Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Kesman Karel
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Hnojský Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24611:548KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
Nedvěd Matyáš
Myler Matěj
 
 
-10104-693210
2.Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
Janda Jan
Škopek Stanislav
 
 
7109  3020
3.Zahradník LukášNedvěd Matyáš8-135-993230
4.Javorský DanielMyler Matěj859  3040
5.Pergler JakubJanda Jan8-8-9-6 1341
6.Končal AdamŠkopek Stanislav-101155 3151
7.Javorský DanielNedvěd Matyáš88-85 3161
8.Pergler JakubMyler Matěj9-1357 3171
9.Končal AdamJanda Jan-98-10-7 1372
10.Zahradník Lukᚊkopek Stanislav-45-99-52373
11.Pergler JakubNedvěd Matyáš557  3083
12.Končal AdamMyler Matěj95-89 3193
13.Zahradník LukášJanda Jan6-58-4-62394
14.Javorský DanielŠkopek Stanislav8-74-8-62395
15.Končal AdamNedvěd Matyáš-9687 31105
16.Zahradník LukášMyler Matěj         
17.Javorský DanielJanda Jan         
18.Pergler JakubŠkopek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zahradník Lukáš12Nedvěd Matyáš04
Javorský Daniel21Myler Matěj03
Pergler Jakub21Janda Jan30
Končal Adam31Škopek Stanislav21
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Poklop Kamil
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Soukup Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17529:423TJ ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
87-710 3110
2.Havlík Tomáš
Hýža Daniel
 
 
Chládek Luboš
Růžička Josef
 
 
237  3020
3.Hýža DanielHomolka Pavel11105  3030
4.Krejčí OndřejChládek Luboš-101062 3140
5.Zeman Lukᚊmíd Jan87-9-7-82341
6.Havlík TomášRůžička Josef545  3051
7.Krejčí OndřejHomolka Pavel-7-155-9 1352
8.Zeman LukášChládek Luboš772  3062
9.Havlík Tomᚊmíd Jan8711  3072
10.Hýža DanielRůžička Josef675  3082
11.Zeman LukášHomolka Pavel-84-98-112383
12.Havlík TomášChládek Luboš64-87 3193
13.Hýža DanielŠmíd Jan-3-8-5  0394
14.Krejčí OndřejRůžička Josef9-910-3432104
15.Havlík TomášHomolka Pavel13-5   11  
16.Hýža DanielChládek Luboš         
17.Krejčí OndřejŠmíd Jan         
18.Zeman LukášRůžička Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel21Homolka Pavel21
Krejčí Ondřej21Chládek Luboš03
Zeman Lukáš12Šmíd Jan21
Havlík Tomáš30Růžička Josef03
Bez Připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Hložek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37544:604SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Ladislav
Šindelář Radim
 
 
Kovářík Matěj
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
-7-7-4  0301
2.Novotný Petr
Ondráček Jan
 
 
Kubát Jan
Peckert Daniel
 
 
587  3011
3.Dobiáš LadislavŠlehofer Stanislav ml.-9-8-8  0312
4.Šindelář RadimKovářík Matěj9-88-5-52313
5.Ondráček JanKubát Jan-74-3993223
6.Novotný PetrPeckert Daniel610-8-5-42324
7.Šindelář RadimŠlehofer Stanislav ml.-985-693234
8.Ondráček JanKovářík Matěj-9-1-5  0335
9.Novotný PetrKubát Jan6114  3045
10.Dobiáš LadislavPeckert Daniel-25-7-6 1346
11.Ondráček JanŠlehofer Stanislav ml.4-7-3-7 1347
12.Novotný PetrKovářík Matěj77-4-9-72348
13.Dobiáš LadislavKubát Jan-678-663258
14.Šindelář RadimPeckert Daniel-10786 3168
15.Novotný PetrŠlehofer Stanislav ml.-6-975-102369
16.Dobiáš LadislavKovářík Matěj-8-3-5  03610
17.Šindelář RadimKubát Jan         
18.Ondráček JanPeckert Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Ladislav13Šlehofer Stanislav ml.31
Šindelář Radim21Kovářík Matěj40
Ondráček Jan12Kubát Jan03
Novotný Petr13Peckert Daniel21
Počet diváků: 8
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OstrovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Novák Radek
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Dvořák Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:29572:562TJ Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Jiří
Špalek Vít
 
 
Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
78-53 3110
2.Kuchař Jan
Levora Vojtěch
 
 
Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
-89-12-10 1311
3.Provazník Jan st.Černý Vít-7-9-2  0312
4.Levora VojtěchZítek Patrik-77-9963222
5.Provazník JiříJirkovský Antonín ml.455  3032
6.Kuchař JanZitta Přemysl1174  3042
7.Levora VojtěchČerný Vít-5-8-14  0343
8.Provazník JiříZítek Patrik766  3053
9.Kuchař JanJirkovský Antonín ml.599  3063
10.Špalek VítZitta Přemysl-9-6-7  0364
11.Provazník JiříČerný Vít-6-1-6  0365
12.Kuchař JanZítek Patrik7-896 3175
13.Špalek VítJirkovský Antonín ml.-5-16-8  0376
14.Levora VojtěchZitta Přemysl8312  3086
15.Kuchař JanČerný Vít9-9-6-9 1387
16.Špalek VítZítek Patrik-4-4-4  0388
17.Levora VojtěchJirkovský Antonín ml.5-899 3198
18.Provazník JiříZitta Přemysl5612  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Jan st.01Černý Vít40
Levora Vojtěch31Zítek Patrik13
Provazník Jiří31Jirkovský Antonín ml.13
Kuchař Jan31Zitta Přemysl13
Špalek Vít03   
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Skokov Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:30274:391TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruliš David
Noveský Leon
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
-87-9-10 1301
2.Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
698  3011
3.Kruliš DavidŠtepka Miroslav-1-4-2  0312
4.Noveský LeonHejda Václav-9-9-9  0313
5.Kolář PavelKoděra Filip-7-11-9  0314
6.Huleš PetrCafourek Tomáš-9-6-5  0315
7.Noveský LeonŠtepka Miroslav-4-9-2  0316
8.Kolář PavelHejda Václav-4-511-2 1317
9.Huleš PetrKoděra Filip638  3027
10.Kruliš DavidCafourek Tomáš-6-6-4  0328
11.Kolář PavelŠtepka Miroslav-6-6-7  0329
12.Huleš PetrHejda Václav-2-7-6  03210
13.Kruliš DavidKoděra Filip-3    01  
14.Noveský LeonCafourek Tomáš         
15.Huleš PetrŠtepka Miroslav         
16.Kruliš DavidHejda Václav         
17.Noveský LeonKoděra Filip         
18.Kolář PavelCafourek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kruliš David02Štepka Miroslav30
Noveský Leon02Hejda Václav30
Kolář Pavel03Koděra Filip11
Huleš Petr12Cafourek Tomáš20
Počet diváků: 8
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy