Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KP1 - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe BVrchní
rozhodčí:
Kocián Martin
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Velká HleďsebeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:15461:389TJ Sokol Velká Hleďsebe B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horník Evžen
Urban Miroslav
 
 
Nguyen Huy Hac
Svárovský Šimon
 
 
748  3010
2.Kocián Martin
Pock Václav
 
 
Jánský Radek
Jánská Jana
 
 
-65-78103220
3.Kocián MartinJánský Radek-6-11-7  0321
4.Horník EvženNguyen Huy Hac835  3031
5.Urban MiroslavJánská Jana466  3041
6.Pock VáclavSvárovský Šimon337  3051
7.Horník EvženJánský Radek-6-11-7  0352
8.Urban MiroslavNguyen Huy Hac816-8-9103262
9.Pock VáclavJánská Jana6410  3072
10.Kocián MartinSvárovský Šimon8-796 3182
11.Urban MiroslavJánský Radek-10-5-12  0383
12.Pock VáclavNguyen Huy Hac8-7910 3193
13.Kocián MartinJánská Jana9610  30103
14.Horník EvženSvárovský Šimon         
15.Pock VáclavJánský Radek         
16.Kocián MartinNguyen Huy Hac         
17.Horník EvženJánská Jana         
18.Urban MiroslavSvárovský Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kocián Martin21Jánský Radek30
Horník Evžen11Nguyen Huy Hac03
Urban Miroslav21Jánská Jana03
Pock Václav30Svárovský Šimon02



Zápis o utkání
Název soutěže: KP1 - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lomnice AVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vintířov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnice, Kraslická 66Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:34480:553TJ Baník Vintířov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rada Jan
Kupčíková Nela
 
 
Harušťák Milan
Kožuškanič Jan
 
 
-8-5-8  0301
2.Zima Jiří
Šindelář Kamil
 
 
Leňka Jiří
Stellner Karel st.
 
 
48-9-893211
3.Kupčíková NelaLeňka Jiří-7-8-5  0312
4.Rada JanKožuškanič Jan-4-2-3  0313
5.Zima JiříStellner Karel st.-99-8793223
6.Šindelář KamilHarušťák Milan558  3033
7.Rada JanLeňka Jiří-1-7-6  0334
8.Zima JiříKožuškanič Jan8-129-9-82335
9.Šindelář KamilStellner Karel st.785  3045
10.Kupčíková NelaHarušťák Milan-5-7-6  0346
11.Zima JiříLeňka Jiří787  3056
12.Šindelář KamilKožuškanič Jan567  3066
13.Kupčíková NelaStellner Karel st.-6-6-8  0367
14.Kupčík Albert st.Harušťák Milan-2-3-3  0368
15.Šindelář KamilLeňka Jiří8810  3078
16.Kupčíková NelaKožuškanič Jan45-5-8-72379
17.Kupčík Albert st.Stellner Karel st.-8-1-2  03710
18.Zima JiříHarušťák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kupčíková Nela04Leňka Jiří22
Rada Jan02Kožuškanič Jan31
Zima Jiří21Stellner Karel st.22
Šindelář Kamil40Harušťák Milan21
Kupčík Albert st.02   
Počet diváků: 58334
Utkani c.14 stridani domaci Kupcik A st.za Rada Jan



Zápis o utkání
Název soutěže: KP1 - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov CVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Horní Slavkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5376:269SKST Chodov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tonhauser Martin
Sankotová Klára
 
 
Krombholz Josef
Kurfúrst Oldřich
 
 
37-88 3110
2.Noveský Leon
Boči Lukáš
 
 
Ježek Václav
Harašta Ivan
 
 
59-88 3120
3.Noveský LeonJežek Václav539  3030
4.Boči LukášHarašta Ivan-13889 3140
5.Sankotová KláraKurfúrst Oldřich108-84 3150
6.Tonhauser MartinKrombholz Josef9710  3060
7.Boči LukášJežek Václav8-796 3170
8.Sankotová KláraHarašta Ivan689  3080
9.Tonhauser MartinKurfúrst Oldřich689  3090
10.Noveský LeonKrombholz Josef146  30100
11.Sankotová KláraJežek Václav         
12.Tonhauser MartinHarašta Ivan         
13.Noveský LeonKurfúrst Oldřich         
14.Boči LukášKrombholz Josef         
15.Tonhauser MartinJežek Václav         
16.Noveský LeonHarašta Ivan         
17.Boči LukášKurfúrst Oldřich         
18.Sankotová KláraKrombholz Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Noveský Leon20Ježek Václav02
Boči Lukáš20Harašta Ivan02
Sankotová Klára20Kurfúrst Oldřich02
Tonhauser Martin20Krombholz Josef02
Počet diváků: 2
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: KP1 - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Bukovany AVrchní
rozhodčí:
Holeček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Kynšperk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Bukovany 146Rozhodčí:Šafář Jiří
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37651:677TJ Slavoj Kynšperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lesák František
Strýček Rudolf
 
 
Kadavý Vladimír
Bárta Václav st.
 
 
10-1397 3110
2.Niebauer Aleš
Holeček Martin
 
 
Liška Jan
Liška David
 
 
9-8-78-92311
3.Lesák FrantišekLiška Jan5-5-4-5 1312
4.Niebauer AlešKadavý Vladimír-12-348-42313
5.Strýček RudolfBárta Václav st.-9-11-9  0314
6.Holeček MartinLiška David147  3024
7.Niebauer AlešLiška Jan8-3-4-7 1325
8.Strýček RudolfKadavý Vladimír4410  3035
9.Holeček MartinBárta Václav st.-7-681473245
10.Lesák FrantišekLiška David66-137 3155
11.Strýček RudolfLiška Jan-4-6-8  0356
12.Holeček MartinKadavý Vladimír119-78 3166
13.Lesák FrantišekBárta Václav st.985  3076
14.Niebauer AlešLiška David-8-6-7  0377
15.Holeček MartinLiška Jan-7-8-5  0378
16.Lesák FrantišekKadavý Vladimír-9108-963288
17.Niebauer AlešBárta Václav st.106-3-8-32389
18.Strýček RudolfLiška David-911-109-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lesák František31Liška Jan40
Niebauer Aleš04Kadavý Vladimír13
Strýček Rudolf13Bárta Václav st.22
Holeček Martin31Liška David22



Zápis o utkání
Název soutěže: KP1 - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BVrchní
rozhodčí:
Řezáč Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokolov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30620:608Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerba Ondřej
Kotál Jakub
 
 
Choděra Miroslav
Paprštein Ladislav
 
 
-10-8-7  0301
2.Vyhlídka Daniel
Krejčí David
 
 
Fabiš Štefan
Truong Van Ba
 
 
1096  3011
3.Gerba OndřejPaprštein Ladislav-8-494-42312
4.Kotál JakubChoděra Miroslav-7-4913-42313
5.Krejčí DavidFabiš Štefan-8-5-8  0314
6.Vyhlídka DanielTruong Van Ba679  3024
7.Kotál JakubPaprštein Ladislav-9-94-9 1325
8.Krejčí DavidChoděra Miroslav-58-6-9 1326
9.Vyhlídka DanielFabiš Štefan989  3036
10.Gerba OndřejTruong Van Ba976  3046
11.Krejčí DavidPaprštein Ladislav-79-10-7 1347
12.Vyhlídka DanielChoděra Miroslav-91097 3157
13.Gerba OndřejFabiš Štefan-8757 3167
14.Kotál JakubTruong Van Ba-73-6653277
15.Vyhlídka DanielPaprštein Ladislav-77-7993287
16.Gerba OndřejChoděra Miroslav-4-3-6  0388
17.Kotál JakubFabiš Štefan675  3098
18.Krejčí DavidTruong Van Ba1175  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gerba Ondřej22Paprštein Ladislav31
Kotál Jakub22Choděra Miroslav31
Krejčí David13Fabiš Štefan13
Vyhlídka Daniel40Truong Van Ba04
Počet diváků: 2
NE

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy