Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Málek Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:16335:288nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Hošková Denisa
Sobková Martina
 
 
6-6710 3110
2.Eisnerová HedaSobková Martina-8-10-8  0311
3.Prášilová PetraKosová Magdalena335  3021
4.Pavelková LenkaHošková Denisa-62-9-8 1322
5.Prášilová PetraSobková Martina85-21-4-82323
6.Eisnerová HedaHošková Denisa-38-9-6 1324
7.Pavelková LenkaKosová Magdalena356  3034
8.Prášilová PetraHošková Denisa683  3044
9.Pavelková LenkaSobková Martina-5-4-10  0345
10.Eisnerová HedaKosová Magdalena154  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda12Sobková Martina30
Prášilová Petra21Kosová Magdalena03
Pavelková Lenka12Hošková Denisa21
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02,Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Knebl Milan
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:16385:322SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Holubová Klaudie
Bydžovská Hana
 
 
8-644 3110
2.Kacálková KristýnaBydžovská Hana65-117 3120
3.Střihavková ZdeňkaGallerachová Iva4-5610 3130
4.Schneiderová JanaHolubová Klaudie767  3040
5.Střihavková ZdeňkaBydžovská Hana48-106 3150
6.Kacálková KristýnaHolubová Klaudie9-973 3160
7.Schneiderová JanaGallerachová Iva-13-8-6  0361
8.Střihavková ZdeňkaHolubová Klaudie-9-658-92362
9.Schneiderová JanaBydžovská Hana-6-8-4  0363
10.Kacálková KristýnaGallerachová Iva4-9-12173273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kacálková Kristýna30Bydžovská Hana12
Střihavková Zdeňka21Gallerachová Iva12
Schneiderová Jana12Holubová Klaudie12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojská Andrea
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Hnojský Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24345:363TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnojská Andrea
Matoušová Aneta
 
 
Stránská Anna
Pařízková Monika
 
 
-875-673210
2.Jehlíková PetraPařízková Monika-79-11-7 1311
3.Hnojská AndreaKaba Radka10-779 3121
4.Matoušová AnetaStránská Anna5-97-9-52322
5.Hnojská AndreaPařízková Monika-6-2-9  0323
6.Jehlíková PetraStránská Anna-911-9-5 1324
7.Matoušová AnetaKaba Radka-93-10-5 1325
8.Hnojská AndreaStránská Anna-588-8-62326
9.Matoušová AnetaPařízková Monika-1-8-5  0327
10.Jehlíková PetraKaba RadkaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jehlíková Petra02Pařízková Monika30
Hnojská Andrea12Kaba Radka11
Matoušová Aneta03Stránská Anna30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola - velká tělocvična, Náměstí 58, 382 73 Vyšší BrodRozhodčí:Kuchta Kamil nejml.
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Kuchta Štefan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:28302:391AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meškánová Andrea
Petrů Andrea
 
 
Škopková Věra
Jaroňová Karolína
 
 
-8-7-5  0301
2.Nečasová NatálieJaroňová Karolína-7-8-6  0302
3.Procházková ŠárkaHandlová Natálie7-119-11-72303
4.Meškánová AndreaJungwirthová Andrea-6-7-5  0304
5.Procházková ŠárkaJaroňová Karolína86-4-1063214
6.Nečasová NatálieJungwirthová Andrea2-10-6-8 1315
7.Meškánová AndreaŠkopková Věra-5-5-5  0316
8.Petrů AndreaJungwirthová Andrea-10-8-5  0317
9.Meškánová AndreaJaroňová Karolína9-3-6-4 1318
10.Nečasová NatálieŠkopková Věra-799-6113228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nečasová Natálie12Jaroňová Karolína21
Procházková Šárka11Handlová Natálie10
Meškánová Andrea03Jungwirthová Andrea30
Petrů Andrea01Škopková Věra11
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:4330:202TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselá Jaroslava
Síbrtová Kateřina
 
 
Bartoňová Tereza
Polcarová Anežka
 
 
299  3010
2.Síbrtová KateřinaBartoňová Tereza457  3020
3.Franeková VěraPokorná Bára253  3030
4.Veselá JaroslavaPolcarová Anežka627  3040
5.Franeková VěraBartoňová Tereza788  3050
6.Síbrtová KateřinaPolcarová Anežka-3-7-9  0351
7.Veselá JaroslavaPokorná Bára445  3061
8.Franeková VěraPolcarová Anežka5157  3071
9.Veselá JaroslavaBartoňová Tereza3110  3081
10.Síbrtová KateřinaPokorná Bára5-778 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Síbrtová Kateřina21Bartoňová Tereza03
Franeková Věra30Pokorná Bára03
Veselá Jaroslava30Polcarová Anežka12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:28234:360Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Helena
Dvořáková Lucie
 
 
Kaucká Olga
Hagino Petra
 
 
-3-6-8  0301
2.Svobodová HelenaVeletová Ilona6-4-2-9 1302
3.Dvořáková AnnaPoláková Veronika ml.-87-6-5 1303
4.Dvořáková LucieKaucká Olga-6-10-4  0304
5.Dvořáková AnnaVeletová Ilona-47-8-9 1305
6.Svobodová HelenaKaucká Olga-8-7-8  0306
7.Dvořáková LuciePoláková Veronika ml.-7-67-8 1307
8.Dvořáková AnnaKaucká Olga-7-2-3  0308
9.Dvořáková LucieVeletová Ilona9-996 3118
10.Svobodová HelenaPoláková Veronika ml.WO    0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svobodová Helena02Veletová Ilona21
Dvořáková Anna03Poláková Veronika ml.20
Dvořáková Lucie12Kaucká Olga30
WO01WO10
Počet diváků: 15

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy