Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Koštice, z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Výškov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koštice čp, 180, sál Kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7661:419TJ Sokol Koštice, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burdych Petr
Chrudimský Karel
 
 
Hubený Zdeněk
Cihlář Antonín
 
 
1056  3010
2.Horák Tomáš
Mical Petr
 
 
Schöpp Pavel
Musil Lubomír
 
 
-7998 3120
3.Gertner JiříMusil Lubomír798  3030
4.Horák TomášSchöpp Pavel235  3040
5.Burdych PetrCihlář Antonín77-74 3150
6.Mical PetrHubený Zdeněk349  3060
7.Horák TomášMusil Lubomír462  3070
8.Burdych PetrSchöpp Pavel556  3080
9.Mical PetrCihlář Antonín9-76-973290
10.Gertner JiříHubený Zdeněk764  30100
11.Chrudimský KarelMusil Lubomír987  30110
12.Mical PetrSchöpp Pavel343  30120
13.Gertner JiříCihlář Antonín5128  30130
14.Horák TomášHubený Zdeněk7210  30140
15.Mical PetrMusil Lubomír648  30150
16.Gertner JiříSchöpp Pavel544  30160
17.Horák TomášCihlář Antonín6-913-10232170
18.Chrudimský KarelHubený Zdeněk-710109 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gertner Jiří40Musil Lubomír04
Horák Tomáš40Schöpp Pavel04
Burdych Petr20Cihlář Antonín04
Mical Petr40Hubený Zdeněk04
Chrudimský Karel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Peruc BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Blažim KačeřiRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PerucRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradschetl Karel
Frič Rostislav
 
 
Lakatoš Robert
Říha Zdeněk
 
 
     3210
2.Muzika Jan
Kučera Petr
 
 
Sodomka Oldřich
Bartko Pavel st.
 
 
     3020
3.Bradschetl KarelSodomka Oldřich     3030
4.Frič RostislavLakatoš Robert     1331
5.Muzika JanBartko Pavel st.     2332
6.Kučera PetrŘíha Zdeněk     1333
7.Frič RostislavSodomka Oldřich     3143
8.Muzika JanLakatoš Robert     2344
9.Kučera PetrBartko Pavel st.     3054
10.Bradschetl KarelŘíha Zdeněk     1355
11.Muzika JanSodomka Oldřich     1356
12.Kučera PetrLakatoš Robert     0357
13.Bradschetl KarelBartko Pavel st.     3267
14.Frič RostislavŘíha Zdeněk     3277
15.Kučera PetrSodomka Oldřich     3187
16.Bradschetl KarelLakatoš Robert     1388
17.Frič RostislavBartko Pavel st.     3098
18.Muzika JanŘíha Zdeněk     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bradschetl Karel22Sodomka Oldřich13
Frič Rostislav31Lakatoš Robert40
Muzika Jan04Bartko Pavel st.13
Kučera Petr22Říha Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TK ChraberceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Havran Kryry BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál u KapličkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30638:592TK Chraberce

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liehm Vojtěch
Rus Aleš
 
 
Kolář Pavel
Spurný Karel
 
 
8-7-3-8 1301
2.Rus Tomáš
Janda Ladislav
 
 
Dressler Tomáš
Fiala Josef
 
 
588  3011
3.Liehm VojtěchSpurný Karel-87-11-8 1312
4.Rus AlešDressler Tomáš2127  3022
5.Rus TomášFiala Josef787  3032
6.Janda LadislavKolář Pavel8-7-89-62333
7.Rus AlešSpurný Karel8-9-9873243
8.Rus TomášDressler Tomáš468  3053
9.Janda LadislavFiala Josef-7-6-9  0354
10.Liehm VojtěchKolář Pavel-9-7-12  0355
11.Rus TomášSpurný Karel775  3065
12.Kricner LubomírDressler Tomáš-79-67-92366
13.Liehm VojtěchFiala Josef-5698 3176
14.Rus AlešKolář Pavel57-95 3186
15.Kricner LubomírSpurný Karel-7-83-6 1387
16.Liehm VojtěchDressler Tomáš-9-7-7  0388
17.Rus AlešFiala Josef-7787 3198
18.Rus TomášKolář Pavel10-655 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liehm Vojtěch13Spurný Karel22
Rus Aleš40Dressler Tomáš22
Rus Tomáš40Fiala Josef13
Janda Ladislav02Kolář Pavel22
Kricner Lubomír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČernčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39654:662Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulf Jaroslav
Maršal Luděk
 
 
Damaška Petr
Vonka Vlastimil
 
 
-55-87-52301
2.Kulhavý Miloš
Brandtl Jaroslav
 
 
Gono Milan
Kobelčuk Jiří st.
 
 
74-10-7-162302
3.Rulf JaroslavDamaška Petr-7-8-3  0303
4.Maršal LuděkKobelčuk Jiří st.7-8-8-9 1304
5.Brandtl JaroslavGono Milan12-1395 3114
6.Kulhavý MilošVonka Vlastimil-5-7-8  0315
7.Maršal LuděkDamaška Petr-62-12-7 1316
8.Brandtl JaroslavKobelčuk Jiří st.-13-7-10  0317
9.Kulhavý MilošGono Milan-13-4-5  0318
10.Rulf JaroslavVonka Vlastimil3611  3028
11.Brandtl JaroslavDamaška Petr-77812 3138
12.Kulhavý MilošKobelčuk Jiří st.-7-5-9  0339
13.Rulf JaroslavGono Milan-83-71233249
14.Maršal LuděkVonka Vlastimil7102  3059
15.Kulhavý MilošDamaška Petr9-7-8573269
16.Rulf JaroslavKobelčuk Jiří st.-8-8-11  03610
17.Maršal LuděkGono Milan68-105 31710
18.Brandtl JaroslavVonka Vlastimil6-5-710832810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rulf Jaroslav22Damaška Petr22
Maršal Luděk22Kobelčuk Jiří st.40
Brandtl Jaroslav31Gono Milan13
Kulhavý Miloš13Vonka Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Telce BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Smolnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola TelceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:41 Tělovýchovná jednota Smolnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříkovský Jiří
Tomišinec Zdenek
 
 
Němeček Josef
Petržilka Vladislav
 
 
     0301
2.Hubáček Miroslav
Routner Milan
 
 
Petrlík Jiří st.
Šuma Jaroslav
 
 
     3111
3.Jiříkovský JiříŠuma Jaroslav     3221
4.Tomišinec ZdenekNěmeček Josef     0322
5.Hubáček MiroslavPetržilka Vladislav     3132
6.Routner MilanPetrlík Jiří st.     1333
7.Tomišinec ZdenekŠuma Jaroslav     1334
8.Hubáček MiroslavNěmeček Josef     3144
9.Routner MilanPetržilka Vladislav     2345
10.Jiříkovský JiříPetrlík Jiří st.     0346
11.Hubáček MiroslavŠuma Jaroslav     3056
12.Routner MilanNěmeček Josef     0357
13.Jiříkovský JiříPetržilka Vladislav     1358
14.Tomišinec ZdenekPetrlík Jiří st.     0359
15.Routner MilanŠuma Jaroslav     03510
16.Jiříkovský JiříNěmeček Josef     03511
17.Tomišinec ZdenekPetržilka Vladislav     03512
18.Hubáček MiroslavPetrlík Jiří st.     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiříkovský Jiří13Šuma Jaroslav22
Tomišinec Zdenek04Němeček Josef31
Hubáček Miroslav40Petržilka Vladislav31
Routner Milan04Petrlík Jiří st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Blšany u Loun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšťanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní centrum Blšany u Loun 26Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:44514:644TJ Sokol Líšťany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Libor
Volák Lukáš
 
 
Studenovský Alois
Zelenka Jan ml.
 
 
-912-5-5 1301
2.Vilhelm Josef
Patrovský Vlastimil st.
 
 
Makridenkov Sergey
Čapek Ondřej
 
 
-8-559103211
3.Volák LukášZelenka Jan ml.8-11-7-9 1312
4.Konečný LiborFormánek Jan8-5-6-6 1313
5.Vilhelm JosefMakridenkov Sergey10109  3023
6.Patrovský Vlastimil st.Studenovský Alois-4-4-3  0324
7.Konečný LiborZelenka Jan ml.-7-4-1  0325
8.Vilhelm JosefFormánek Jan-9-9-6  0326
9.Patrovský Vlastimil st.Makridenkov Sergey-7-5-9  0327
10.Volák LukášStudenovský Alois48-8-10123237
11.Vilhelm JosefZelenka Jan ml.-5-8-5  0338
12.Patrovský Vlastimil st.Formánek Jan-6-6-4  0339
13.Volák LukášČapek Ondřej535  3049
14.Konečný LiborStudenovský Alois-9-6-9  03410
15.Patrovský Vlastimil st.Zelenka Jan ml.-4-7-3  03411
16.Volák LukášFormánek Jan-15279 31511
17.Konečný LiborČapek Ondřej-46-15-8 13512
18.Vilhelm JosefStudenovský Alois-12-2-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volák Lukáš31Zelenka Jan ml.40
Konečný Libor04Formánek Jan31
Vilhelm Josef13Makridenkov Sergey11
Patrovský Vlastimil st.04Studenovský Alois31
   Čapek Ondřej11

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy