Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18500:435Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Jan
Držálek Jan
 
 
Brhovský Václav
Balcar František
 
 
10-9-10593210
2.Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
Pospíšil Václav
Chrvala Radovan
 
 
815-67 3120
3.Malý MichalChrvala Radovan998  3030
4.Hofmann Martin ml.Pospíšil Václav-9-7-9  0331
5.Držálek JanBalcar František4-910-463241
6.Kubelka JanBrhovský Václav-8-85-12 1342
7.Hofmann Martin ml.Chrvala Radovan666  3052
8.Držálek JanPospíšil Václav1086  3062
9.Kubelka JanBalcar František6-6-4-7 1363
10.Malý MichalBrhovský Václav8810  3073
11.Držálek JanChrvala Radovan-7259 3183
12.Kubelka JanPospíšil Václav5-105-483293
13.Malý MichalBalcar František6-976 31103
14.Hofmann Martin ml.Brhovský Václav         
15.Kubelka JanChrvala Radovan         
16.Malý MichalPospíšil Václav         
17.Hofmann Martin ml.Balcar František         
18.Držálek JanBrhovský Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Michal30Chrvala Radovan03
Hofmann Martin ml.11Pospíšil Václav12
Držálek Jan30Balcar František12
Kubelka Jan12Brhovský Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov A - TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34678:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
Fiklík Michael
Boháč Dominik
 
 
55-64 3110
2.Feifrlík Marcel
Krejčí Ladislav
 
 
Hybler Martin
Kabelka Jakub
 
 
-1067-6-42311
3.Feifrlík MarcelHybler Martin-11-4-4  0312
4.Krejčí LadislavFiklík Michael-8-8-8  0313
5.Hrnčál MiroslavKabelka Jakub8-13-5-7 1314
6.Šmucr JiříBoháč Dominik-12396 3124
7.Krejčí LadislavHybler Martin7-4-4843234
8.Hrnčál MiroslavFiklík Michael310-510 3144
9.Šmucr JiříKabelka Jakub-10-86873254
10.Feifrlík MarcelBoháč Dominik9814  3064
11.Hrnčál MiroslavHybler Martin-4-6-13  0365
12.Šmucr JiříFiklík Michael3-7-118-52366
13.Feifrlík MarcelKabelka Jakub979  3076
14.Krejčí LadislavBoháč Dominik-10-852-82377
15.Šmucr JiříHybler Martin41313  3087
16.Feifrlík MarcelFiklík Michael8107  3097
17.Krejčí LadislavKabelka Jakub6-59-3-82398
18.Hrnčál MiroslavBoháč Dominik-6-996-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Feifrlík Marcel31Hybler Martin22
Krejčí Ladislav13Fiklík Michael22
Hrnčál Miroslav13Kabelka Jakub22
Šmucr Jiří31Boháč Dominik22
Žlutá karta Boháč Dominik, kopání do ohrádky při zápase s Krejčím.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Budova "Nová tělocvična"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19524:450SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňák Radek
Nováková Martina
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Baláž Josef
 
 
59-88 3110
2.Peterka Milan ml.
Smíšková Martina
 
 
Filín Jan
Zlatohlávek Jaroslav
 
 
78-11-9103220
3.Luňák RadekReichl Jaroslav ml.97-85 3130
4.Nováková MartinaFilín Jan-6777 3140
5.Smíšková MartinaBaláž Josef8-7-7-2 1341
6.Peterka Milan ml.Zlatohlávek Jaroslav8711  3051
7.Nováková MartinaReichl Jaroslav ml.-9-611-9 1352
8.Smíšková MartinaFilín Jan10-9-7-5 1353
9.Peterka Milan ml.Baláž Josef675  3063
10.Luňák RadekZlatohlávek Jaroslav686  3073
11.Smíšková MartinaReichl Jaroslav ml.-9-75-9 1374
12.Peterka Milan ml.Filín Jan989  3084
13.Luňák RadekBaláž Josef642  3094
14.Nováková MartinaZlatohlávek Jaroslav-744-9632104
15.Peterka Milan ml.Reichl Jaroslav ml.-5116  21  
16.Luňák RadekFilín Jan         
17.Nováková MartinaBaláž Josef         
18.Smíšková MartinaZlatohlávek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Luňák Radek30Reichl Jaroslav ml.21
Nováková Martina21Filín Jan12
Smíšková Martina03Baláž Josef12
Peterka Milan ml.30Zlatohlávek Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Ramešová Magdaléna
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14454:372SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Kacálková Kristýna
 
 
Krejčí Karel
Průša Dominik
 
 
964  3010
2.Hampejs Vladislav
Novák Ondřej
 
 
Hofreiter Zdeněk
Kubovský Zdeněk
 
 
-5-66-6 1311
3.Novák OndřejPrůša Dominik19-9-6383221
4.Kacálková KristýnaHofreiter Zdeněk679  3031
5.Hampejs VladislavKrejčí Karel-10-7-9  0332
6.Matas JanKubovský Zdeněk2-1296 3142
7.Kacálková KristýnaPrůša Dominik863  3052
8.Hampejs VladislavHofreiter Zdeněk-104-3953262
9.Matas JanKrejčí Karel559  3072
10.Novák OndřejKubovský Zdeněk6-86-493282
11.Hampejs VladislavPrůša Dominik78-88 3192
12.Matas JanHofreiter Zdeněk759  30102
13.Novák OndřejKrejčí Karel73   20  
14.Kacálková KristýnaKubovský Zdeněk         
15.Matas JanPrůša Dominik         
16.Novák OndřejHofreiter Zdeněk         
17.Kacálková KristýnaKrejčí Karel         
18.Hampejs VladislavKubovský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Ondřej20Průša Dominik03
Kacálková Kristýna20Hofreiter Zdeněk03
Hampejs Vladislav21Krejčí Karel11
Matas Jan30Kubovský Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Skála Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Mrázek Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:39 SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Neumann Martin
 
 
Rúža David
Růžička Jiří
 
 
     1301
2.Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
Černý Jaroslav
Černý Tomáš
 
 
     3211
3.Rambousek Jiří ml.Černý Jaroslav     0312
4.Neumann JanRůžička Jiří     0313
5.Neumann MartinRúža David     1314
6.Franěk TomášČerný Tomáš     3124
7.Neumann JanČerný Jaroslav     3234
8.Neumann MartinRůžička Jiří     1335
9.Franěk TomášRúža David     3145
10.Rambousek Jiří ml.Černý Tomáš     3255
11.Neumann MartinČerný Jaroslav     2356
12.Franěk TomášRůžička Jiří     3066
13.Rambousek Jiří ml.Rúža David     0367
14.Neumann JanČerný Tomáš     1368
15.Franěk TomášČerný Jaroslav     3178
16.Rambousek Jiří ml.Růžička Jiří     1379
17.Neumann JanRúža David     03710
18.Neumann MartinČerný Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Jiří ml.13Černý Jaroslav22
Neumann Jan13Růžička Jiří31
Neumann Martin03Rúža David31
Franěk Tomáš40Černý Tomáš12
--------

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy