Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Kmoníček Martin st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Nechyba Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28631:590KST Apollo Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hybler Martin
Kabelka Jakub
 
 
Zedník Josef
Peterka Milan ml.
 
 
12-966 3110
2.Boháč Dominik
Jedlička Karel
 
 
Luňák Radek
Smíšková Martina
 
 
-876-9-92311
3.Jedlička KarelPeterka Milan ml.8-4104 3121
4.Boháč DominikLuňák Radek-6-5-2  0322
5.Kabelka JakubSmíšková Martina-6-751093232
6.Hybler MartinZedník Josef168  3042
7.Boháč DominikPeterka Milan ml.-9-10-9  0343
8.Kabelka JakubLuňák Radek7-9-71073253
9.Hybler MartinSmíšková Martina979  3063
10.Jedlička KarelZedník Josef-11-36-8 1364
11.Kabelka JakubPeterka Milan ml.12-355 3174
12.Hybler MartinLuňák Radek7811  3084
13.Jedlička KarelSmíšková Martina8-14-116-82385
14.Boháč DominikZedník Josef2106  3095
15.Hybler MartinPeterka Milan ml.12-124-8-92396
16.Jedlička KarelLuňák Radek-4-7-2  0397
17.Boháč DominikSmíšková Martina857  30107
18.Kabelka JakubZedník Josef11    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Karel13Peterka Milan ml.22
Boháč Dominik22Luňák Radek22
Kabelka Jakub30Smíšková Martina13
Hybler Martin31Zedník Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:Jančička Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Krupka Martin
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33433:517SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
-10-11-6  0301
2.Balcar František
Brhovský Václav
 
 
Hampejs Vladislav
Novák Ondřej
 
 
-6-97793211
3.Chrvala RadovanMatas Jan10-4-2-4 1312
4.Brhovský VáclavSvěchota Vojtěch7-5-139-82313
5.Balcar FrantišekHampejs Vladislav10-7-6-7 1314
6.Pospíšil VáclavNovák Ondřej9212  3024
7.Brhovský VáclavMatas Jan-4-4-9  0325
8.Balcar FrantišekSvěchota Vojtěch-7-6-6  0326
9.Pospíšil VáclavHampejs Vladislav66-611 3136
10.Chrvala RadovanNovák Ondřej-9-6-7  0337
11.Balcar FrantišekMatas Jan-5-10-5  0338
12.Pospíšil VáclavSvěchota Vojtěch4-5-6-11 1339
13.Chrvala RadovanHampejs Vladislav6712  3049
14.Brhovský VáclavNovák Ondřej-610-6-8 13410
15.Pospíšil VáclavMatas Jan66-7  21  
16.Chrvala RadovanSvěchota Vojtěch         
17.Brhovský VáclavHampejs Vladislav         
18.Balcar FrantišekNovák Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chrvala Radovan12Matas Jan30
Brhovský Václav03Svěchota Vojtěch30
Balcar František03Hampejs Vladislav12
Pospíšil Václav21Novák Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:Baník Březenecká ARozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Kohutka J. - Rytich Milan
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Jankovič Š. - Fencl Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:37476:561Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Beránek Miroslav
 
 
Kubelka Jan
Držálek Jan
 
 
9-6-6673210
2.Fencl Lukáš
Bencs Ladislav
 
 
Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
-4-7-11  0311
3.Fencl LukášMalý Michal-6-5-9  0312
4.Bencs LadislavHofmann Martin ml.-9-59-5 1313
5.Kastner MilanKubelka Jan-588-5-92314
6.Beránek MiroslavDržálek Jan-74-10683224
7.Bencs LadislavMalý Michal-8-7-5  0325
8.Kastner MilanHofmann Martin ml.6810  3035
9.Beránek MiroslavKubelka Jan-510109 3145
10.Fencl LukášDržálek Jan7-9-2-9 1346
11.Kastner MilanMalý Michal-9-7-7  0347
12.Beránek MiroslavHofmann Martin ml.-99-9353257
13.Fencl LukášKubelka Jan-7-6-5  0358
14.Bencs LadislavDržálek Jan-49-8-4 1359
15.Beránek MiroslavMalý Michal-8-7-9  03510
16.Fencl LukášHofmann Martin ml.         
17.Bencs LadislavKubelka Jan         
18.Kastner MilanDržálek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Lukáš03Malý Michal40
Bencs Ladislav03Hofmann Martin ml.12
Kastner Milan12Kubelka Jan21
Beránek Miroslav31Držálek Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A - TECHNOLINERozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15489:409SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťovíček Petr
Bartes Petr
 
 
Feifrlík Marcel
Krejčí Ladislav
 
 
5105  3010
2.Klouček Luboš ml.
Schmoranz Pavel
 
 
Hrnčál Miroslav
Veselý Petr
 
 
876  3020
3.Klouček Luboš ml.Feifrlík Marcel10-10-11-5 1321
4.Schmoranz PavelKrejčí Ladislav1067  3031
5.Šťovíček PetrVeselý Petr-13673 3141
6.Bartes PetrHrnčál Miroslav737  3051
7.Schmoranz PavelFeifrlík Marcel-71258 3161
8.Šťovíček PetrKrejčí Ladislav-7-911-13 1362
9.Bartes PetrVeselý Petr-68710 3172
10.Klouček Luboš ml.Hrnčál Miroslav77-86 3182
11.Šťovíček PetrFeifrlík Marcel-13-3-9  0383
12.Bartes PetrKrejčí Ladislav658  3093
13.Klouček Luboš ml.Veselý Petr8-4-107632103
14.Schmoranz PavelHrnčál Miroslav7-10-12-6 13  
15.Bartes PetrFeifrlík Marcel         
16.Klouček Luboš ml.Krejčí Ladislav         
17.Schmoranz PavelVeselý Petr         
18.Šťovíček PetrHrnčál Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klouček Luboš ml.21Feifrlík Marcel21
Schmoranz Pavel20Krejčí Ladislav12
Šťovíček Petr12Veselý Petr03
Bartes Petr30Hrnčál Miroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy