Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Kulichová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39573:664TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Půlpán David
 
 
Kodym Tomáš
Brož Petr
 
 
5-987 3110
2.Beran Matěj
Gajda Jonáš
 
 
Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
-7-11-2  0311
3.Gajda JonášSlavík Jan914-4-1-82312
4.Půlpán DavidBrož Petr7-677 3122
5.Beran MatějDufek Lukáš-11-611-7 1323
6.Plachý LadislavKodym Tomáš-9-6-11  0324
7.Půlpán DavidSlavík Jan88-75 3134
8.Beran MatějBrož Petr-9-2-6  0335
9.Plachý LadislavDufek Lukáš9-113-12103245
10.Gajda JonášKodym Tomáš-4-10-10  0346
11.Beran MatějSlavík JanWO    0347
12.Plachý LadislavBrož Petr825  3057
13.Gajda JonášDufek Lukáš10-85-553267
14.Půlpán DavidKodym Tomáš-1267-373277
15.Plachý LadislavSlavík Jan888  3087
16.Gajda JonášBrož Petr-5-10-10  0388
17.Půlpán DavidDufek Lukáš-61010-7-82389
18.Beran MatějKodym TomášWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajda Jonáš13Slavík Jan12
Půlpán David31Brož Petr22
Beran Matěj02Dufek Lukáš22
Plachý Ladislav31Kodym Tomáš21
WO02WO20
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Kouba Jan
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Čáha Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22584:467Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Josef
Kadavý Vladimír
 
 
Nedomlel Lukáš
Havrlant Zdeněk
 
 
862  3010
2.Kuba Miloslav
Berger Miroslav
 
 
Hnik Ondřej
Wagner Max Richard
 
 
79-24 3120
3.Berger MiroslavWagner Max Richard311-8-9-92321
4.Kuba MiloslavHnik Ondřej-85-69-52322
5.Kadavý VladimírNedomlel Lukáš11-956 3132
6.Zábranský JosefHavrlant Zdeněk314  3042
7.Kuba MiloslavWagner Max Richard-568-5103252
8.Kadavý VladimírHnik Ondřej9-9-11-8 1353
9.Zábranský JosefNedomlel Lukáš464  3063
10.Berger MiroslavHavrlant Zdeněk-7774 3173
11.Kadavý VladimírWagner Max Richard-12-7-8  0374
12.Zábranský JosefHnik Ondřej-742-1053284
13.Berger MiroslavNedomlel Lukáš-10-749-92385
14.Kuba MiloslavHavrlant Zdeněk9101  3095
15.Zábranský JosefWagner Max Richard285  30105
16.Berger MiroslavHnik Ondřej-256  21  
17.Kuba MiloslavNedomlel Lukáš         
18.Kadavý VladimírHavrlant Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berger Miroslav12Wagner Max Richard22
Kuba Miloslav21Hnik Ondřej21
Kadavý Vladimír12Nedomlel Lukáš12
Zábranský Josef40Havrlant Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Fidler Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Svěchota Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23593:502SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Jiří
Matas Jan
 
 
Šmíd Miroslav
Chlumský Petr
 
 
5-1076 3110
2.Tauš Jiří
Beneš Jiří
 
 
Kubát Jan
Sochor David
 
 
5-66-4-82311
3.Beneš JiříKubát Jan-6-10-12  0312
4.Tauš JiříŠmíd Miroslav11-627 3122
5.Matas JanSochor David-8-613-72323
6.Čížek JiříChlumský Petr64-116 3133
7.Tauš JiříKubát Jan-6-77-10 1334
8.Matas JanŠmíd Miroslav87-912 3144
9.Čížek JiříSochor David493  3054
10.Beneš JiříChlumský Petr976  3064
11.Matas JanKubát Jan677  3074
12.Čížek JiříŠmíd Miroslav5-989 3184
13.Beneš JiříSochor David-56-810-72385
14.Tauš JiříChlumský Petr78-8-753295
15.Čížek JiříKubát Jan5-1097 31105
16.Beneš JiříŠmíd Miroslav-96   11  
17.Tauš JiříSochor David         
18.Matas JanChlumský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jiří12Kubát Jan22
Tauš Jiří21Šmíd Miroslav03
Matas Jan21Sochor David21
Čížek Jiří40Chlumský Petr03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18514:447SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
Smrček Michal
Jirásek Jiří
 
 
10-938 3110
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Veselý Milan
Žáček Josef
 
 
2118  3020
3.Novák LiborVeselý Milan-65-101353230
4.Dvořák Milan ml.Smrček Michal57-4-783240
5.Ullman MiloslavJirásek Jiří488  3050
6.Líska Tomᚎáček Josef656  3060
7.Dvořák Milan ml.Veselý Milan9-6-4-7 1361
8.Ullman MiloslavSmrček Michal-10-710-10 1362
9.Líska TomášJirásek Jiří-4557 3172
10.Novák LiborŽáček Josef76-9-853282
11.Ullman MiloslavVeselý Milan13-7-4-8 1383
12.Líska TomášSmrček Michal-11988 3193
13.Novák LiborJirásek Jiří13134  30103
14.Dvořák Milan ml.Žáček Josef         
15.Líska TomášVeselý Milan         
16.Novák LiborSmrček Michal         
17.Dvořák Milan ml.Jirásek Jiří         
18.Ullman MiloslavŽáček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Libor30Veselý Milan21
Dvořák Milan ml.11Smrček Michal12
Ullman Miloslav12Jirásek Jiří03
Líska Tomáš30Žáček Josef02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol M. HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Mečl Jan ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11436:348SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabíni Marek
Pusch František
 
 
Košák Vojtěch
Jamrich Robert
 
 
10-1197 3110
2.Mečl Jan ml.
Brumlich Daniel
 
 
Stránský Michal
Antoš Petr
 
 
1199  3020
3.Fabíni MarekKošák Vojtěch7109  3030
4.Mečl Jan ml.Stránský Michal-6655 3140
5.Pusch FrantišekAntoš Petr-98-7-9 1341
6.Brumlich DanielJamrich Robert6-788 3151
7.Mečl Jan ml.Košák Vojtěch9-8-7723261
8.Pusch FrantišekStránský Michal-9-812693271
9.Brumlich DanielAntoš Petr-7644 3181
10.Fabíni MarekJamrich Robert687  3091
11.Pusch FrantišekKošák Vojtěch864  30101
12.Brumlich DanielStránský Michal7    10  
13.Fabíni MarekAntoš Petr         
14.Mečl Jan ml.Jamrich Robert         
15.Brumlich DanielKošák Vojtěch         
16.Fabíni MarekStránský Michal         
17.Mečl Jan ml.Antoš Petr         
18.Pusch FrantišekJamrich Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fabíni Marek20Košák Vojtěch03
Mečl Jan ml.20Stránský Michal02
Pusch František21Antoš Petr11
Brumlich Daniel20Jamrich Robert02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo LiberecVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p/BezdězemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Smetana Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36616:658TTC Bělá p/Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Smetana Josef
 
 
Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
3-6-6-10 1301
2.Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
Balog Roland
Kapras Karel
 
 
84-2-10113211
3.Bradáč PetrZajíček Pavel-5-5-7  0312
4.Smetana JosefBalog Roland610-7-7-52313
5.Pokorný MarcelVavák Pavel41111  3023
6.Smejkal TomášGlogar Jaroslav-61089 3133
7.Smetana JosefZajíček Pavel-3-5-5  0334
8.Pokorný MarcelBalog Roland-78-6-3 1335
9.Smejkal TomášVavák Pavel8127  3045
10.Bradáč PetrGlogar Jaroslav-75414 3155
11.Pokorný MarcelZajíček Pavel-6-78-6 1356
12.Smejkal TomášBalog Roland-7-699-82357
13.Bradáč PetrVavák Pavel651  3067
14.Smetana JosefGlogar Jaroslav8-9-88-112368
15.Smejkal TomášZajíček Pavel-5-6-9  0369
16.Bradáč PetrBalog Roland78-811 3179
17.Smetana JosefKapras Karel5-6812 3189
18.Pokorný MarcelGlogar Jaroslav-8-8-2  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradáč Petr31Zajíček Pavel40
Smetana Josef13Balog Roland31
Pokorný Marcel13Vavák Pavel03
Smejkal Tomáš22Glogar Jaroslav22
   Kapras Karel01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Chalupa Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37644:673TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sysel Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
Zacharda Jáchym
Rochowanski Pavel
 
 
-8-7-8  0301
2.Chalupa Josef ml.
Blažek Martin
 
 
Rochowanski Jan
Remunda Alexandros Matheos
 
 
1065  3011
3.Blažek MartinZacharda Jáchym9-5-10-8 1312
4.Sysel VojtěchRochowanski Jan78-57 3122
5.Sysel PavelRemunda Alexandros Matheos-88-12-5 1323
6.Chalupa Josef ml.Rochowanski Pavel7-49-593233
7.Sysel VojtěchZacharda Jáchym-79-89-92334
8.Sysel PavelRochowanski Jan735  3044
9.Chalupa Josef ml.Remunda Alexandros Matheos6-8-8-9 1345
10.Blažek MartinRochowanski Pavel-9-5-5  0346
11.Sysel PavelZacharda Jáchym-6-57-6 1347
12.Chalupa Josef ml.Rochowanski Jan95-9-7-92348
13.Blažek MartinRemunda Alexandros Matheos567  3058
14.Sysel VojtěchRochowanski Pavel-9-6-3  0359
15.Chalupa Josef ml.Zacharda Jáchym9109  3069
16.Blažek MartinRochowanski Jan5-7-912133279
17.Sysel VojtěchRemunda Alexandros Matheos-9-799103289
18.Sysel PavelRochowanski Pavel-129-10-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Martin22Zacharda Jáchym31
Sysel Vojtěch22Rochowanski Jan13
Sysel Pavel13Remunda Alexandros Matheos22
Chalupa Josef ml.22Rochowanski Pavel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy