Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Plachý Jiří
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Kulichová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:37540:601TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Jiří
Filípek Martin
 
 
Píša Radovan
Melichar Jiří
 
 
9-6-3-18 1301
2.Němec Filip
Ghariani Sebastian
 
 
Benák Libor
Knobloch Miroslav
 
 
-875-563211
3.Plachý JiříKnobloch Miroslav-5-5-4  0312
4.Němec FilipBenák Libor626  3022
5.Ghariani SebastianPíša Radovan-9-4-5  0323
6.Suvorov MaximMelichar Jiří9-6710 3133
7.Němec FilipKnobloch Miroslav7-13-88-122334
8.Ghariani SebastianBenák Libor-10-69-7 1335
9.Suvorov MaximPíša Radovan-9-7-9  0336
10.Plachý JiříMelichar Jiří10-8-8673246
11.Ghariani SebastianKnobloch Miroslav8-4-6-1 1347
12.Suvorov MaximBenák Libor-54-4873257
13.Plachý JiříPíša Radovan-311-5-9 1358
14.Němec FilipMelichar Jiří-7-7107-82359
15.Suvorov MaximKnobloch Miroslav2-9-86-923510
16.Plachý JiříBenák Libor         
17.Němec FilipPíša Radovan         
18.Ghariani SebastianMelichar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Jiří12Knobloch Miroslav40
Němec Filip12Benák Libor12
Ghariani Sebastian03Píša Radovan30
Suvorov Maxim22Melichar Jiří12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Vlček Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13457:351Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
Bakalář Daniel
Myler Matěj
 
 
-101088 3110
2.Závora Adam
Grus Matěj
 
 
Škopek Stanislav
Janda Jan
 
 
687  3020
3.Grus MatějBakalář Daniel6-696 3130
4.Závora AdamJanda Jan-1188-873240
5.Vaněček PetrMyler Matěj-88-96-62341
6.Hnilica VladimírŠkopek Stanislav1-676 3151
7.Závora AdamBakalář Daniel85-6-783261
8.Vaněček PetrJanda Jan277  3071
9.Hnilica VladimírMyler Matěj-8575 3181
10.Grus MatějŠkopek Stanislav47-98 3191
11.Vaněček PetrBakalář Daniel-10453 31101
12.Hnilica VladimírJanda Jan         
13.Grus MatějMyler Matěj         
14.Závora AdamŠkopek Stanislav         
15.Hnilica VladimírBakalář Daniel         
16.Grus MatějJanda Jan         
17.Závora AdamMyler Matěj         
18.Vaněček PetrŠkopek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grus Matěj20Bakalář Daniel03
Závora Adam20Janda Jan02
Vaněček Petr21Myler Matěj11
Hnilica Vladimír20Škopek Stanislav02
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Soukup Lukáš
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Poklop Kamil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13449:359TJ ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
96-710 3110
2.Havlík Tomáš
Hýža Daniel
 
 
Kunst Petr
Kubát Jan
 
 
85-410 3120
3.Hýža DanielŠlehofer Stanislav ml.948  3030
4.Krejčí OndřejKovářík Matěj985  3040
5.Zeman LukášKubát Jan-565-9-42341
6.Havlík TomášKunst Petr8-834 3151
7.Krejčí OndřejŠlehofer Stanislav ml.-56-5-8 1352
8.Zeman LukášKovářík Matěj10-859 3162
9.Havlík TomášKubát Jan-9463 3172
10.Hýža DanielKunst Petr426  3082
11.Zeman Lukᚊlehofer Stanislav ml.57-3-7103292
12.Havlík TomášKovářík Matěj778  30102
13.Hýža DanielKubát Jan-55   11  
14.Krejčí OndřejKunst Petr         
15.Havlík Tomᚊlehofer Stanislav ml.         
16.Hýža DanielKovářík Matěj         
17.Krejčí OndřejKubát Jan         
18.Zeman LukášKunst Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel20Šlehofer Stanislav ml.12
Krejčí Ondřej11Kovářík Matěj03
Zeman Lukáš21Kubát Jan11
Havlík Tomáš30Kunst Petr02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Hložek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23535:486DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Ladislav
Šindelář Radim
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
108-5-463210
2.Novotný Petr
Ondráček Jan
 
 
Chládek Luboš
Růžička Josef
 
 
958  3020
3.Dobiáš LadislavHomolka Pavel-1087-553230
4.Šindelář RadimChládek Luboš851  3040
5.Ondráček JanŠmíd Jan11-377 3150
6.Novotný PetrRůžička Josef789  3060
7.Šindelář RadimHomolka Pavel73-7-553270
8.Ondráček JanChládek Luboš9-810-6-62371
9.Novotný PetrŠmíd Jan8-516 3181
10.Dobiáš LadislavRůžička Josef-7-6-3  0382
11.Ondráček JanHomolka Pavel6-9-9-10 1383
12.Novotný PetrChládek Luboš1177  3093
13.Dobiáš LadislavŠmíd Jan8-10-4-7 1394
14.Šindelář RadimRůžička Josef-10-10-6  0395
15.Novotný PetrHomolka Pavel524  30105
16.Dobiáš LadislavChládek Luboš         
17.Šindelář RadimŠmíd Jan         
18.Ondráček JanRůžička Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dobiáš Ladislav12Homolka Pavel13
Šindelář Radim21Chládek Luboš12
Ondráček Jan12Šmíd Jan12
Novotný Petr40Růžička Josef21
Počet diváků: 6
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Dvořák Jindřich
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Novák Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:35377:492TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Jiří
Špalek Vít
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
-9-12-8  0301
2.Kuchař Jan
Vařečka Pavel
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
-6-810-9 1302
3.Vařečka PavelŠtepka Miroslav-9-4-2  0303
4.Špalek VítHejda Václav9-6-7-5 1304
5.Provazník JiříKoděra Filip-2-8-9  0305
6.Kuchař JanCafourek Tomáš-79-7393215
7.Špalek VítŠtepka Miroslav-3-5-2  0316
8.Provazník JiříHejda Václav-9-8-7  0317
9.Kuchař JanKoděra Filip96-128 3127
10.Vařečka PavelCafourek Tomáš-78-44-72328
11.Vysocký IvanŠtepka Miroslav-2-4-6  0329
12.Kuchař JanHejda Václav7-8-91083239
13.Vařečka PavelKoděra Filip-6-5-10  03310
14.Špalek VítCafourek Tomáš         
15.Kuchař JanŠtepka Miroslav         
16.Vařečka PavelHejda Václav         
17.Špalek VítKoděra Filip         
18.Vysocký IvanCafourek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vařečka Pavel03Štepka Miroslav30
Špalek Vít02Hejda Václav21
Provazník Jiří02Koděra Filip21
Kuchař Jan30Cafourek Tomáš11
Vysocký Ivan01   
Počet diváků: 9
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Skokov Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:31450:504SportSpin TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruliš David
Plaček Jaroslav
 
 
Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
469  3010
2.Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
Zítek Patrik
Černý Vít
 
 
-89-5-2 1311
3.Kolář PavelČerný Vít-410-3-9 1312
4.Huleš PetrZítek Patrik-7-16-9  0313
5.Kruliš DavidJirkovský Antonín ml.-1121010 3123
6.Plaček JaroslavZitta Přemysl693  3033
7.Huleš PetrČerný Vít12-2-4-5 1334
8.Kruliš DavidZítek Patrik-5-7-9  0335
9.Plaček JaroslavJirkovský Antonín ml.11012  3045
10.Kolář PavelZitta Přemysl965  3055
11.Kruliš DavidČerný Vít-11-8-5  0356
12.Plaček JaroslavZítek Patrik4-6-6-7 1357
13.Kolář PavelJirkovský Antonín ml.-8-769-72358
14.Huleš PetrZitta Přemysl-8-7-7  0359
15.Plaček JaroslavČerný Vít-4-4-8  03510
16.Kolář PavelZítek Patrik-8-6   02  
17.Huleš PetrJirkovský Antonín ml.         
18.Kruliš DavidZitta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář Pavel12Černý Vít40
Huleš Petr03Zítek Patrik30
Kruliš David12Jirkovský Antonín ml.12
Plaček Jaroslav22Zitta Přemysl12
Počet diváků: 5
bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy