Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chvalíkovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chvalíkovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706, vchod od hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30689:636TJ Sokol Chvalíkovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěbra Zdeněk
Poledník Jan
 
 
Ausficír Pavel
Žurek Filip
 
 
6-1128 3110
2.Žídek Čestmír
Olšovec Ivan
 
 
Moša Robert
Beinhauer Milan
 
 
-8-989103220
3.Štěbra ZdeněkAusficír Pavel-118-8-6 1321
4.Poledník JanŽurek Filip-688-393231
5.Olšovec IvanMoša Robert879  3041
6.Žídek ČestmírBeinhauer Milan489  3051
7.Poledník JanAusficír Pavel-8-5-3  0352
8.Olšovec IvanŽurek Filip867  3062
9.Žídek ČestmírMoša Robert-998-8-82363
10.Štěbra ZdeněkBeinhauer Milan821  3073
11.Olšovec IvanAusficír Pavel-7-7-7  0374
12.Žídek ČestmírŽurek Filip-98-6-8 1375
13.Štěbra ZdeněkMoša Robert-168710 3185
14.Poledník JanBeinhauer Milan77-8-1153295
15.Žídek ČestmírAusficír Pavel-9874 31105
16.Štěbra ZdeněkŽurek Filip8-99-7-923106
17.Poledník JanMoša Robert78-8-6-523107
18.Olšovec IvanBeinhauer Milan3107  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěbra Zdeněk22Ausficír Pavel31
Poledník Jan22Žurek Filip22
Olšovec Ivan31Moša Robert22
Žídek Čestmír22Beinhauer Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chvalíkovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706, vchod od hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10673:435TJ Sokol Chvalíkovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balnar Milan
Hrbáč Jiří
 
 
Křesťan Karel
Pavlík Jiří
 
 
-8966 3110
2.Raška Pavel
Rozsíval Petr
 
 
Jurček Jakub
Pavlíková Magdaléna
 
 
365  3020
3.Balnar MilanKřesťan Karel86-96 3130
4.Raška PavelPavlík Jiří-9854 3140
5.Rozsíval PetrJurček Jakub735  3050
6.Hrbáč JiříPavlíková Magdaléna574  3060
7.Raška PavelKřesťan Karel-69-8763270
8.Rozsíval PetrPavlík Jiří873  3080
9.Hrbáč JiříJurček Jakub86-97 3190
10.Balnar MilanPavlíková Magdaléna774  30100
11.Rozsíval PetrKřesťan Karel385  30110
12.Hrbáč JiříPavlík Jiří653  30120
13.Balnar MilanJurček Jakub-968-7732130
14.Raška PavelPavlíková Magdaléna8-874 31140
15.Hrbáč JiříKřesťan Karel966  30150
16.Balnar MilanPavlík Jiří854  30160
17.Raška PavelJurček Jakub-6896 31170
18.Rozsíval PetrPavlíková Magdaléna435  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balnar Milan40Křesťan Karel04
Raška Pavel40Pavlík Jiří04
Rozsíval Petr40Jurček Jakub04
Hrbáč Jiří40Pavlíková Magdaléna04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jančí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vávrovice CRozhodčí:---
Hráno v místnosti
přesná adresa
Březová-Jančí 62, 747 44 Březová, za Obecním DomemRozhodčí:---
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:---
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23699:602TJ Jiskra Jančí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vícha Miroslav
Kvasnička Radim
 
 
Hadámek Jiří
Černín Vítězslav
 
 
-9876 3110
2.Vícha Štěpán
Vícha Aleš
 
 
Černín Tomáš
Matýsek Petr ml.
 
 
8-998 3120
3.Vícha MiroslavČernín Vítězslav-9-87523230
4.Kvasnička RadimHadámek Jiří-8976 3140
5.Vícha ŠtěpánČernín Tomáš987  3050
6.Vícha AlešMatýsek Petr ml.-9-10-8  0351
7.Kvasnička RadimČernín Vítězslav8611  3061
8.Vícha ŠtěpánHadámek Jiří-9-89-6 1362
9.Vícha AlešČernín Tomáš89-7-8-92363
10.Vícha MiroslavMatýsek Petr ml.559  3073
11.Vícha ŠtěpánČernín Vítězslav998  3083
12.Vícha AlešHadámek Jiří-9876 3193
13.Vícha MiroslavČernín Tomáš878  30103
14.Kvasnička RadimMatýsek Petr ml.9-876 31113
15.Vícha AlešČernín Vítězslav-98-7-9 13114
16.Vícha MiroslavHadámek Jiří8-1097 31124
17.Kvasnička RadimČernín Tomáš48-79 31134
18.Vícha ŠtěpánMatýsek Petr ml.-8-798932144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vícha Miroslav40Černín Vítězslav13
Kvasnička Radim40Hadámek Jiří13
Vícha Štěpán31Černín Tomáš13
Vícha Aleš13Matýsek Petr ml.13
---



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bobrovníky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Požárnická 129/32, Hlučín-Bobrovníky, Kulturní dům BobrovníkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:12615:437TJ Sokol Bobrovníky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraninger Tomáš
Valík František
 
 
Černý David
Müllerová Hana
 
 
264  3010
2.Seidler Jiří
Cigan Ivan
 
 
Černý Patrik
Seemann Jan
 
 
366  3020
3.Kraninger TomášČerný David6810  3030
4.Valík FrantišekČerný Patrik533  3040
5.Cigan IvanMüllerová Hana683  3050
6.Koubík PavelSeemann Jan-6886 3160
7.Valík FrantišekČerný David972  3070
8.Cigan IvanČerný Patrik756  3080
9.Koubík PavelMüllerová Hana-9-7-6  0381
10.Kraninger TomášSeemann Jan773  3091
11.Cigan IvanČerný David56-610 31101
12.Koubík PavelČerný Patrik969  30111
13.Kraninger TomášMüllerová Hana836  30121
14.Valík FrantišekSeemann Jan689  30131
15.Koubík PavelČerný David96-8-6-823132
16.Kraninger TomášČerný Patrik888  30142
17.Seidler JiříMüllerová Hana-8-77-6 13143
18.Cigan IvanSeemann Jan4-888 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kraninger Tomáš40Černý David13
Valík František30Černý Patrik04
Cigan Ivan40Müllerová Hana22
Koubík Pavel22Seemann Jan04
Seidler Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Děhylov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vávrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38620:645TJ Sokol Vávrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neuwirth Lukáš
Grománek Dalibor
 
 
Matýsek Jaromír
Černín Tomáš
 
 
-9-99-7 1301
2.Zavadil Jiří
Holuša Vít
 
 
Zips Rostislav
Schreier Ivo
 
 
98-910 3111
3.Neuwirth LukášČernín Tomáš-59-7-10 1312
4.Zavadil JiříZips Rostislav573  3022
5.Grománek DaliborMatýsek Jaromír-5-5-9  0323
6.Holuša VítSchreier Ivo-186-5-8 1324
7.Zavadil JiříČernín Tomáš-9-7-6  0325
8.Grománek DaliborZips Rostislav-98-4383235
9.Holuša VítMatýsek Jaromír-9-985-132336
10.Neuwirth LukášSchreier Ivo-88-9-8 1337
11.Grománek DaliborČernín Tomáš-3-6-6  0338
12.Holuša VítZips Rostislav845  3048
13.Neuwirth LukášMatýsek Jaromír9-3-7-9 1349
14.Zavadil JiříSchreier Ivo335  3059
15.Holuša VítČernín Tomáš-7-68-6 13510
16.Neuwirth LukášZips Rostislav888  30610
17.Zavadil JiříMatýsek Jaromír8-8-7-5 13611
18.Grománek DaliborSchreier Ivo-6138-9932711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neuwirth Lukáš13Černín Tomáš40
Zavadil Jiří22Zips Rostislav04
Grománek Dalibor22Matýsek Jaromír40
Holuša Vít13Schreier Ivo22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky DVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SK Kravaře BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:25626:578TJ Sokol Kateřinky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kramar Ladislav
Kurka Kamil
 
 
Žídek Karel
Mrkwa Martin
 
 
-6-7-8  0301
2.Bouchala Jan
Sýkora Vlastimil
 
 
Maňas Ladislav
Nevřela Jiří st.
 
 
757  3011
3.Sýkora VlastimilMaňas Ladislav8-7-78-92312
4.Kurka KamilŽídek Karel8-8-7-9 1313
5.Bouchala JanMrkwa Martin879  3023
6.Kramar LadislavNevřela Jiří st.-810-8-7 1324
7.Kurka KamilMaňas Ladislav9107  3034
8.Bouchala JanŽídek Karel-1287-16-42335
9.Kramar LadislavMrkwa Martin9910  3045
10.Sýkora VlastimilNevřela Jiří st.869  3055
11.Bouchala JanMaňas Ladislav-8-9-11  0356
12.Kramar LadislavŽídek Karel-11-6-7  0357
13.Sýkora VlastimilMrkwa Martin336  3067
14.Kurka KamilNevřela Jiří st.656  3077
15.Kramar LadislavMaňas Ladislav88-89 3187
16.Sýkora VlastimilŽídek Karel9-5-912-52388
17.Kurka KamilMrkwa Martin897  3098
18.Bouchala JanNevřela Jiří st.768  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Vlastimil22Maňas Ladislav22
Kurka Kamil31Žídek Karel40
Bouchala Jan22Mrkwa Martin04
Kramar Ladislav22Nevřela Jiří st.13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy