Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Čákora Ladislav
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Čákora Ladislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11440:316SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
Kruliš David
Noveský Leon
 
 
796  3010
2.Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
Huleš Petr
Kolář Pavel
 
 
4-7-98-82311
3.Šlehofer Stanislav ml.Huleš Petr572  3021
4.Kubát JanKolář Pavel-7839 3131
5.Chodounský MartinNoveský Leon1093  3041
6.Kovářík MatějKruliš David665  3051
7.Kubát JanHuleš Petr-3-55-5 1352
8.Chodounský MartinKolář Pavel658  3062
9.Kovářík MatějNoveský Leon457  3072
10.Šlehofer Stanislav ml.Kruliš David527  3082
11.Chodounský MartinHuleš Petr-7-7-9  0383
12.Kovářík MatějKolář Pavel310-83 3193
13.Šlehofer Stanislav ml.Noveský Leon567  30103
14.Kubát JanKruliš David13    10  
15.Kovářík MatějHuleš Petr         
16.Šlehofer Stanislav ml.Kolář Pavel         
17.Kubát JanNoveský Leon         
18.Chodounský MartinKruliš David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav ml.30Huleš Petr21
Kubát Jan11Kolář Pavel03
Chodounský Martin21Noveský Leon03
Kovářík Matěj30Kruliš David02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:Jirouch Tomáš
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Růžička Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32629:583TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Drož Jan
 
 
Levora Vojtěch
Kuchař Jan
 
 
-10-5-9  0301
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Provazník Jiří
Špalek Vít
 
 
5-967 3111
3.Drož JanKuchař Jan-8-5-9  0312
4.Karda MartinLevora Vojtěch-4-7-7  0313
5.Chládek LubošProvazník Jiří-10975 3123
6.Homolka PavelŠpalek Vít-11417 3133
7.Karda MartinKuchař Jan-5-7-5  0334
8.Chládek LubošLevora Vojtěch9-797 3144
9.Homolka PavelProvazník Jiří984  3054
10.Drož JanŠpalek Vít-61068 3164
11.Chládek LubošKuchař Jan89-117 3174
12.Homolka PavelLevora Vojtěch-9-8-10  0375
13.Drož JanProvazník Jiří-145-6-9 1376
14.Karda MartinŠpalek Vít641  3086
15.Homolka PavelKuchař Jan56-9-8-52387
16.Drož JanLevora Vojtěch7-88-3-62388
17.Karda MartinProvazník Jiří3410  3098
18.Chládek LubošŠpalek Vít19-6-6532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drož Jan13Kuchař Jan31
Karda Martin22Levora Vojtěch31
Chládek Luboš40Provazník Jiří13
Homolka Pavel22Špalek Vít04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Hučík Eduard
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Myler Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32340:463DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Jan
Myler Matěj
 
 
Novotný Petr
Ondráček Jan
 
 
-10-11-9  0301
2.
 
 
Hložek Tomáš
Dobiáš Ladislav
 
 
WO    0302
3.Novotný PetrWO    0303
4.Janda JanOndráček Jan-68-87103213
5.Myler MatějDobiáš Ladislav-9-64-12 1314
6.Bakalář DanielHložek Tomáš-107-6-6 1315
7.Janda JanNovotný Petr-5-51110-72316
8.Myler MatějOndráček Jan-6-92-7 1317
9.Bakalář DanielDobiáš Ladislav8106  3027
10.Hložek TomášWO    0328
11.Myler MatějNovotný Petr5-8-69-62329
12.Bakalář DanielOndráček Jan43-6-7-523210
13.Dobiáš Ladislav         
14.Janda JanHložek Tomáš         
15.Bakalář DanielNovotný Petr         
16.Ondráček Jan         
17.Janda JanDobiáš Ladislav         
18.Myler MatějHložek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janda Jan11Novotný Petr20
Myler Matěj03Ondráček Jan21
Bakalář Daniel12Dobiáš Ladislav11
   Hložek Tomáš10
WO03WO30
Počet diváků: 8
bez přítomnosti vrchního rozhodčího



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Kulichová Jana
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Ezr Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1040:37733:697KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Michael
Filípek Martin
 
 
Javorský Daniel
Jehlík Miroslav
 
 
-957-9-72301
2.Plachý Jiří
Němec Filip
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
5-6-9-6 1302
3.Němec FilipZahradník Lukáš54-8-9-72303
4.Kopecký MichaelJavorský Daniel9-8106 3113
5.Filípek MartinKopřiva Pavel5-8-59-102314
6.Plachý JiříJehlík Miroslav101112  3024
7.Kopecký MichaelZahradník Lukáš5-89-10-82325
8.Filípek MartinJavorský Daniel-797-1193235
9.Plachý JiříKopřiva Pavel-9965 3145
10.Němec FilipJehlík Miroslav8-9-5-5 1346
11.Filípek MartinZahradník Lukáš-88-89-82347
12.Plachý JiříJavorský Daniel7-5-6333257
13.Němec FilipKopřiva Pavel8-8-5-9 1358
14.Kopecký MichaelJehlík Miroslav86-10-6-52359
15.Plachý JiříZahradník Lukáš69-78 3169
16.Němec FilipJavorský Daniel479  3079
17.Kopecký MichaelKopřiva Pavel574  3089
18.Filípek MartinJehlík Miroslav-98-9-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němec Filip13Zahradník Lukáš31
Kopecký Michael22Javorský Daniel04
Filípek Martin13Kopřiva Pavel22
Plachý Jiří40Jehlík Miroslav31
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Puk Jaroslav
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Louženský Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:40608:645Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Libor
Píša Radovan
 
 
Pachner Jan
Hnilica Vladimír
 
 
8-686 3110
2.Benák Jan
Knobloch Miroslav
 
 
Závora Adam
Grus Matěj
 
 
-99-1110-42311
3.Benák LiborHnilica Vladimír-4-6-8  0312
4.Píša RadovanPachner Jan-7-3-8  0313
5.Benák JanZávora Adam9-78-793223
6.Knobloch MiroslavGrus Matěj84-4-9-32324
7.Píša RadovanHnilica Vladimír-6-6-5  0325
8.Benák JanVaněček Petr-98-4-5 1326
9.Knobloch MiroslavZávora Adam97-83 3136
10.Benák LiborGrus MatějŽ59-6-9-82337
11.Benák JanHnilica Vladimír-6-10-6  0338
12.Knobloch MiroslavVaněček Petr7-8112 3148
13.Benák LiborZávora Adam-9869 3158
14.Píša RadovanGrus Matěj-8-5-8  0359
15.Knobloch MiroslavHnilica Vladimír4-94-953269
16.Benák VítVaněček Petr-825-873279
17.Píša RadovanZávora Adam9-10-11-9 13710
18.Benák JanGrus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Libor12Hnilica Vladimír31
Píša Radovan04Pachner Jan10
Benák Jan12Závora Adam13
Knobloch Miroslav31Grus Matěj30
Benák Vít10Vaněček Petr12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy