Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraslická 66, Lomnice 35601Rozhodčí:Kára Josef
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Kárová Julie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:11357:295TJ Lomnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků Karolina
Kárová Klára
 
 
Schwarzerová Tereza
Tichá Vendula
 
 
-10-765-82301
2.Janků KarolinaSchwarzerová Tereza8103  3011
3.Vondrušková AndreaJežková Kateřina867  3021
4.Kárová KláraTichá Vendula8-878 3131
5.Vondrušková AndreaSchwarzerová Tereza694  3041
6.Janků KarolinaTichá Vendula7-9-6-8 1342
7.Kárová KláraJežková Kateřina-79126 3152
8.Vondrušková AndreaTichá Vendula859  3062
9.Kárová KláraSchwarzerová Tereza-9-8-9  0363
10.Janků KarolinaJežková Kateřina895  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janků Karolina21Schwarzerová Tereza12
Vondrušková Andrea30Ježková Kateřina03
Kárová Klára21Tichá Vendula12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:Vítová Drahomíra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Obracaník Štefan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30228:361SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
Pěnkavová Kristýna
Holejšovská Anna
 
 
-57-5-7 1301
2.Brožová AlenaHolejšovská Anna-10-5-10  0302
3.Faiglová KamilaČížová Tereza-6-8-5  0303
4.Koutská MariePěnkavová Kristýna-5-8-5  0304
5.Faiglová KamilaHolejšovská Anna-6-8-7  0305
6.Brožová AlenaPěnkavová Kristýna-4-4-4  0306
7.Koutská MarieČížová Tereza-4-9-6  0307
8.Faiglová KamilaPěnkavová Kristýna-4-5-6  0308
9.Koutská MarieHolejšovská Anna9-49-8-62309
10.Brožová AlenaČížová Tereza-53-10-5 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brožová Alena03Holejšovská Anna30
Faiglová Kamila03Čížová Tereza30
Koutská Marie03Pěnkavová Kristýna30
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:Vítová Drahomíra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Halabrín Milan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:20377:368TJ Sokol Lhenice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dubravcová Aneta
Dubravcová Eliška
 
 
Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
-10899 3110
2.Dubravcová EliškaSlámová Andrea-5-5-1  0311
3.Dubravcová AnetaHubingerová Natálie337  3021
4.Vodáková TáňaMaurerová Lucie-7-98463231
5.Dubravcová AnetaSlámová Andrea-3-1075-72332
6.Fišerová IvetaMaurerová Lucie-7-11-9  0333
7.Vodáková TáňaHubingerová Natálie83-911 3143
8.Dubravcová AnetaMaurerová Lucie9-10-8873253
9.Vodáková TáňaSlámová Andrea8-2-7-7 1354
10.Fišerová IvetaHubingerová Natálie8-85-973264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dubravcová Eliška01Slámová Andrea30
Dubravcová Aneta21Hubingerová Natálie03
Vodáková Táňa21Maurerová Lucie12
Fišerová Iveta11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:Vítová Drahomíra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Barda Miroslav st.
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Zděnek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:22330:348TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Klempířová Jiřina
Žambokréthyová Milena
 
 
365  3010
2.Smetanová AnetaKlempířová Jiřina10-47-463220
3.Horká RadkaDvořáková Lenka-8-9-8  0321
4.Ďurišová KateřinaŽambokréthyová Milena-3-5-9  0322
5.Horká RadkaKlempířová Jiřina-66-12533232
6.Smetanová AnetaŽambokréthyová Milena-8-811-7 1333
7.Ďurišová KateřinaDvořáková Lenka7108  3043
8.Horká RadkaŽambokréthyová Milena-1096-6-82344
9.Ďurišová KateřinaKlempířová Jiřina-8-8-8  0345
10.Smetanová AnetaDvořáková Lenka-9-8-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smetanová Aneta12Klempířová Jiřina12
Horká Radka12Dvořáková Lenka21
Ďurišová Kateřina12Žambokréthyová Milena30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V BRozhodčí:Vítová Drahomíra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Hromiaková Andrea
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Vyletová Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23368:378TJ Sokol Plzeň V B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březáková Helena
Slaninová Lucie
 
 
Hromiaková Andrea
Čákorová Tereza
 
 
-9598 3110
2.Bendová AmálieČákorová Tereza-9-9-6  0311
3.Březáková HelenaJaramillo Věra5-9-98-52312
4.Slaninová LucieHromiaková Andrea-9487 3122
5.Březáková HelenaČákorová Tereza-3-8-6  0323
6.Bendová AmálieHromiaková Andrea3-59-873233
7.Slaninová LucieJaramillo Věra89-5-10-102334
8.Březáková HelenaHromiaková Andrea11-7-9-9 1335
9.Slaninová LucieČákorová Tereza86-56 3145
10.Bendová AmálieJaramillo Věra-11-9-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bendová Amálie12Čákorová Tereza21
Březáková Helena03Jaramillo Věra30
Slaninová Lucie21Hromiaková Andrea12
Počet diváků: 1

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy