Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Kmoníček Martin st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Nechyba Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28631:590KST Apollo Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hybler Martin
Kabelka Jakub
 
 
Zedník Josef
Peterka Milan ml.
 
 
12-966 3110
2.Boháč Dominik
Jedlička Karel
 
 
Luňák Radek
Smíšková Martina
 
 
-876-9-92311
3.Jedlička KarelPeterka Milan ml.8-4104 3121
4.Boháč DominikLuňák Radek-6-5-2  0322
5.Kabelka JakubSmíšková Martina-6-751093232
6.Hybler MartinZedník Josef168  3042
7.Boháč DominikPeterka Milan ml.-9-10-9  0343
8.Kabelka JakubLuňák Radek7-9-71073253
9.Hybler MartinSmíšková Martina979  3063
10.Jedlička KarelZedník Josef-11-36-8 1364
11.Kabelka JakubPeterka Milan ml.12-355 3174
12.Hybler MartinLuňák Radek7811  3084
13.Jedlička KarelSmíšková Martina8-14-116-82385
14.Boháč DominikZedník Josef2106  3095
15.Hybler MartinPeterka Milan ml.12-124-8-92396
16.Jedlička KarelLuňák Radek-4-7-2  0397
17.Boháč DominikSmíšková Martina857  30107
18.Kabelka JakubZedník Josef11    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Karel13Peterka Milan ml.22
Boháč Dominik22Luňák Radek22
Kabelka Jakub30Smíšková Martina13
Hybler Martin31Zedník Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:Jančička Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Krupka Martin
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33433:517SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
-10-11-6  0301
2.Balcar František
Brhovský Václav
 
 
Hampejs Vladislav
Novák Ondřej
 
 
-6-97793211
3.Chrvala RadovanMatas Jan10-4-2-4 1312
4.Brhovský VáclavSvěchota Vojtěch7-5-139-82313
5.Balcar FrantišekHampejs Vladislav10-7-6-7 1314
6.Pospíšil VáclavNovák Ondřej9212  3024
7.Brhovský VáclavMatas Jan-4-4-9  0325
8.Balcar FrantišekSvěchota Vojtěch-7-6-6  0326
9.Pospíšil VáclavHampejs Vladislav66-611 3136
10.Chrvala RadovanNovák Ondřej-9-6-7  0337
11.Balcar FrantišekMatas Jan-5-10-5  0338
12.Pospíšil VáclavSvěchota Vojtěch4-5-6-11 1339
13.Chrvala RadovanHampejs Vladislav6712  3049
14.Brhovský VáclavNovák Ondřej-610-6-8 13410
15.Pospíšil VáclavMatas Jan66-7  21  
16.Chrvala RadovanSvěchota Vojtěch         
17.Brhovský VáclavHampejs Vladislav         
18.Balcar FrantišekNovák Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chrvala Radovan12Matas Jan30
Brhovský Václav03Svěchota Vojtěch30
Balcar František03Hampejs Vladislav12
Pospíšil Václav21Novák Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:Baník Březenecká ARozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Kohutka J. - Rytich Milan
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Jankovič Š. - Fencl Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:37476:561Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Beránek Miroslav
 
 
Kubelka Jan
Držálek Jan
 
 
9-6-6673210
2.Fencl Lukáš
Bencs Ladislav
 
 
Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
-4-7-11  0311
3.Fencl LukášMalý Michal-6-5-9  0312
4.Bencs LadislavHofmann Martin ml.-9-59-5 1313
5.Kastner MilanKubelka Jan-588-5-92314
6.Beránek MiroslavDržálek Jan-74-10683224
7.Bencs LadislavMalý Michal-8-7-5  0325
8.Kastner MilanHofmann Martin ml.6810  3035
9.Beránek MiroslavKubelka Jan-510109 3145
10.Fencl LukášDržálek Jan7-9-2-9 1346
11.Kastner MilanMalý Michal-9-7-7  0347
12.Beránek MiroslavHofmann Martin ml.-99-9353257
13.Fencl LukášKubelka Jan-7-6-5  0358
14.Bencs LadislavDržálek Jan-49-8-4 1359
15.Beránek MiroslavMalý Michal-8-7-9  03510
16.Fencl LukášHofmann Martin ml.         
17.Bencs LadislavKubelka Jan         
18.Kastner MilanDržálek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Lukáš03Malý Michal40
Bencs Ladislav03Hofmann Martin ml.12
Kastner Milan12Kubelka Jan21
Beránek Miroslav31Držálek Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A - TECHNOLINERozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15489:409SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťovíček Petr
Bartes Petr
 
 
Feifrlík Marcel
Krejčí Ladislav
 
 
5105  3010
2.Klouček Luboš
Schmoranz Pavel
 
 
Hrnčál Miroslav
Veselý Petr
 
 
876  3020
3.Klouček LubošFeifrlík Marcel10-10-11-5 1321
4.Schmoranz PavelKrejčí Ladislav1067  3031
5.Šťovíček PetrVeselý Petr-13673 3141
6.Bartes PetrHrnčál Miroslav737  3051
7.Schmoranz PavelFeifrlík Marcel-71258 3161
8.Šťovíček PetrKrejčí Ladislav-7-911-13 1362
9.Bartes PetrVeselý Petr-68710 3172
10.Klouček LubošHrnčál Miroslav77-86 3182
11.Šťovíček PetrFeifrlík Marcel-13-3-9  0383
12.Bartes PetrKrejčí Ladislav658  3093
13.Klouček LubošVeselý Petr8-4-107632103
14.Schmoranz PavelHrnčál Miroslav7-10-12-6 13  
15.Bartes PetrFeifrlík Marcel         
16.Klouček LubošKrejčí Ladislav         
17.Schmoranz PavelVeselý Petr         
18.Šťovíček PetrHrnčál Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klouček Luboš21Feifrlík Marcel21
Schmoranz Pavel20Krejčí Ladislav12
Šťovíček Petr12Veselý Petr03
Bartes Petr30Hrnčál Miroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy