Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:Kárová Julie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraslická 66, Lomnice 35601Rozhodčí:Kára Josef
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Franko Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:27277:370SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků Karolina
Kárová Klára
 
 
Pěnkavová Kristýna
Čížová Tereza
 
 
9-7-8-12 1301
2.Janků KarolinaČížová Tereza-9-55-9 1302
3.Vondrušková AndreaHolejšovská Anna10-1-9783212
4.Kárová KláraPěnkavová Kristýna-7-6-10  0313
5.Vondrušková AndreaČížová Tereza98-84 3123
6.Janků KarolinaPěnkavová Kristýna-3-8-4  0324
7.Kárová KláraHolejšovská Anna-7-49-8 1325
8.Vondrušková AndreaPěnkavová Kristýna-6-4-7  0326
9.Kárová KláraČížová Tereza-3-6-5  0327
10.Janků KarolinaHolejšovská Anna-5-9-7  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janků Karolina03Čížová Tereza21
Vondrušková Andrea21Holejšovská Anna21
Kárová Klára03Pěnkavová Kristýna30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:Kárová Julie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Obracaník Štefan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:25354:404AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
Schwarzerová Tereza
Tichá Vendula
 
 
-559-6143210
2.Koutská MarieSchwarzerová Tereza-810-7963220
3.Brožová AlenaJežková Kateřina-10-5-8  0321
4.Faiglová KamilaTichá Vendula-9-79-2 1322
5.Brožová AlenaSchwarzerová Tereza-5-8-9  0323
6.Koutská MarieTichá Vendula9-986 3133
7.Faiglová KamilaJežková Kateřina-9-10-6  0334
8.Brožová AlenaTichá Vendula11-7-8-5 1335
9.Faiglová KamilaSchwarzerová Tereza-1010-2-5 1336
10.Koutská MarieJežková Kateřina47-9-1173246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koutská Marie30Schwarzerová Tereza21
Brožová Alena03Ježková Kateřina21
Faiglová Kamila03Tichá Vendula21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:Kárová Julie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Halabrín Milan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:27278:371TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dubravcová Aneta
Dubravcová Eliška
 
 
Dvořáková Lenka
Žambokréthyová Milena
 
 
 -6-13-5 0301
2.Dubravcová EliškaKlempířová Jiřina-9-6-9  0302
3.Dubravcová AnetaDvořáková Lenka776  3012
4.Fišerová IvetaŽambokréthyová Milena-46-17-82313
5.Dubravcová AnetaKlempířová Jiřina7-7-9-9 1314
6.Dubravcová EliškaŽambokréthyová Milena-6-7-2  0315
7.Fišerová IvetaDvořáková Lenka-810-7-5 1316
8.Dubravcová AnetaŽambokréthyová Milena-612-6-9 1317
9.Fišerová IvetaKlempířová Jiřina-6-5-6  0318
10.Dubravcová EliškaDvořáková Lenka-7-58-4 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dubravcová Eliška03Klempířová Jiřina30
Dubravcová Aneta12Dvořáková Lenka21
Fišerová Iveta03Žambokréthyová Milena30
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:Kárová Julie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Barda Miroslav st.
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Zděnek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:16360:325TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
355  3010
2.Horká NelaSlámová Andrea-7-5-7  0311
3.Horká RadkaHubingerová Natálie834  3021
4.Ďurišová KateřinaMaurerová Lucie98-97 3131
5.Horká RadkaSlámová Andrea65-7-953241
6.Horká NelaMaurerová Lucie-1-2-4  0342
7.Ďurišová KateřinaHubingerová Natálie997  3052
8.Horká RadkaMaurerová Lucie-86-97-62353
9.Ďurišová KateřinaSlámová Andrea-6-95673263
10.Horká NelaHubingerová Natálie-987-8103273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horká Nela12Slámová Andrea12
Horká Radka21Hubingerová Natálie03
Ďurišová Kateřina30Maurerová Lucie21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy