Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem ARozhodčí:Klíma Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:23579:529Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Jan
Držálek Jan
 
 
Budinský Petr
Fiklík Michael
 
 
375  3010
2.Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
Hybler Martin
Nechyba Radim
 
 
9-885 3120
3.Malý MichalHybler Martin654  3030
4.Hofmann Martin ml.Fiklík Michael4-98-6-32331
5.Držálek JanNechyba Radim9109  3041
6.Kubelka JanBudinský Petr8712  3051
7.Hofmann Martin ml.Hybler Martin-108-8-4 1352
8.Držálek JanFiklík Michael8-2-6-9 1353
9.Kubelka JanNechyba Radim79-11-653263
10.Malý MichalBudinský Petr696  3073
11.Držálek JanHybler Martin-10-810-8 1374
12.Kubelka JanFiklík Michael872  3084
13.Malý MichalNechyba Radim9-8-9-7 1385
14.Hofmann Martin ml.Budinský Petr969  3095
15.Kubelka JanHybler Martin-9-78-7 1396
16.Malý MichalFiklík Michael79-10-11032106
17.Hofmann Martin ml.Nechyba Radim3    10  
18.Držálek JanBudinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Michal31Hybler Martin31
Hofmann Martin ml.12Fiklík Michael22
Držálek Jan12Nechyba Radim12
Kubelka Jan31Budinský Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A - TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13419:349KST Jirkov A - TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feifrlík Marcel
Krejčí Ladislav
 
 
Brhovský Václav
Balcar František
 
 
984  3010
2.Hrnčál Miroslav
Šmucr Jiří
 
 
Pospíšil Václav
Chrvala Radovan
 
 
-7-3-7  0311
3.Feifrlík MarcelPospíšil Václav6107  3021
4.Krejčí LadislavChrvala Radovan-36107 3131
5.Hrnčál MiroslavBrhovský Václav-4955 3141
6.Šmucr JiříBalcar František63-69 3151
7.Krejčí LadislavPospíšil Václav710-66 3161
8.Hrnčál MiroslavChrvala Radovan55-106 3171
9.Šmucr JiříBrhovský Václav837  3081
10.Feifrlík MarcelBalcar František7-76-763291
11.Hrnčál MiroslavPospíšil Václav-6-46-5 1392
12.Šmucr JiříChrvala Radovan757  30102
13.Feifrlík MarcelBrhovský Václav7    10  
14.Krejčí LadislavBalcar František         
15.Šmucr JiříPospíšil Václav         
16.Feifrlík MarcelChrvala Radovan         
17.Krejčí LadislavBrhovský Václav         
18.Hrnčál MiroslavBalcar František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Feifrlík Marcel20Pospíšil Václav12
Krejčí Ladislav20Chrvala Radovan03
Hrnčál Miroslav21Brhovský Václav02
Šmucr Jiří30Balcar František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Budova "Nová tělocvična"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28656:570SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Smíšková Martina
 
 
Průša Dominik
Krejčí Karel
 
 
364  3010
2.Luňák Radek
Nováková Martina
 
 
Broum Pavel
Hofreiter Zdeněk
 
 
8-3-6-9 1311
3.Luňák RadekBroum Pavel9-86-10-32312
4.Nováková MartinaPrůša Dominik-8984 3122
5.Smíšková MartinaKrejčí Karel77-1110 3132
6.Peterka Milan ml.Hofreiter Zdeněk5-11-9883242
7.Nováková MartinaBroum Pavel6-1011-5-72343
8.Smíšková MartinaPrůša Dominik-98-93-62344
9.Peterka Milan ml.Krejčí Karel575  3054
10.Luňák RadekHofreiter Zdeněk-9-56-10 1355
11.Smíšková MartinaBroum Pavel-6-11-7  0356
12.Peterka Milan ml.Průša Dominik810-66 3166
13.Luňák RadekKrejčí Karel4106  3076
14.Nováková MartinaHofreiter Zdeněk910-64 3186
15.Peterka Milan ml.Broum Pavel-109-8-12 1387
16.Luňák RadekPrůša Dominik4-733 3197
17.Nováková MartinaKrejčí Karel235  30107
18.Smíšková MartinaHofreiter Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňák Radek22Broum Pavel40
Nováková Martina31Průša Dominik13
Smíšková Martina12Krejčí Karel04
Peterka Milan ml.31Hofreiter Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ARozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Nováková Eva
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15473:371SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Vladislav
Svěchota Vojtěch
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Filín Jan
 
 
7-11109 3110
2.Matas Jan
Kacálková Kristýna
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Polanecký Miroslav
 
 
773  3020
3.Hampejs VladislavReichl Jaroslav ml.-9-9-9  0321
4.Kacálková KristýnaFilín Jan-6-94-9 1322
5.Svěchota VojtěchZlatohlávek Jaroslav766  3032
6.Matas JanPolanecký Miroslav976  3042
7.Kacálková KristýnaReichl Jaroslav ml.64-91 3152
8.Svěchota VojtěchFilín Jan7-854 3162
9.Matas JanZlatohlávek Jaroslav-7986 3172
10.Hampejs VladislavPolanecký Miroslav357  3082
11.Novák OndřejReichl Jaroslav ml.-38-8-5 1383
12.Matas JanFilín Jan47-86 3193
13.Hampejs VladislavZlatohlávek Jaroslav-97910 31103
14.Kacálková KristýnaPolanecký Miroslav10109  30  
15.Matas JanReichl Jaroslav ml.         
16.Hampejs VladislavFilín Jan         
17.Kacálková KristýnaZlatohlávek Jaroslav         
18.Novák OndřejPolanecký Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hampejs Vladislav21Reichl Jaroslav ml.21
Kacálková Kristýna11Filín Jan12
Svěchota Vojtěch20Zlatohlávek Jaroslav03
Matas Jan30Polanecký Miroslav02
Novák Ondřej01   
Utkání č. 14 skončilo před utkáním č. 13.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Skála Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Mrázek Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
Hejč Antonín st.
Holovčák Jiří
 
 
     3110
2.Rambousek Jiří ml.
Neumann Martin
 
 
Skružný Vratislav
Vaník Jiří ml.
 
 
     2311
3.Franěk TomášHejč Antonín st.     2312
4.Neumann JanHolovčák Jiří     0313
5.Rambousek Jiří ml.Skružný Vratislav     3023
6.Neumann MartinVaník Jiří ml.     3133
7.Neumann JanHejč Antonín st.     2334
8.Rambousek Jiří ml.Holovčák Jiří     2335
9.Neumann MartinSkružný Vratislav     2336
10.Franěk TomášVaník Jiří ml.     3046
11.Rambousek Jiří ml.Hejč Antonín st.     3256
12.Neumann MartinHolovčák Jiří     0357
13.Franěk TomášSkružný Vratislav     3067
14.Neumann JanVaník Jiří ml.     2368
15.Neumann MartinHejč Antonín st.     0369
16.Franěk TomášHolovčák Jiří     3079
17.Neumann JanSkružný Vratislav     3189
18.Rambousek Jiří ml.Vaník Jiří ml.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Franěk Tomáš31Hejč Antonín st.31
Neumann Jan13Holovčák Jiří31
Rambousek Jiří ml.31Skružný Vratislav13
Neumann Martin13Vaník Jiří ml.13
--------

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy