Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol M. HradištěVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Dlask Ladislav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9423:313TJ Sokol M. Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Antoš Petr
 
 
Žáček Josef
Eibich Jan
 
 
286  3010
2.Jamrich Robert
Košák Vojtěch
 
 
Veselý Milan
Jirásek Jiří
 
 
41010  3020
3.Jamrich RobertVeselý Milan10-55-9-52321
4.Antoš PetrJirásek Jiří167  3031
5.Stránský MichalEibich Jan565  3041
6.Košák VojtěchŽáček Josef1095  3051
7.Antoš PetrVeselý Milan-5-9-7  0352
8.Stránský MichalJirásek Jiří910-108 3162
9.Košák VojtěchEibich Jan655  3072
10.Jamrich RobertŽáček Josef-5-812863282
11.Stránský MichalVeselý Milan476  3092
12.Košák VojtěchJirásek Jiří639  30102
13.Jamrich RobertEibich Jan         
14.Antoš PetrŽáček Josef         
15.Košák VojtěchVeselý Milan         
16.Jamrich RobertJirásek Jiří         
17.Antoš PetrEibich Jan         
18.Stránský MichalŽáček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jamrich Robert11Veselý Milan21
Antoš Petr11Jirásek Jiří03
Stránský Michal30Eibich Jan02
Košák Vojtěch30Žáček Josef02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p/BezdězemVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Balcar Jaromír
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Kaňka Luděk st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29608:596TTC Bělá p/Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Havlíček Tomáš
Hájek Michal
 
 
76-77 3110
2.Balog Roland
Kapras Karel
 
 
Hüttl Michal
Šmíd Miroslav
 
 
7-109-673220
3.Balog RolandHavlíček Tomáš-5-958-92321
4.Glogar JaroslavHájek Michal7-8-121193231
5.Vavák PavelHüttl Michal-4-4-3  0332
6.Zajíček PavelŠmíd Miroslav12108  3042
7.Glogar JaroslavHavlíček Tomáš-8-10-5  0343
8.Vavák PavelHájek Michal-4-10-9  0344
9.Zajíček PavelHüttl Michal566  3054
10.Balog RolandŠmíd Miroslav792  3064
11.Vavák PavelHavlíček Tomáš-7-7-5  0365
12.Zajíček PavelHájek Michal10-12-69113275
13.Balog RolandHüttl Michal766  3085
14.Glogar JaroslavŠmíd Miroslav6-10-5-6 1386
15.Zajíček PavelHavlíček Tomáš-88-108-62387
16.Balog RolandHájek Michal8710  3097
17.Glogar JaroslavHüttl Michal98-85 31107
18.Kaňka Luděk st.Šmíd Miroslav-89-120 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balog Roland31Havlíček Tomáš40
Glogar Jaroslav22Hájek Michal13
Vavák Pavel03Hüttl Michal13
Zajíček Pavel31Šmíd Miroslav12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Knebl Milan
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Tauš Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28597:548SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Tauš Jiří
 
 
Vrba Jan
Zábranský Josef
 
 
-886-5-62301
2.Čížek Jiří
Matas Jan
 
 
Berger Miroslav
Kuba Miloslav
 
 
836  3011
3.Beneš JiříVrba Jan-910-68-62312
4.Svěchota VojtěchZábranský Josef-8-7-3  0313
5.Matas JanBerger Miroslav674  3023
6.Čížek JiříKuba Miloslav634  3033
7.Svěchota VojtěchŽVrba Jan-9-3-8  0334
8.Matas JanZábranský Josef-8-8912-22335
9.Čížek JiříBerger Miroslav-8744 3145
10.Beneš JiříKuba Miloslav67-4-753255
11.Matas JanVrba Jan11-9-7-8 1356
12.Čížek JiříZábranský Josef588  3066
13.Beneš JiříBerger Miroslav-467-923276
14.Svěchota VojtěchKuba Miloslav79-43 3186
15.Čížek JiříVrba JanŽ578  3096
16.Beneš JiříZábranský Josef-7-6-7  0397
17.Svěchota VojtěchBerger Miroslav-8975 31107
18.Matas JanKuba Miloslav7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jiří22Vrba Jan31
Svěchota Vojtěch22Zábranský Josef31
Matas Jan12Berger Miroslav04
Čížek Jiří40Kuba Miloslav03
Žluté karty: domácí Svěchota - vulgární výrazy, hosté Vrba - vulgární výrazy



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Burda Petr
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Novotný Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22522:450SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
Beran Matěj
Khalaila Adam
 
 
1182  3010
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Plachý Ladislav
Gajda Jonáš
 
 
434  3020
3.Novák LiborBeran Matěj-69-7-9 1321
4.Dvořák Milan ml.Plachý Ladislav-99-9-6 1322
5.Ullman MiloslavKhalaila Adam63-4-9103232
6.Líska TomášGajda Jonáš763  3042
7.Dvořák Milan ml.Beran Matěj-8-7-8  0343
8.Ullman MiloslavPlachý Ladislav-7-4-5  0344
9.Líska TomášKhalaila Adam946  3054
10.Novák LiborGajda Jonáš435  3064
11.Ullman MiloslavBeran Matěj6-1297 3174
12.Líska TomášPlachý Ladislav11-66-853284
13.Novák LiborKhalaila Adam-10-9-8  0385
14.Dvořák Milan ml.Gajda Jonáš668  3095
15.Líska TomášBeran Matěj-7-787932105
16.Novák LiborPlachý Ladislav-9-9-6  03  
17.Dvořák Milan ml.Khalaila Adam-9    01  
18.Ullman MiloslavGajda Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Libor12Beran Matěj22
Dvořák Milan ml.12Plachý Ladislav21
Ullman Miloslav21Khalaila Adam12
Líska Tomáš40Gajda Jonáš03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:Joneš Milan
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Havrda Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:32497:531TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Zacharda Jáchym
 
 
9106  3010
2.Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
Rochowanski Pavel
Šedivý Zdeněk
 
 
-10-9-9  0311
3.Slavík JanRemunda Alexandros Matheos-136-68-82312
4.Kodym Tomᚊedivý Zdeněk-5-8-4  0313
5.Dufek LukášRochowanski Pavel-99-1210-52314
6.Novotný PetrZacharda Jáchym714  3024
7.Kodym TomášRemunda Alexandros Matheos-9-6-7  0325
8.Dufek Lukᚊedivý Zdeněk-4-9-5  0326
9.Novotný PetrRochowanski Pavel584  3036
10.Slavík JanZacharda Jáchym3109  3046
11.Dufek LukášRemunda Alexandros MatheosŽ9-9-8953256
12.Novotný PetrŠedivý Zdeněk-5-5-3  0357
13.Slavík JanRochowanski Pavel-107-7-3 1358
14.Kodym TomášZacharda Jáchym10-5-10-8 1359
15.Novotný PetrRemunda Alexandros Matheos866  3069
16.Slavík JanŠedivý Zdeněk-7-4-7  03610
17.Kodym TomášRochowanski Pavel         
18.Dufek LukášZacharda Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Jan13Remunda Alexandros Matheos22
Kodym Tomáš03Šedivý Zdeněk40
Dufek Lukáš12Rochowanski Pavel21
Novotný Petr31Zacharda Jáchym12
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:Vítková Hana
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Němeček Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:24537:486TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidt Karel
Hnik Ondřej
 
 
Blažek Martin
Sysel Vojtěch
 
 
799  3010
2.Tisoňů Nikola
Nedomlel Lukáš
 
 
Chalupa Josef ml.
Šperl Jakub
 
 
-83-7-9 1311
3.Kadaník MartinChalupa Josef ml.-13-7-8  0312
4.Tisoňů NikolaSysel Vojtěch9-74-943222
5.Hnik OndřejŠperl Jakub6-910-793232
6.Šmidt KarelBlažek Martin47-1310 3142
7.Tisoňů NikolaChalupa Josef ml.-8-6-9  0343
8.Hnik OndřejSysel Vojtěch-8997 3153
9.Šmidt KarelŠperl Jakub847  3063
10.Kadaník MartinBlažek Martin-9-7-6  0364
11.Hnik OndřejChalupa Josef ml.88-212 3174
12.Šmidt KarelSysel Vojtěch9-1064 3184
13.Vraštil Tomᚊperl Jakub67-7-943294
14.Tisoňů NikolaBlažek Martin8-9-44232104
15.Šmidt KarelChalupa Josef ml.76   20  
16.Vraštil TomášSysel Vojtěch         
17.Tisoňů NikolaŠperl Jakub         
18.Hnik OndřejBlažek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadaník Martin02Chalupa Josef ml.21
Tisoňů Nikola21Sysel Vojtěch03
Hnik Ondřej30Šperl Jakub03
Šmidt Karel30Blažek Martin12
Vraštil Tomáš10   
Počet diváků: 14
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy