Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Výškov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec, z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Výškov 14 44001 Louny1, Kulturní dům VýškovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38633:645TJ Sever Žatec, z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nowak Jiří
Příhoda Marcel
 
 
Šmidílek Pavel
Suško Michal
 
 
-9-8-6  0301
2.Mildorf Jiří
Fiedler Jakub
 
 
Karas Pavel
Pohanka Filip
 
 
778  3011
3.Příhoda MarcelŠmidílek Pavel-6-3-8  0312
4.Mildorf JiříSuško Michal546  3022
5.Nowak JiříPohanka Filip7-5-25-82323
6.Fiedler JakubKaras Pavel5-2-98-62324
7.Mildorf JiříŠmidílek Pavel-8-99963234
8.Nowak JiříSuško Michal-38-7-6 1335
9.Fiedler JakubPohanka Filip-7-7313-72336
10.Příhoda MarcelKaras Pavel28-73 3146
11.Nowak JiříŠmidílek Pavel11-6-65-92347
12.Fiedler JakubSuško Michal47-95 3157
13.Příhoda MarcelPohanka Filip-7-7-6  0358
14.Mildorf JiříKaras Pavel119-82 3168
15.Fiedler JakubŠmidílek Pavel-9-6-6  0369
16.Příhoda MarcelSuško Michal-78-5-2 13610
17.Mildorf JiříPohanka Filip7-1048 31710
18.Nowak JiříKaras Pavel-7-869732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Příhoda Marcel13Šmidílek Pavel31
Mildorf Jiří40Suško Michal22
Nowak Jiří13Pohanka Filip31
Fiedler Jakub13Karas Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Cítoliby, z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim TygřiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chlumčanská 259, Cítoliby 43902, Sokolovna CítolibyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:48565:673OÚ Blažim Tygři

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav st.
Rambousek Jiří
 
 
Lakatoš Roman
Káninský Jaroslav
 
 
68-99 3110
2.Czervoniak Ladislav
Hegr Miloslav
 
 
Lakatoš Robert
Lakatoš Patrik
 
 
-7-9-13  0311
3.Hegr MiloslavLakatoš Roman-4-86-11 1312
4.Rambousek JiříLakatoš Patrik-82-8163222
5.Czervoniak LadislavBartko Ondřej-8-74-6 1323
6.Reichl Jaroslav st.Káninský Jaroslav-10-7-2  0324
7.Rambousek JiříLakatoš Roman-9-2-8  0325
8.Czervoniak LadislavLakatoš Patrik89-8-753235
9.Reichl Jaroslav st.Bartko Ondřej10-4-3-1 1336
10.Hegr MiloslavKáninský Jaroslav-13-3-9  0337
11.Czervoniak LadislavLakatoš Roman-83-5-6 1338
12.Reichl Jaroslav st.Lakatoš Patrik13-6-9-9 1339
13.Hegr MiloslavBartko Ondřej-9-11-6  03310
14.Dubecký ZdenkoKáninský Jaroslav7-5-6-6 13311
15.Reichl Jaroslav st.Lakatoš Roman-3-9-5  03312
16.Hegr MiloslavLakatoš Patrik-7673 31412
17.Dubecký ZdenkoBartko Ondřej-6-7-7  03413
18.Czervoniak LadislavKáninský Jaroslav-107-711-723414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hegr Miloslav13Lakatoš Roman40
Rambousek Jiří11Lakatoš Patrik13
Czervoniak Ladislav13Bartko Ondřej40
Reichl Jaroslav st.04Káninský Jaroslav40
Dubecký Zdenko02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Smolnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Cítoliby, z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28 Tělovýchovná jednota Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kusáková Milada
Němeček Josef
 
 
Knor Martin
Rybák Milan
 
 
     1301
2.Bartoš Filip
Pechal Roman
 
 
Rais Jindřich
Menčík Pavel
 
 
     3011
3.Pechal RomanRais Jindřich     3121
4.Kusáková MiladaRybák Milan     1322
5.Němeček JosefKnor Martin     3032
6.Bartoš FilipMenčík Pavel     3042
7.Kusáková MiladaRais Jindřich     0343
8.Němeček JosefRybák Milan     1344
9.Bartoš FilipKnor Martin     2345
10.Pechal RomanMenčík Pavel     3055
11.Němeček JosefRais Jindřich     3165
12.Bartoš FilipRybák Milan     3275
13.Pechal RomanKnor Martin     3185
14.Kusáková MiladaMenčík Pavel     3095
15.Bartoš FilipRais Jindřich     1396
16.Pechal RomanRybák Milan     31106
17.Kusáková MiladaKnor Martin     23107
18.Němeček JosefMenčík Pavel     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pechal Roman40Rais Jindřich22
Kusáková Milada13Rybák Milan22
Němeček Josef31Knor Martin22
Bartoš Filip22Menčík Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Telce AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola TelceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:19 TJ Sokol Telce A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obr Jaroslav
Uldrich Milan
 
 
Betka Pavel
Brandtl Jaroslav
 
 
     3010
2.Wágner Josef
Filip Martin
 
 
Koblížka Petr
Kříž Vladislav
 
 
     3220
3.Wágner JosefKoblížka Petr     3030
4.Filip MartinKříž Vladislav     3040
5.Obr JaroslavBetka Pavel     3150
6.Uldrich MilanBrandtl Jaroslav     3160
7.Filip MartinKoblížka Petr     3070
8.Obr JaroslavKříž Vladislav     3080
9.Uldrich MilanBetka Pavel     0381
10.Wágner JosefBrandtl Jaroslav     3291
11.Obr JaroslavKoblížka Petr     31101
12.Uldrich MilanKříž Vladislav     30111
13.Wágner JosefBetka Pavel     03112
14.Tomišinec ZdenekBrandtl Jaroslav     23113
15.Uldrich MilanKoblížka Petr     30123
16.Wágner JosefKříž Vladislav     30133
17.Tomišinec ZdenekBetka Pavel     03134
18.Obr JaroslavBrandtl Jaroslav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wágner Josef31Koblížka Petr04
Filip Martin20Kříž Vladislav04
Obr Jaroslav40Betka Pavel31
Uldrich Milan31Brandtl Jaroslav13
Tomišinec Zdenek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.CVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:52 Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Martin
Zaspal Adolf
 
 
Polanecký Lukáš
Polanecký Miroslav
 
 
     0301
2.Kuttelwascher Luboš
Figa Norbert
 
 
Kadlec Zdeněk
Hruška Miroslav
 
 
     1302
3.Kuttelwascher LubošPolanecký Miroslav     0303
4.Macháček MartinHruška Miroslav     1304
5.Zaspal AdolfKadlec Zdeněk     0305
6.Figa NorbertPolanecký Lukáš     0306
7.Macháček MartinPolanecký Miroslav     1307
8.Kiesswetter Vojtěch ml.Hruška Miroslav     0308
9.Figa NorbertKadlec Zdeněk     3118
10.Kuttelwascher LubošPolanecký Lukáš     0319
11.Kiesswetter Vojtěch ml.Polanecký Miroslav     03110
12.Figa NorbertHruška Miroslav     03111
13.Kuttelwascher LubošKadlec Zdeněk     13112
14.Macháček MartinPolanecký Lukáš     13113
15.Figa NorbertPolanecký Miroslav     13114
16.Kuttelwascher LubošHruška Miroslav     23115
17.Macháček MartinKadlec Zdeněk     03116
18.Kiesswetter Vojtěch ml.Polanecký Lukáš     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuttelwascher Luboš04Polanecký Miroslav40
Macháček Martin04Hruška Miroslav40
Zaspal Adolf01Kadlec Zdeněk31
Figa Norbert13Polanecký Lukáš40
Kiesswetter Vojtěch ml.03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blšany u Loun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Peruc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní centrum Blšany u Loun 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41555:657TJ Sokol Peruc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Menšík Václav st.
Zmatlík Jaroslav st.
 
 
Ineman Robert
Liška Libor
 
 
-5-7-9  0301
2.Vilhelm Pavel
Čimpera Alexandr
 
 
Hořínek Vladimír
Hosnedl Tomáš
 
 
-6668 3111
3.Čimpera AlexandrLiška Libor-5-798-42312
4.Vilhelm PavelHosnedl Tomáš-7985 3122
5.Zmatlík Jaroslav st.Ineman Robert10-11-5-5 1323
6.Menšík Václav st.Černý Pavel-9-99-10 1324
7.Vilhelm PavelLiška Libor-6-8-7  0325
8.Zmatlík Jaroslav st.Hosnedl Tomáš-71192 3135
9.Menšík Václav st.Ineman Robert-4-8-6  0336
10.Čimpera AlexandrČerný Pavel-7-4-6  0337
11.Zmatlík Jaroslav st.Liška Libor-911-68-72338
12.Menšík Václav st.Hosnedl Tomáš9911  3048
13.Čimpera AlexandrIneman Robert-1-8-3  0349
14.Vilhelm PavelHořínek Vladimír684  3059
15.Menšík Václav st.Liška Libor-10-8-8  03510
16.Čimpera AlexandrHosnedl Tomáš-9-10-4  03511
17.Vilhelm PavelIneman Robert-5-5-10  03512
18.Zmatlík Jaroslav st.Hořínek Vladimír-3-77111632612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čimpera Alexandr04Liška Libor40
Vilhelm Pavel22Hosnedl Tomáš13
Zmatlík Jaroslav st.22Ineman Robert40
Menšík Václav st.13Černý Pavel20
   Hořínek Vladimír02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy