Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blšany u Loun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Výškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní centrum Blšany u Loun 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39666:682OÚ Výškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Pavel
Čimpera Alexandr
 
 
Nowak Jiří
Příhoda Marcel
 
 
679  3010
2.Menšík Václav st.
Zmatlík Jaroslav st.
 
 
Mildorf Jiří
Fiedler Jakub
 
 
2-8117 3120
3.Menšík Václav st.Mildorf Jiří-96-8-9 1321
4.Vilhelm PavelFiedler Jakub-9-9-9  0322
5.Zmatlík Jaroslav st.Nowak Jiří5-899 3132
6.Čimpera AlexandrPříhoda Marcel-8-3-10  0333
7.Vilhelm PavelMildorf Jiří10-1-5-10 1334
8.Zmatlík Jaroslav st.Fiedler Jakub-8-610-8 1335
9.Čimpera AlexandrNowak Jiří-9896 3145
10.Menšík Václav st.Příhoda Marcel-14-8-10  0346
11.Zmatlík Jaroslav st.Mildorf Jiří8-9812 3156
12.Čimpera AlexandrFiedler Jakub-2-76-6 1357
13.Menšík Václav st.Nowak Jiří6-87-983267
14.Vilhelm PavelPříhoda Marcel-1196-9-92368
15.Čimpera AlexandrMildorf Jiří5-3-10-3 1369
16.Menšík Václav st.Fiedler Jakub-11-8-16  03610
17.Vilhelm PavelNowak Jiří4-97-9532710
18.Zmatlík Jaroslav st.Příhoda Marcel910-99 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Menšík Václav st.13Mildorf Jiří31
Vilhelm Pavel13Fiedler Jakub40
Zmatlík Jaroslav st.31Nowak Jiří04
Čimpera Alexandr13Příhoda Marcel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Peruc AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.CRozhodčí:Kučera Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PerucRozhodčí:Hosnedl Tomáš
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Černý Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19 TJ Sokol Peruc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Černý Pavel
 
 
Kuttelwascher Luboš
Kiesswetter Vojtěch ml.
 
 
     3110
2.Kučera Vladimír
Kuželka Zdeněk
 
 
Macháček Martin
Zaspal Adolf
 
 
     3020
3.Kučera VladimírMacháček Martin     3030
4.Černý PavelKuttelwascher Luboš     3040
5.Kuželka ZdeněkKiesswetter Vojtěch ml.     1341
6.Liška LiborZaspal Adolf     3251
7.Černý PavelMacháček Martin     1352
8.Kuželka ZdeněkKuttelwascher Luboš     2353
9.Liška LiborKiesswetter Vojtěch ml.     3063
10.Kučera VladimírZaspal Adolf     3073
11.Hosnedl TomášMacháček Martin     3283
12.Liška LiborKuttelwascher Luboš     3093
13.Kučera VladimírKiesswetter Vojtěch ml.     30103
14.Černý PavelZaspal Adolf     30113
15.Liška LiborMacháček Martin     32123
16.Kučera VladimírKuttelwascher Luboš     30133
17.Černý PavelKiesswetter Vojtěch ml.     23134
18.Hosnedl TomášZaspal Adolf     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Vladimír40Macháček Martin13
Černý Pavel22Kuttelwascher Luboš13
Kuželka Zdeněk02Kiesswetter Vojtěch ml.22
Liška Libor40Zaspal Adolf04
Hosnedl Tomáš20   
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Telce ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87, DobroměřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21 Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanecký Miroslav
Polanecký Lukáš
 
 
Obr Jaroslav
Hubáček Miroslav
 
 
     3210
2.Kadlec Zdeněk
Hruška Miroslav
 
 
Tomišinec Zdenek
Jiříkovský Jiří
 
 
     3020
3.Polanecký LukášJiříkovský Jiří     3030
4.Kadlec ZdeněkTomišinec Zdenek     3040
5.Hruška MiroslavHubáček Miroslav     3150
6.Polanecký MiroslavObr Jaroslav     1351
7.Kadlec ZdeněkJiříkovský Jiří     3061
8.Hruška MiroslavTomišinec Zdenek     3071
9.Polanecký MiroslavHubáček Miroslav     3081
10.Polanecký LukášObr Jaroslav     2382
11.Hruška MiroslavJiříkovský Jiří     3092
12.Polanecký MiroslavUldrich Milan     32102
13.Polanecký LukášHubáček Miroslav     31112
14.Kadlec ZdeněkObr Jaroslav     03113
15.Polanecký MiroslavJiříkovský Jiří     30123
16.Polanecký LukášUldrich Milan     23124
17.Kadlec ZdeněkHubáček Miroslav     30134
18.Hruška MiroslavObr Jaroslav     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polanecký Lukáš22Jiříkovský Jiří04
Kadlec Zdeněk31Tomišinec Zdenek02
Hruška Miroslav31Hubáček Miroslav04
Polanecký Miroslav31Obr Jaroslav40
   Uldrich Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Smolnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČernčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40546:636Tělovýchovná jednota Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betka Pavel
Volmut Jaroslav
 
 
Pechal Roman
Kusáková Milada
 
 
-8-4-7  0301
2.Koblížka Petr
Ondráček Milan
 
 
Petržilka Vladislav
Němeček Josef
 
 
-8-87-5 1302
3.Volmut JaroslavKusáková Milada10-55-9-42303
4.Koblížka PetrPechal Roman-9-7-6  0304
5.Betka PavelPetržilka Vladislav447  3014
6.Ondráček MilanNěmeček Josef-7-68-9 1315
7.Koblížka PetrKusáková Milada9-7-5-10 1316
8.Betka PavelPechal Roman-5-7-9  0317
9.Ondráček MilanPetržilka Vladislav598  3027
10.Volmut JaroslavNěmeček Josef-6-79-6 1328
11.Betka PavelKusáková Milada6139  3038
12.Ondráček MilanPechal Roman-67-6-6 1339
13.Volmut JaroslavPetržilka Vladislav-5-10-8  03310
14.Koblížka PetrNěmeček Josef-7-6-4  03311
15.Ondráček MilanKusáková Milada7-1109 31411
16.Volmut JaroslavPechal Roman-38-5-4 13412
17.Koblížka PetrPetržilka Vladislav-61165 31512
18.Betka PavelNěmeček Josef-7-485532612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Volmut Jaroslav04Kusáková Milada22
Koblížka Petr13Pechal Roman40
Betka Pavel31Petržilka Vladislav13
Ondráček Milan22Němeček Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Cítoliby, z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Cítoliby, z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chlumčanská 259, Cítoliby 43902, Sokolovna CítolibyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
01:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37 Sportovní klub Cítoliby, z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rais Jindřich
Menčík Pavel
 
 
Czervoniak Ladislav
Hegr Miloslav
 
 
     2301
2.Knor Martin
Rybák Milan
 
 
Reichl Jaroslav st.
Rambousek Jiří
 
 
     3111
3.Rybák MilanReichl Jaroslav st.     0312
4.Rais JindřichCzervoniak Ladislav     0313
5.Menčík PavelHegr Miloslav     3223
6.Knor MartinRambousek Jiří     3133
7.Rais JindřichReichl Jaroslav st.     1334
8.Menčík PavelCzervoniak Ladislav     0335
9.Knor MartinHegr Miloslav     0336
10.Rybák MilanRambousek Jiří     3046
11.Menčík PavelDubecký Zdenko     2347
12.Knor MartinCzervoniak Ladislav     3057
13.Rybák MilanHegr Miloslav     3267
14.Růžek JanRambousek Jiří     2368
15.Knor MartinDubecký Zdenko     3078
16.Rybák MilanCzervoniak Ladislav     3188
17.Růžek JanHegr Miloslav     2389
18.Menčík PavelRambousek Jiří     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybák Milan31Reichl Jaroslav st.20
Rais Jindřich02Czervoniak Ladislav22
Menčík Pavel13Hegr Miloslav22
Knor Martin31Rambousek Jiří22
Růžek Jan02Dubecký Zdenko11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim TygřiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec, z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:40559:648TJ Sever Žatec, z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gaži Radek
Lakatoš Patrik
 
 
Šmidílek Pavel
Suško Michal
 
 
-9-8-5  0301
2.Lakatoš Roman
Káninský Jaroslav
 
 
Plečinda Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
-7-912-4 1302
3.Říha ZdeněkKubovský Zdeněk9-2-3-4 1303
4.Lakatoš PatrikPlečinda Jiří10-11-9763213
5.Káninský JaroslavŠmidílek Pavel-9-9-9  0314
6.Lakatoš RomanSuško Michal7-966 3124
7.Lakatoš PatrikKubovský Zdeněk-4-4-5  0325
8.Káninský JaroslavPlečinda Jiří6-3-6-8 1326
9.Lakatoš RomanŠmidílek Pavel119-44 3136
10.Říha ZdeněkSuško Michal-7-108-3 1337
11.Gaži RadekKubovský Zdeněk-1-6-6  0338
12.Lakatoš RomanPlečinda Jiří458  3048
13.Říha ZdeněkŠmidílek Pavel56-8-0-72349
14.Lakatoš PatrikKaras Pavel568  3059
15.Lakatoš RomanKubovský Zdeněk-6-1-2  03510
16.Říha ZdeněkPlečinda Jiří-6-788-223511
17.Lakatoš PatrikŠmidílek Pavel94-7-6632611
18.Gaži RadekKaras Pavel86-88 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Říha Zdeněk04Kubovský Zdeněk40
Lakatoš Patrik31Plečinda Jiří22
Káninský Jaroslav02Šmidílek Pavel22
Lakatoš Roman31Suško Michal11
Gaži Radek11Karas Pavel02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy