Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:Šíp Martin
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Bárta Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21510:486TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
Voňka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
75-13-373210
2.Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
Koubek Vojtěch
Rýgl Vojtěch
 
 
-10810-343220
3.Faktor RadovanKoubek Vojtěch7-5-812123230
4.Drechsler DušanVaculovič Libor-47-9-3 1331
5.Kocura JiříVoňka Jakub-6-6-4  0332
6.Pejša Karel ml.Rýgl Vojtěch7-127-1243242
7.Drechsler DušanKoubek Vojtěch-6795 3152
8.Kocura JiříVaculovič Libor899  3062
9.Pejša Karel ml.Voňka Jakub-97109 3172
10.Faktor RadovanRýgl Vojtěch954  3082
11.Kocura JiříKoubek Vojtěch-8610-983292
12.Pejša Karel ml.Vaculovič Libor7-4-4-8 1393
13.Faktor RadovanVoňka Jakub7612  30103
14.Drechsler DušanRýgl Vojtěch7    10  
15.Pejša Karel ml.Koubek Vojtěch         
16.Faktor RadovanVaculovič Libor         
17.Drechsler DušanVoňka Jakub         
18.Kocura JiříRýgl Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan30Koubek Vojtěch03
Drechsler Dušan11Vaculovič Libor21
Kocura Jiří21Voňka Jakub12
Pejša Karel ml.21Rýgl Vojtěch02
Počet diváků: 8
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:Hach Martin
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16498:385TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Calta David
Borovka Tomáš
 
 
Obešlo Josef ml.
Kutifel Josef ml.
 
 
5114  3010
2.Hubáček Filip
Heinzl Lukáš
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
-9765 3120
3.Hubáček FilipZikmund Adam9511  3030
4.Heinzl LukášKaněra Jan39-105 3140
5.Borovka TomášKutifel Josef ml.-7-13-8  0341
6.Calta DavidObešlo Josef ml.132  3051
7.Heinzl LukášZikmund Adam-79-7523261
8.Borovka TomášKaněra Jan-6-4-8  0362
9.Calta DavidKutifel Josef ml.29-94 3172
10.Hubáček FilipObešlo Josef ml.11-877 3182
11.Borovka TomášZikmund Adam8-8-910-102383
12.Calta DavidKaněra Jan465  3093
13.Hubáček FilipKutifel Josef ml.9-9316 31103
14.Heinzl LukášObešlo Josef ml.2-11   11  
15.Calta DavidZikmund Adam         
16.Hubáček FilipKaněra Jan         
17.Heinzl LukášKutifel Josef ml.         
18.Borovka TomášObešlo Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubáček Filip30Zikmund Adam12
Heinzl Lukáš20Kaněra Jan12
Borovka Tomáš03Kutifel Josef ml.12
Calta David30Obešlo Josef ml.02
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Karlovarsko 2020Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:35537:589TTC Karlovarsko 2020

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp Martin
Beran Tomáš
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
-11-84-9 1301
2.Šálený David
Ezr Václav
 
 
Palkovský David
Hobl Lukáš
 
 
-10-41010-102302
3.Ezr VáclavŽák Jan-9-896-92303
4.Beran TomᚎPalkovský David8-6-5-5 1304
5.Šálený DavidHobl Lukáš9-4-56-92305
6.Šíp MartinŽaloudík Jan-97103 3115
7.Beran Tomᚎák Jan11-107-9-42316
8.Šálený DavidPalkovský David-710-7-6 1317
9.Šíp MartinHobl Lukáš-8-10-5  0318
10.Ezr VáclavŽaloudík Jan-10-691173228
11.Šálený DavidŽák Jan-79-11-7 1329
12.Šíp MartinPalkovský David7-9-85113239
13.Ezr VáclavHobl Lukáš12-7-37-1623310
14.Beran Tomᚎaloudík Jan-5    01  
15.Šíp MartinŽák Jan         
16.Ezr VáclavPalkovský David         
17.Beran TomášHobl Lukáš         
18.Šálený DavidŽaloudík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ezr Václav12Žák Jan30
Beran Tomáš02Palkovský David21
Šálený David03Hobl Lukáš30
Šíp Martin21Žaloudík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Votípka Emanuel
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:34455:519SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Ondřej
Šimeček Jan
 
 
Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
-84-6-3 1301
2.Benák Vít
Tichý Jiří
 
 
Fencl Jakub
Keller Filip
 
 
-10-779-42302
3.Kadavý OndřejBíma Miroslav-8-1-8  0303
4.Tichý JiříFencl Jakub106-79 3113
5.Benák VítBořík Milan106-5-783223
6.Šimeček JanKeller Filip-7-7312-62324
7.Tichý JiříBíma Miroslav-3-8-5  0325
8.Benák VítFencl Jakub53-66 3135
9.Šimeček JanBořík Milan-8-78-8 1336
10.Kadavý OndřejKeller Filip-9-128-8 1337
11.Benák VítBíma Miroslav-93-8-6 1338
12.Šimeček JanFencl Jakub5-44-5-82339
13.Kadavý OndřejBořík Milan9-4-26-523310
14.Tichý JiříKeller Filip         
15.Šimeček JanBíma Miroslav         
16.Kadavý OndřejFencl Jakub         
17.Tichý JiříBořík Milan         
18.Benák VítKeller Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadavý Ondřej03Bíma Miroslav30
Tichý Jiří11Fencl Jakub12
Benák Vít21Bořík Milan21
Šimeček Jan03Keller Filip20
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Vytejček Petr
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Schoř Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34414:502AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav ml.
Bartošek Vít
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-11-6-3  0301
2.Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
Strejc Filip
Pisár Jan
 
 
-7-56-8 1302
3.Bartošek VítČamr František-10-2-6  0303
4.Hrnčíř JanPisár Jan-86-4-5 1304
5.Woznicki PatrikZlámal Jaromír-3-2-7  0305
6.Hruška Václav ml.Strejc Filip10-833 3115
7.Hrnčíř JanČamr František48-8-9123225
8.Woznicki PatrikPisár Jan-77-9-6 1326
9.Hruška Václav ml.Zlámal Jaromír-7-9-6  0327
10.Bartošek VítStrejc Filip-779-8-82328
11.Woznicki PatrikČamr František-6-837-72329
12.Hruška Václav ml.Pisár Jan912-208 3139
13.Bartošek VítZlámal Jaromír-4-5-2  03310
14.Hrnčíř JanStrejc Filip         
15.Hruška Václav ml.Čamr František         
16.Bartošek VítPisár Jan         
17.Hrnčíř JanZlámal Jaromír         
18.Woznicki PatrikStrejc Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartošek Vít03Čamr František21
Hrnčíř Jan11Pisár Jan21
Woznicki Patrik03Zlámal Jaromír30
Hruška Václav ml.21Strejc Filip11
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jančička Petr
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Drbohlav Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23545:484TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Šťastný Vladislav
Grubr Vojtěch
 
 
9-4103 3110
2.Brhovský Václav
Hervert Josef
 
 
Postelt Tomáš
Macela Petr
 
 
-7-478-82311
3.Tschakert TomášMacela Petr3-4-9-11 1312
4.Hervert JosefGrubr Vojtěch534  3022
5.Brhovský VáclavPostelt Tomáš-9-5-9  0323
6.Pinka JanŠťastný Vladislav4-978 3133
7.Hervert JosefMacela Petr83-9-4-12334
8.Brhovský VáclavGrubr Vojtěch-697-673244
9.Pinka JanPostelt Tomáš659  3054
10.Tschakert Tomᚊťastný Vladislav832  3064
11.Brhovský VáclavMacela Petr-6-8-7  0365
12.Pinka JanGrubr Vojtěch5108  3075
13.Tschakert TomášPostelt Tomáš5-84-7103285
14.Hervert JosefŠťastný Vladislav8-889 3195
15.Pinka JanMacela Petr-55127 31105
16.Tschakert TomášGrubr Vojtěch435  30  
17.Hervert JosefPostelt Tomáš         
18.Brhovský VáclavŠťastný Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš21Macela Petr31
Hervert Josef21Grubr Vojtěch03
Brhovský Václav12Postelt Tomáš12
Pinka Jan40Šťastný Vladislav03
Počet diváků: 3
Uttkani c.16 skoncilo pred utkanim c.15



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33399:475Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Jan
Zacharda Jáchym
 
 
Důra Matouš
Legát Petr
 
 
10-104-893210
2.Rochowanski Pavel
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Vaněček Petr
Kirchman Ondřej
 
 
-5-6-8  0311
3.Rochowanski JanDůra Matouš-9-7-7  0312
4.Rochowanski PavelVaněček Petr-8-868-52313
5.Remunda Alexandros MatheosLegát Petr-10-5-14  0314
6.Zacharda JáchymKirchman Ondřej-53-6-3 1315
7.Rochowanski PavelDůra Matouš-91-9-6 1316
8.Remunda Alexandros MatheosPachner Jan-77910 3126
9.Zacharda JáchymLegát Petr13-6-6-9 1327
10.Rochowanski JanKirchman Ondřej-5-8-7  0328
11.Remunda Alexandros MatheosDůra Matouš-7-2-8  0329
12.Zacharda JáchymPachner Jan6118  3039
13.Rochowanski JanLegát Petr-8-7-9  03310
14.Rochowanski PavelKirchman Ondřej         
15.Zacharda JáchymDůra Matouš         
16.Rochowanski JanPachner Jan         
17.Rochowanski PavelLegát Petr         
18.Remunda Alexandros MatheosKirchman Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rochowanski Jan03Důra Matouš30
Rochowanski Pavel02Vaněček Petr10
Remunda Alexandros Matheos12Legát Petr30
Zacharda Jáchym12Kirchman Ondřej20
   Pachner Jan02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31641:625TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peko Štefan
Vaňásek Jiří
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
7-10811 3110
2.Kuba Josef
Belopotočan Roman
 
 
Obertík Milan
Krieger Ladislav
 
 
10126  3020
3.Vaňásek JiříDráždil Roman-1111610 3130
4.Peko ŠtefanObertík Milan7-8-9973240
5.Kočvara MartinKříž Dominik-116-11-6 1341
6.Kuba JosefKrieger Ladislav-897-5-92342
7.Peko ŠtefanDráždil Roman83-6-883252
8.Kočvara MartinObertík Milan9-4-4-9 1353
9.Kuba JosefŽKříž Dominik-6-6-8  0354
10.Vaňásek JiříKrieger Ladislav-6875 3164
11.Kočvara MartinDráždil Roman-7-8-3  0365
12.Belopotočan RomanObertík Milan-27-69-72366
13.Vaňásek JiříKříž Dominik-5-7-9  0367
14.Peko ŠtefanKrieger Ladislav219  3077
15.Belopotočan RomanDráždil Roman4125  3087
16.Vaňásek JiříObertík Milan-7-59-11 1388
17.Peko ŠtefanKříž Dominik697  3098
18.Kočvara MartinKrieger Ladislav975  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňásek Jiří22Dráždil Roman13
Peko Štefan40Obertík Milan31
Kočvara Martin13Kříž Dominik31
Kuba Josef02Krieger Ladislav13
Belopotočan Roman11   
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy