868 31107
18.Svěrák BorisČerný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesař Vojtěch22Gavlas Petr40
Hynek Jiří31Čonka Martin22
Svěrák Boris12Černík Jaroslav04
Völgyesi Zdeňek31Černý Petr03
Počet diváků: 1
Bez připomínek

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy