Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KP2 - UKONČENO Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vintířov BVrchní
rozhodčí:
Stellnerová Denisa st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala VintířovRozhodčí:Kraka Zdeněk
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Stančík Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:4377:220TJ Baník Vintířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Karel
Jaroš Vladimír
 
 
Novotný Roman
Novotný Tomáš
 
 
2101  3010
2.Ševc Jozef
Ludrovský Josef
 
 
Heřman Milan
Maxová Radka
 
 
427  3020
3.Jaroš VladimírNovotný Tomáš423  3030
4.Ludrovský JosefMaxová Radka6-965 3140
5.Ševc JozefNovotný Roman1083  3050
6.Malý KarelHeřman Milan881  3060
7.Ludrovský JosefNovotný Tomáš343  3070
8.Ševc JozefMaxová Radka5159  3080
9.Malý KarelNovotný Roman1365  3090
10.Stellner Karel ml.Heřman Milan-8-8-10  0391
11.Ševc JozefNovotný Tomáš769  30101
12.Malý KarelMaxová Radka73   20  
13.Stellner Karel ml.Novotný Roman         
14.Ludrovský JosefHeřman Milan         
15.Malý KarelNovotný Tomáš         
16.Stellner Karel ml.Maxová Radka         
17.Ludrovský JosefNovotný Roman         
18.Ševc JozefHeřman Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jaroš Vladimír10Novotný Tomáš03
Ludrovský Josef20Maxová Radka02
Ševc Jozef30Novotný Roman02
Malý Karel20Heřman Milan11
Stellner Karel ml.01   
Střídání po prvním kole Stellner Karel ml. za Jaroš Vladimír.



Zápis o utkání
Název soutěže: KP2 - UKONČENO Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov DVrchní
rozhodčí:
Kořínek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Luby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9420:307SKST Chodov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Jan
Sankotová Klára
 
 
Kočárník Jaroslav
Sucharda Jiří
 
 
75-76 3110
2.Nykl Jiří
Brož Matěj
 
 
Skála Tomáš st.
Čáchová Lucie
 
 
625  3020
3.Sankotová KláraČáchová Lucie-12687 3130
4.Nykl JiříSucharda Jiří1165  3040
5.Brož MatějSkála Tomáš st.777  3050
6.Kořínek JanKočárník Jaroslav225  3060
7.Nykl JiříČáchová Lucie5-8-6-6 1361
8.Brož MatějSucharda Jiří-7-101012113271
9.Kořínek JanSkála Tomáš st.666  3081
10.Sankotová KláraKočárník Jaroslav1067  3091
11.Brož MatějČáchová Lucie-710-64732101
12.Kořínek JanSucharda Jiří         
13.Sankotová KláraSkála Tomáš st.         
14.Nykl JiříKočárník Jaroslav         
15.Kořínek JanČáchová Lucie         
16.Sankotová KláraSucharda Jiří         
17.Nykl JiříSkála Tomáš st.         
18.Brož MatějKočárník Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sankotová Klára20Čáchová Lucie12
Nykl Jiří11Sucharda Jiří02
Brož Matěj30Skála Tomáš st.02
Kořínek Jan20Kočárník Jaroslav02
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: KP2 - UKONČENO Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"Vrchní
rozhodčí:
Babor Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Luby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:14432:335Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařejčka Josef
Dvořák Jindřich
 
 
Nalezenec Jaroslav
Pěnkava Jan
 
 
792  3010
2.Landiga Michal
Babor Václav
 
 
Čácha David
Kocum Ondřej
 
 
65-79 3120
3.Landiga MichalNalezenec Jaroslav733  3030
4.Vařejčka JosefPěnkava Jan393  3040
5.Dvořák JindřichKocum Ondřej-6-6-3  0341
6.Babor VáclavČácha David556  3051
7.Vařejčka JosefNalezenec Jaroslav672  3061
8.Dvořák JindřichPěnkava Jan-9-94-7 1362
9.Babor VáclavKocum Ondřej4108  3072
10.Ježek TomášČácha David-7-4-9  0373
11.Dvořák JindřichNalezenec Jaroslav1067  3083
12.Babor VáclavPěnkava Jan-7355 3193
13.Ježek TomášKocum Ondřej-4-7-4  0394
14.Vařejčka JosefČácha David967  30104
15.Babor VáclavNalezenec Jaroslav854  30  
16.Ježek TomášPěnkava Jan         
17.Vařejčka JosefKocum Ondřej         
18.Dvořák JindřichČácha David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Landiga Michal10Nalezenec Jaroslav03
Vařejčka Josef30Pěnkava Jan12
Dvořák Jindřich12Kocum Ondřej21
Babor Václav30Čácha David12
Ježek Tomáš02   
V zápase č. 10 střídal Tomáš Ježek Michala Landigu.Zápas č. 15 byl odehrán dříve než zápas č. 14

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy