Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blšany u Loun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Výškov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní centrum Blšany u Loun 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35561:594OÚ Výškov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Libor
Volák Lukáš
 
 
Gutlebet Milan
Schöpp Pavel
 
 
5-8-9-5 1301
2.Beránek Petr
Vilhelm Josef
 
 
Musil Lubomír
Příhoda Marcel
 
 
-6-8-8  0302
3.Konečný LiborHubený Zdeněk-64108 3112
4.Beránek PetrGutlebet Milan711-9-893222
5.Volák LukášPříhoda Marcel-9-13-4  0323
6.Vilhelm JosefMusil Lubomír576  3033
7.Beránek PetrHubený Zdeněk554  3043
8.Volák LukášGutlebet Milan-57-18-72344
9.Vilhelm JosefPříhoda Marcel73-2-533254
10.Konečný LiborMusil Lubomír-9-3-7  0355
11.Volák LukášHubený Zdeněk777  3065
12.Vilhelm JosefGutlebet Milan12-1-5-5 1366
13.Konečný LiborPříhoda Marcel-2-4-5  0367
14.Beránek PetrMusil Lubomír7513  3077
15.Vilhelm JosefHubený Zdeněk954  3087
16.Konečný LiborGutlebet Milan-6-4-1  0388
17.Beránek PetrPříhoda Marcel-9-105-9 1389
18.Volák LukášMusil Lubomír-6-95-13 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Konečný Libor13Hubený Zdeněk04
Beránek Petr31Gutlebet Milan31
Volák Lukáš13Příhoda Marcel31
Vilhelm Josef31Musil Lubomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšťanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Telce BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD LíšťanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15651:487TJ Sokol Líšťany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Jan ml.
Studenovský Alois
 
 
Charvát Pavel
Routner Milan
 
 
9310  3010
2.Formánek Jan
Zelenka Jan st.
 
 
Jiříkovský Jiří
Tomišinec Zdenek
 
 
9-937 3120
3.Formánek JanCharvát Pavel644  3030
4.Zelenka Jan ml.Routner Milan66-117 3140
5.Zelenka Jan st.Jiříkovský Jiří-5-88673250
6.Studenovský AloisTomišinec Zdenek94-74 3160
7.Zelenka Jan ml.Charvát Pavel647  3070
8.Zelenka Jan st.Routner Milan14-674 3180
9.Studenovský AloisJiříkovský Jiří7713  3090
10.Formánek JanTomišinec Zdenek589  30100
11.Zelenka Jan st.Charvát Pavel99-109 31110
12.Studenovský AloisRoutner Milan-103116 31120
13.Čapek OndřejJiříkovský Jiří8-3-6-8 13121
14.Zelenka Jan ml.Tomišinec Zdenek434  30131
15.Studenovský AloisCharvát Pavel534  30141
16.Čapek OndřejRoutner Milan-2-3-3  03142
17.Zelenka Jan ml.Jiříkovský Jiří398  30152
18.Zelenka Jan st.Tomišinec Zdenek48-95 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Formánek Jan20Charvát Pavel04
Zelenka Jan ml.40Routner Milan13
Zelenka Jan st.40Jiříkovský Jiří13
Studenovský Alois40Tomišinec Zdenek04
Čapek Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Smolnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Silnice malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22 Tělovýchovná jednota Smolnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuma Jaroslav
Petrlík Jiří st.
 
 
Rulf Jaroslav
Maršal Luděk
 
 
     1301
2.Němeček Josef
Petržilka Vladislav
 
 
Brandtl Jaroslav
Kulhavý Miloš
 
 
     3011
3.Petrlík Jiří st.Rulf Jaroslav     0312
4.Němeček JosefMaršal Luděk     3122
5.Šuma JaroslavBrandtl Jaroslav     3232
6.Petržilka VladislavKulhavý Miloš     3042
7.Němeček JosefRulf Jaroslav     3052
8.Šuma JaroslavMaršal Luděk     3262
9.Petržilka VladislavBrandtl Jaroslav     3172
10.Petrlík Jiří st.Kulhavý Miloš     3282
11.Šuma JaroslavRulf Jaroslav     3092
12.Petržilka VladislavMaršal Luděk     30102
13.Petrlík Jiří st.Brandtl Jaroslav     13103
14.Němeček JosefKulhavý Miloš     30113
15.Petržilka VladislavRulf Jaroslav     31123
16.Petrlík Jiří st.Maršal Luděk     31133
17.Němeček JosefBrandtl Jaroslav     30143
18.Šuma JaroslavKulhavý Miloš     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrlík Jiří st.22Rulf Jaroslav13
Němeček Josef40Maršal Luděk04
Šuma Jaroslav31Brandtl Jaroslav13
Petržilka Vladislav40Kulhavý Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Havran Kryry BRozhodčí:benes
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna zatecRozhodčí:gono
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damaška Petr
Beneš Lubomír
 
 
Kolář Pavel
Lorenc František ml.
 
 
     3010
2.Brzobohotý Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
Heský Rostislav
Fiala Josef
 
 
     3020
3.Beneš LubomírLorenc František ml.     3230
4.Gono MilanHeský Rostislav     3040
5.Damaška PetrFiala Josef     3250
6.Vonka VlastimilKolář Pavel     0351
7.Gono MilanLorenc František ml.     1352
8.Damaška PetrHeský Rostislav     3062
9.Vonka VlastimilFiala Josef     0363
10.Beneš LubomírKolář Pavel     1364
11.Damaška PetrLorenc František ml.     2365
12.Vonka VlastimilHeský Rostislav     3075
13.Beneš LubomírFiala Josef     3285
14.Gono MilanKolář Pavel     1386
15.Vonka VlastimilLorenc František ml.     0387
16.Beneš LubomírHeský Rostislav     3097
17.Gono MilanFiala Josef     2398
18.Damaška PetrKolář Pavel     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Lubomír31Lorenc František ml.31
Gono Milan13Heský Rostislav04
Damaška Petr31Fiala Josef22
Vonka Vlastimil13Kolář Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TK ChraberceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Peruc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál u KapličkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31590:581nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liehm Vojtěch
Rus Aleš
 
 
Frič Rostislav
Bradschetl Karel
 
 
468  3010
2.Janda Ladislav
Kricner Lubomír
 
 
Kučera Petr
Muzika Jan
 
 
7-6-8763220
3.Janda LadislavFrič Rostislav-810-6-9 1321
4.Rus AlešKučera Petr659  3031
5.Liehm VojtěchBradschetl Karel769  3041
6.Kricner LubomírMuzika Jan-78-9-6 1342
7.Rus AlešFrič Rostislav796  3052
8.Liehm VojtěchKučera Petr-7-6-9  0353
9.Kricner LubomírBradschetl Karel-8-8-9  0354
10.Janda LadislavMuzika Jan-9-9-12  0355
11.Liehm VojtěchFrič Rostislav796  3065
12.Kricner LubomírKučera Petr-79-6-7 1366
13.Janda LadislavBradschetl Karel-76-9-6 1367
14.Rus AlešMuzika Jan583  3077
15.Kricner LubomírFrič Rostislav-9-7-8  0378
16.Janda LadislavKučera Petr8-9-6-4 1379
17.Rus AlešBradschetl Karel78-410 3189
18.Liehm VojtěchMuzika Jan10-6813 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janda Ladislav04Frič Rostislav22
Rus Aleš40Kučera Petr31
Liehm Vojtěch31Bradschetl Karel22
Kricner Lubomír04Muzika Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blažim KačeřiVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Koštice, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BlažimRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40573:612TJ Sokol Koštice, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Zdeněk
Lakatoš Robert
 
 
Horák Tomáš
Mical Petr
 
 
-410-7-10 1301
2.Sodomka Oldřich
Bartko Pavel st.
 
 
Burdych Petr
Chrudimský Karel
 
 
-4-11-2  0302
3.Sodomka OldřichGertner Jiří-4-1051033212
4.Lakatoš RobertBurdych Petr-85-71063222
5.Říha ZdeněkMical Petr-112112 3132
6.Bartko Pavel st.Horák Tomáš-8-2-3  0333
7.Lakatoš RobertGertner Jiří224  3043
8.Říha ZdeněkBurdych Petr14-6107 3153
9.Bartko Pavel st.Mical Petr-11-7-7  0354
10.Sodomka OldřichHorák Tomáš-8-6-9  0355
11.Říha ZdeněkGertner Jiří1042  3065
12.Bartko Pavel st.Burdych Petr6-6-7-6 1366
13.Sodomka OldřichMical Petr89-5-9-62367
14.Lakatoš RobertHorák Tomáš-4-4-9  0368
15.Bartko Pavel st.Gertner Jiří-6-9-7  0369
16.Sodomka OldřichBurdych Petr44-86 3179
17.Lakatoš RobertMical Petr-9-67-9 13710
18.Říha ZdeněkHorák Tomáš-8-10-1  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sodomka Oldřich22Gertner Jiří13
Lakatoš Robert22Burdych Petr13
Říha Zdeněk31Mical Petr31
Bartko Pavel st.04Horák Tomáš40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy