Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KP2 - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:NK BFB BochovVrchní
rozhodčí:
Chalupný Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vintířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Okružní 367, BochovRozhodčí:Roštejnský Josef
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33435:497TJ Baník Vintířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kajzar Robert
Šťovíček Miroslav
 
 
Malý Karel
Horvát Milan
 
 
6-7-36-52301
2.Chalupný Luboš
Egert Miroslav
 
 
Špecián Karel
Ludrovský Josef
 
 
-76-5-6 1302
3.Egert MiroslavŠpecián Karel8-9-6-6 1303
4.Šťovíček MiroslavHorvát Milan-116-9-8 1304
5.Kajzar RobertLudrovský Josef9-6-5-4 1305
6.Chalupný LubošJaroš Vladimír4-696 3115
7.Šťovíček MiroslavŠpecián Karel77-10-9-62316
8.Kajzar RobertHorvát Milan6-88-7-12317
9.Chalupný LubošLudrovský Josef-14-3-7  0318
10.Egert MiroslavJaroš Vladimír-43-7-7 1319
11.Roštejnský JosefŠpecián Karel8-6-5493229
12.Chalupný LubošHorvát Milan545  3039
13.Egert MiroslavLudrovský Josef-4-9-5  03310
14.Šťovíček MiroslavJaroš Vladimír-7-11-4  03  
15.Chalupný LubošŠpecián Karel         
16.Egert MiroslavHorvát Milan         
17.Šťovíček MiroslavLudrovský Josef         
18.Roštejnský JosefJaroš Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Egert Miroslav03Špecián Karel21
Šťovíček Miroslav02Horvát Milan21
Kajzar Robert02Ludrovský Josef30
Chalupný Luboš21Jaroš Vladimír11
Roštejnský Josef10   
Počet diváků: 37041
pozice č. 11 střídání Roštejnský místo Kajzara



Zápis o utkání
Název soutěže: KP2 - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov DVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:37400:521Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mihok Dušan
Kořínková Nela
 
 
Landiga Michal
Babor Václav
 
 
-4-2-7  0301
2.Brož Matěj
Svoboda Dominik
 
 
Vařejčka Josef
Ježek Tomáš
 
 
8-95-463211
3.Svoboda DominikBabor Václav-8-8-6  0312
4.Kořínková NelaLandiga Michal-3-7-5  0313
5.Mihok DušanVařejčka Josef-9-79-9 1314
6.Brož MatějJežek Tomáš5-828 3124
7.Kořínková NelaBabor Václav-3-4-3  0325
8.Mihok DušanLandiga Michal-7-9-4  0326
9.Brož MatějVařejčka Josef-3-2-2  0327
10.Svoboda DominikJežek Tomáš-898-12113237
11.Mihok DušanBabor Václav-6-5-7  0338
12.Brož MatějLandiga Michal5-9-66103248
13.Svoboda DominikVařejčka Josef-7-4-5  0349
14.Kořínková NelaJežek Tomáš568  3059
15.Brož MatějBabor Václav-6-6-7  03510
16.Svoboda DominikLandiga Michal         
17.Kořínková NelaVařejčka Josef         
18.Mihok DušanJežek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Dominik12Babor Václav40
Kořínková Nela12Landiga Michal21
Mihok Dušan03Vařejčka Josef30
Brož Matěj22Ježek Tomáš03
Počet diváků: 2
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: KP2 - UKONČENO Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Luby AVrchní
rozhodčí:
Špryňar Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Luby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ LubyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24594:546TJ Luby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špryňar Milan
Winkler Vladimír
 
 
Kočárník Jaroslav
Šabík Vladimír
 
 
9-1076 3110
2.Pěnkava Jan
Čácha David
 
 
Kraus Václav st.
Skála Tomáš st.
 
 
-8-76-11 1311
3.Špryňar MilanKočárník Jaroslav8-986 3121
4.Čácha DavidSkála Tomáš st.-5-810-9 1322
5.Pěnkava JanKraus Václav st.6-811-9-102323
6.Winkler VladimírŠabík Vladimír877  3033
7.Čácha DavidKočárník Jaroslav-87-7-9 1334
8.Pěnkava JanSkála Tomáš st.8-7-9983244
9.Winkler VladimírKraus Václav st.987  3054
10.Špryňar MilanŠabík Vladimír786  3064
11.Pěnkava JanKočárník Jaroslav-8-79-6 1365
12.Winkler VladimírSkála Tomáš st.-8988 3175
13.Špryňar MilanKraus Václav st.687  3085
14.Čácha DavidŠabík Vladimír-86-79113295
15.Winkler VladimírKočárník Jaroslav-9-697532105
16.Špryňar MilanSkála Tomáš st.         
17.Čácha DavidKraus Václav st.         
18.Pěnkava JanŠabík Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špryňar Milan30Kočárník Jaroslav22
Čácha David12Skála Tomáš st.12
Pěnkava Jan12Kraus Václav st.12
Winkler Vladimír40Šabík Vladimír03
Počet diváků: 2
bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy